Sportas namuose – misija įmanoma!

Sportas namuose – misija įmanoma!

laiko nusigauti iki sporto salės, kuri ne visuomet būna šalia namų. Taip pat artėja žiema, kurios žvarbumas tikrai nevilioja kišti nosį laukan. Tokiu atveju jums parvers sporto prekių parduotuvė. Kaune jų ne viena ir ne dvi, tad nesunkiai (o galbūt ir šalia namų) ją rasite ir galėsite įsigyti reikmenų sportui namuose.

Reikmenys sportui namuose

Jei jau nusprendėte sportuoti namuose, visų pirma reikėtų apsvarstyti kokio inventoriaus jums reikia. Pagalvokite kokias kūno dalis norite padailinti ar sustiprinti, o galbūt jums reikia universalių produktų? Prireikus konsultacijos visuomet kreipkitės į sporto prekių parduotuvę. Kaune gyvenantiesiems problemų su tuo kilti neturėtų. Konsultuotis galite tiek nuvykę į parduotuvę, tiek telefonu ar el. paštu.

Mes rekomenduojame šiuos produktus:

Treniruočių kilimėlis. Būtent jis palengvins jūsų treniruotes ir leis jums jaustis patogiai. Naudodami kilimėlį nepaslysite atlikdami tam tikrus pratimus, taip pat jums neprireiks klūpėti, sėdėti ar gulėti ant kieto grindinio. Patrauklaus dizaino kilimėlis ne tik džiugins akis kviesdamas sportuoti, bet ir taps praktišku kiekvienos treniruotės palydovu!

Gumos sportui. Šios nedidelės ir lengvos, spalvingos gumos neatrodo kaip puikus įrankis treniruotėms, tačiau yra. Jos gali atstoti hantelius ir užima žymiai važiau vietos. Su skirtingomis pasipriešinimo gumomis treniruoti galėsite net 70% kūno raumenų! Jums tereikia fantazijos ir ryžto. Jei fantazijos kiek trūksta, visuomet idėjų galite pasiieškoti internete – ten jų gausu.

Ratukas pilvo presui. Jei norite padailinti ir sustiprinti savo pilvo presą, šis kompaktiškas treniruoklis jums tikrai pravers. Stumdant jį ant grindų, stiprinami pilvo ir krūtinės raumenis, taip pat įtraukiami ir viršutiniai raumenys. Tai – saugi priemonė sportui namuose.

Treniruočių volas arba masažinis volas. Šis produktas padės jums atpalaiduoti raumenis po treniruočių, sustiprinti giliuosius raumenis. Reguliariai voluodami savo kūno raumenis pagerinsite kraujo cirkuliaciją, tad pagerės ir jūsų savijauta.

Tai tik keletas produktų, kuriuos galime rekomenduoti. Jei manote, kad jie – ne jums, visuomet galite užsukti į sporto prekių parduotuvę. Kaune sporto prekes renkantis jums tikrai pagelbės parduotuvėse dirbantys konsultantai. Jie atsižvelgs į jūsų poreikius ir pasiūlys geriausią treniruoklį ir sporto inventorių būtent jums.

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą