Saugūs namai - bedarbystė vagims

Saugūs namai - bedarbystė vagims

Paklausus ar saugo savo namus, kai kurie dažnai atsako, kad neturi nieko vertingo, ką galima būtų pavogti. Tačiau visi sutinka, kad saugūs namai svarbiausia. Vagys prieš įsilaužimą kartais net nežino ar ras kažką ypatingai vertingo. Juos tenkina paprasčiausi daiktai, kuriuos galima rasti beveik kiekvienuose namuose. Tai gali būti televizorius, kompiuteris ar tiesiog smulki buitinė technika, kurią galima parduoti. Tuo atveju, jei vagys neras nieko vertingo, tiesiog gali suniokoti jūsų namus ir žala bus didesnė, nei pavogti smulkūs daiktai. Taigi ar verta investuoti į būsto saugumą ir kokį apsaugos būdą pasirinkti? Kiekvienas, kuris vertina savo turtą, nedvejoja ir pasirūpina jo saugumu kaip jam atrodo tinkama. Dažniausia problema ta, kad turime mažai informacijos ir klaidingus įsitikimus. Kaip pavyzdys neretai pasitikime šarvuotų durų saugumu. Tačiau vagys profesionalai puikiai žino kaip jas atidaryti, internetinėje erdvėje netgi video galite rasti kaip tai daroma. Apsauginės žaliuzės padės taip pat tik kai kuriais atvejais. Piktas augintinis gali apsaugoti, tik nuo pasiklydusių praeivių, tačiau juk nepaliksite mylimo šunelio vieno, kai išvykstate ilgam. Galima namus apdrausti. Po įvykio draudimo bendrovė atlygins patirtą turtinę žalą, o kaip su moraline žala, kai prarasite ne vien tik piniginę vertę turinčius daiktus, kai skaudės širdį dėl sugadinto interjero. Žinoma visi variantai tinkami ir sveikintina, kad nors kažkuo pasirūpinta. Vienas iš patikimų būdų, tai apsaugos sistemos įrengimas.

Kokią apsaugos sistemą pasirinkti?

Atsižvelgiant į jūsų būsto tipą atitinkamai ir pasirinkimas skirtingas. Jeigu gyvenate daugiabučiame name svarbu ne tik jūsų buto apsauga, bet ir patekimas į laiptinę. Galite įstatyti kodines laiptinės duris, patikimiausia būtų sumontuoti telefonspynes, kurios užtikrins didesnį saugumą nei paprasčiausio kodo surinkimas. Tačiau vagys į laiptinę nesunkiai gali patekti paskui namo grįžtantį kaimyną. Todėl svarbu ir konkretaus buto apsauga. Idealu, kai daugiabutis namas turi bendriją ir kompleksiškai sprendžia aktualius klausimus.Ne paslaptis, kad vis daugėja daugiabučių namų kiemų, kai įrengiamos vaizdo stebėjimo kameros. Jeigu gyvenate nuosavame name, kad jaustis saugiai taip pat turėsite įsirengti ir aplinką stebinčias vaizdo kameras. Vaizdą galima stebėti tiesiogiai arba įrašyti. Pagal pageidavimą kameros filmuoja spalvotai arba nespalvotai ir tamsoje. Kad ir kokia išmani bebūtų kamera ją patartina susieti su apsaugos signalizacija, nes vaizdo įrašymas nuo vagystės neapsaugo, o tik padeda atpažinti vagį. Turite atsakyti i keletą klausimų, kurie padės apsispręsti ką pasirinkti. Visų pirma, tai laidinė ar belaidė? Laidinė sistema turi daugiau privalumų, kokių, jums patars ekspertas. Turėsite atlikti namų darbus ir pasidomėti kaip teisingai išdėstyti apsaugos sistemos komponentus.Teisingas apsaugos sistemos įrangos išdėstymas – vienas iš svarbiausių žingsnių. Sistema turi būti labai gera ir suplanuota. Sekantis žingsnis montuosite patys ar į pagalbą kviesite profesionalus. Vienas apsaugos sistemas paprasta sumontuoti pačiam, tuo tarpu kitos pareikalauja daugiau žinių ir įgūdžių. Toliau turėsite nuspręsti ar tai bus vietinė saugos sistema, ar norėsite prijungti prie saugos tarnybos stebėjimo pulto. Jei norite sistemos,kuri išskirtinai bus pritaikyta prie jūsų poreikių, vertėtų kreiptis į specialistą,kuris kvalifikuotai atliks savo darbą. Pasikonsultuoti su montavimo paslaugas teikiančia įmone reikia visada. Patars, įvertins rizikos lygį, kuriame randasi jūsų būstas, padės išsirinkti reikalingus komponentus. www.vssistemos.lt elektroninėje parduotuvėje rasite didelį įvairių gamintojų apsaugos komponentų pasirinkimą.

Prie kiekvienos signalizacijos patartina įrengti ir priešgaisrinės saugos sistemą. Apie gaisrinės signalizacijos privalumus turbūt visi gerai suprantate ir tikriausiai tuo jau pasirūpinote. Kas kitas greičiau praneš apie dūmus ir kilusią liepsną,jei ne įrengti davikliai. Gaisro atveju centralės įvairiais signalais praneša apie pavojų, įjungia gesinimo įrenginius ir informuoja reikalingas saugos tarnybas. Patarlė sako, kad vagys nors sienas palieka, o liepsna gali sunaikinti viską.

Visos būsto apsaugos priemonės yra daugiau ar mažiau veiksmingos. Dažniausiai, pastebėję įrengtą signalizaciją, kameras, vagys atsitraukia. Tačiau patartina neatsipalaiduoti ir neprarasti budrumo, visapusiškai saugoti save ir savo turtą. Įrengta vaizdo stebėjimo sistema, kur bebūtumėt, informuos jus apie nepageidaujamus asmenis, nedelsiant galėsite imtis reikiamų veiksmų, kad apsaugoti savo turt

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą