Kokį paltą moterims rinktis šį rudenį?

Kokį paltą moterims rinktis šį rudenį?

Nors gyvenimas, rodosi, sukasi vis greičiau, šių metų rudens tendencijos mažai kuo skiriasi nuo praėjusių. Matyt, mados pasaulis nusprendė sulėtinti tempus ir atsipalaiduoti bei leisti mums neskubant pasimėgauti rudens grožiu ir gamtos virsmais. Žinoma, net ir klimatui šiltėjant, patogus bei stilingas rudeninis paltas – tiesiog būtinas.

Ruduo tebūnie spalvotas ir žaismingas

Jeigu trokštate atnaujinti savo spintą, dizaineriai siūlo pasidairyti maksi ilgio palto. Su tokiu jausitės ir patogiai, ir šiltai nuo galvos iki kojų. Jei šitoks ilgis nevilioja, rinkitės trumpesnį, tik būtinai atkreipkite dėmesį į spalvas. Šiais metais vietoje mums įprastų (ir kiek pabodusių) žemės atspalvių ne vieni mados namai siūlo ryškesnes spalvas ir jų derinius: raudoną, žalią, mėlyną, geltoną.
Nevenkite savo palto paįvairinti blizgiais ar kutais puoštais aksesuarais – diržais, šaliais ir t. t. Tegul šių metų ruduo bus ne niūrus, o spalvotas ir nuotaikingas.

Audiniai

Medžiagos madingos įvairios: nuo vilnos, sintetikos iki odos ar latekso imitacijos. Tačiau, jei norite palto, kuris tiktų „visur ir visada“, rinkitės 100 proc. vilnonį drabužį. Mūsų kraštuose šaltukas gali užklysti visai netikėtai, o vilna šiuo atveju tikrai nepaves. Su ja nebus nei per karšta, nei per šalta.

Marginimai ir raštai

Jei esate ištikima klasikai ir elegancijai, rinkitės vienspalvio audinio paltą, tačiau šiuo metu madingi ir įvairūs marginimai: nuo gėlių iki gobeleno raštų. Tikrai neprašausite pro šalį pasirinkusios langelius. Tai nesenstanti klasika, kuri kažin, ar kada pasitrauks. O gal norite kažko labiau ekstravagantiško ir ryškaus? Tuomet pasidairykite gyvūnų kailio raštų. Žinoma, jei baiminatės „nesuvaldyti“ visų spalvų, raštų ir kitokių margumynu, rinkitės monochrominius derinius (šiais metais karaliauja mėlyni ir oranžiniai atspalviai).

Patogūs paltų siluetai

Šiais metais dizaineriai dairosi į 80-uosius, kuriems būdingas „powerlook“ stilius. Tai pabrėžta, paplatinta pečių linija, grubios, didelės, „vyriškai“ atrodančios apykaklės. Jos gali būti su giliais, plačiais atvartais, arba prigludusios prie kaklo. Palto siluetas artimas klasikiniam švarkui, pakankamai minkštas, platus – toks, po kuriuo galima dėvėti bet kokio stiliaus suknelę ir jaustis šiltai bei patogiai.

Detalės ir aksesuarai

Madingas paltas puikiai atrodys ir be jų, tačiau, jei norite paįvairinimo, rinkitės blizgius aksesuarus, grandines, kutus. Šį sezoną labai puikiai tiks įvairūs diržai, blizgios sagos ar net segės. Vienas iš tendencingų sprendimų – iš kitokio audinio pasiūti palto atvartai.


Daugiau paltų rasite https://rubai123.lt/52-paltai-...

Visada galite rašyti kilus klausimams info@rubai123.lt

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą