Apie Eurolygą žinau viską. Kaip tai išnaudoti?

Apie Eurolygą žinau viską. Kaip tai išnaudoti?

Tikriausiai visi, kas bent kiek domisi krepšiniu, galėtų drąsiai teigti, jog šis sezonas (bent jau iki pertraukos dėl COVID-19) buvo geriausias moderniosios Eurolygos istorijoje. Vyko daug atkaklių kovų, daugybė rungtynių baigėsi pratęsimais, buvo pagerintas pelnytų taškų rekordas ir t. t.

Savo aplinkoje tikrai rasite ne vieną žmogų, kuris galėtų nuodugniai papasakoti ne tik apie „Žalgirio“ padėtį, bet ir apie kitus lygos aspektus. Turbūt pastebėjote, kad šie žmonės mėgsta pasirungti dėl prognozių tikslumo, naujausių ar įdomiausių įžvalgų.

Visai šiai energijai panaudoti buvo sukurti „Fantasy“ sporto žaidimai. Tai žaidimai, kurių dalyviai formuoja įsivaizduojamas (virtualias) tikrų profesionalaus sporto žaidėjų komandas ir šios komandos varžosi pagal statistinius tų žaidėjų rezultatus, pasiektus tikrose rungtynėse. Sportininkų individualių pasirodymų rezultatai konvertuojami į taškus, o žaidėjų, surinktų į komandą, taškai sumuojami.

Šis straipsnis – apie Eurolygą, todėl paminėsiu būtent šios lygos „Fantasy“ taisykles. Pagal jas žaidėjų taškai yra

lygūs jų surinktiems naudingumo balams, pridedant 10 %, jei žaidėjo komanda laimi. Be to, iš žaidėjų reikia išsirinkti kapitoną (jo taškai dvigubinami) ir kapitono asistentą (jo taškai būtų dvigubinami tuo atveju, jei kapitonas dėl kokių nors priežasčių nežaistų).

Kaip matyti iš taisyklių, visi krepšinio mėgėjai turi užtektinai erdvės savo žinioms, įžvalgoms ir intuicijai pritaikyti ir parungtyniauti su kitais šios sporto šakos aistruoliais. Eurolygos „Fantasy“ trunka visą sezoną. Išdalijama nemažai prizų – įvairios atributikos, Eurolygos televizijos paketų, apimančių tiesiogines rungtynių transliacijas, ir net kelionė į finalo ketvertą.

Norint susirinkti gerą sudėtį, deja, tenka daug laiko skirti įvairioms analizėms. Tikriausiai tai ir yra didžiausia problema. Todėl norintiesiems kovoti dėl aukščiausių vietų tam, kad netektų valandų valandas naršyti ieškant informacijos, patartina naudotis informacinėmis priemonėmis – jos padės taupyti laiką ir surasti visą tikslią informaciją.

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą