Siuvimas nuo ko pradėti?

Siuvimas – amatas, išlikęs nuo seniausių laikų.

Siuvimas nuo ko pradėti

Turbūt dažnas pamena laikus, kai močiutės ar mamos pačios siūdavosi sau drabužius, o koja minama siuvimo mašina būdavo daugelio namų dažnai naudojamu aksesuaru. Kadangi drabužiai ir daugelis kitų prekių buvo deficitinės, tai audiniai irgi buvo ne išimtis. Bet kada panorėjęs negalėjai nuvykti į audinių parduotuvę ir įsigyti audinio suknelei ar kitam sugalvotam siuviniui. Kiekvienas iš bet kur gautas audinio metras buvo prasmingai panaudojamas iki paskutinės skiautelės.

Siuvimas vėl madingas!

Šiuolaikiniame pertekliaus amžiuje, kai visko ir visur yra daug, siuvimas įgavo naują prasmę. Žmonės ieško išskirtinumo ir originalumo visur. Aprangoje taip pat. Juk ne veltui sakoma, kad sutinka pagal rūbą, o palydi pagal protą. Ar visa tai reiškia, kad siuvimas atgimė? Galima įvardinti ir taip. Siūti dabar gali kiekvienas. Ir visai nebūtina baigti siuvėjo mokslus ar turėti siuvėjo profesiją.

Tai nuo ko pradėti, jei noriu siūti?

Pirmiausia reikia noro ir idėjos. Siuvimo mašina – bus puiki pagalbininkė, norint pasiekti gerą ir profesionalų rezultatą. Audiniai, siuvimo reikmenys ir priedai iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti lyg „tamsus miškas“, tačiau eigoje, gilinantis į siuvimą, viskas tampa žymiai aiškiau. Daug informacijos galima rasti internete, tad net niekada su siuvimu nieko bendro neturėjęs žmogus gali pasiūti puikią suknelę, sijoną ar kitą siuvinį. Kur įsigyti viską, ko reikia siuvimui?

Tad, jei vis dar svarstote ar dvejojate, ar verta siūti? Vienareikšmiškai teigiame, kad taip.

Vis labiau populiarėjant internetinei prekybai, viską ko reikia siuvimui galite įsigyti internetu. Internetinėje audinių parduotuvėje www.darau.lt ne tik įvairūs audiniai drabužiams, patalynei, bet ir siuvimo reikmenys, priemonės bei kitos prekės rankdarbiams ir idėjoms įgyvendinti. Viskas visuomet vienoje vietoje.Esant poreikiui, teikiama nemokama siuvėjos konsultacija, kuri paremta ilgamete siuvimo patirtimi.

Tad, jei vis dar svarstote ar dvejojate, ar verta siūti? Vienareikšmiškai teigiame, kad taip. Ne tik dėl to, kad galėsite kurti unikalų savo aprangos stilių patys, bet siuvimo metu pamiršite kasdienius rūpesčius, darbus, o pasiekę rezultatą gausite puokštę teigiamų emocijų.

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą

Naujausi straipsniai

Ieškote kieto kuro katilo? Natūralu, kad kaina dažnai yra vienas esminių aspektų, kuris vertinamas lyginant variantus. Taip, kieto kuro katilai kainuoja labai įvairiai ir kainas lemia ne tik pati įranga, tačiau ir iš kur yra perkama. Bandysime aptarti esminius aspektus, kurie padės Jums suprasti, kiek įprastai kainuoja kieto kuro katilai ir kiek verta mokėti.
Ieškote geriausio šildymo sprendimo savo namams ar biurui? Norite, kad patalpos būtų šildomos kokybiškai ir moderniai? Vienas geriausių sprendimų – oras oras šilumos siurblys. Jis lengvai pritaikomas įvairiose patalpose, yra šiuolaikiškas ir ekonomiškas sprendimas. Lietuvoje pastaruoju metu tokius renkasi vis daugiau žmonių.
Aplinkos ministerija ir Energetikos ministerija yra bendrai atsakingos už EPBD perkėlimą ir įgyvendinimą Lietuvoje. Direktyva 2010/31/ES ir nacionalinis sąnaudų atžvilgiu optimalių minimalių energinio naudingumo reikalavimų lygių apskaičiavimas, kaip ir planuota, perkelti į Lietuvos įstatymus, todėl Lietuva žengia kelyje atitinkamų reikalavimų įgyvendinimo link.