Pirtis ir jos privalumai

Pirtis ir jos privalumai

Turbūt jau daugelis žinot pirties privalumus. Tai ne tik apsišvarinimo vieta, bet ir neatskiriama nuo visuomeninio bendravimo. Pirtyje ne tik atsipalaiduojame, bendraujame su draugais, bet ir atliekama daug visokių procedūrų, tokių kaip masažai, įtrynimai, įvyniojimai, kurie ne tik gražina odą ir visą kūną, bet ir atpalaiduoja, detoksikuoja.

Pirtis labai mėgiama daugelyje pasaulio šalių, todėl ne nuostabu, kad jų yra skirtingų tipų. Tai ir romėniška pirtis, turbūt populiariausia ir plačiausiai žinoma. Garinė, turkiška pirtis, sauna, ir netgi japoniško ar korėjietiško tipo pirtys.

Dar vienas neatsiejamas pirties atributas – tai vanta. Jų būna ąžuolinių, beržinių, liepų, šermukšnių ar net dilgėlių vantos. Dažniausios ir populiariausios vantos daromos iš beržų šakelių. Beržuose esančios aktyviosios medžiagos dezinfekuoja, gydo odos sužeidimus, skatina prakaitavimą, ramina, masažuoja, padeda pasišalinti šlakams, gerina medžiagų apykaitą ir dar daug gerų savybių. Liepų vantos taip pat labai populiarios tarp pirtininkų. Jas galima rišti tiek iš žaliuojančių tiek iš žydinčių liepų. Jų gydomosios savybės labai panašios į beržinių. Mažina nervinę įtampą, pakelia nuotaiką, didina energiją. Labai tinka moterims, nes yra švelnios. Ąžuolinės vantos vadinamos vyriškomis. Juk ąžuolas tai vyriškumo, stiprybės simbolis. Ąžuolinės vantos mažina skausmą, kraujospūdį, gydo įvairias ligas. Skirtingai nei kitas vantas, šias rišame vasaros pabaigoje, geriausia rugpjūtį. Pirtyje pasikaitinus ir išsivanojus, iš organizmo pašaliname visus toksinus, kurie kaupiasi ant žmogaus odos. Kaitinantis pirtyje dar labai rekomenduojama užlašinti mėgiamo eterinio aliejaus lašų.

Kadangi šiuolaikiniame pasaulyje visi visur skubame, lekiame o laiko sau lieka vis mažiau. Tad čia labai puiki alternatyvi mobili pirtis. Ją atveš ir paruoš į Jūsų pageidaujamą vietovę. Tai labai patogu, nes nereikia niekur važiuoti. Ir kas gali būti maloniau nei karšta sauna tavo kieme. Mobili pirtis ypač patogu šaltais žiemos vakarais, kai norisi tik pasišildyti. Arba ilgais vasaros vakarais draugų rate pasimėgauti karštos pirties privalumais.

Tad jei dar neišbandėte mobilios pirties privalumų, siūlome Jums išbandyti www.rainiosauna.lt mobilią pirtį.

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą