Verslo dovanos – būti originaliam ar plaukti pasroviui?

Stilingi gesintuvai

Verslo dovanos – būti originaliam ar plaukti pasroviui?

Dar visai neseniai verslo dovanos buvo skirtos tik stambių ir dažniausiai tarptautinių įmonių klientams ar partneriams, tačiau dovanojimo kultūra vis labiau skinasi kelią į kiekvieną, net ir smulkią įmonę. Vis labiau ir labiau suprantama, kad vertinti reikia tiek ištikimiausius klientus, tiek verslo partnerius ir visos įmonės ašį – jos darbuotojus. Juk kiekvienas nori būti įvertintas, prisimintas ir svarbus.

Verslo dovanos būna labai įvairios – nuo paprastų tušinukų su įmonės logotipu iki brangių laikrodžių su įmonės simbolika. Viskas priklauso nuo įsitikinimų, principų ir, beabejo, finansų. Juk tikrai ne kiekviena įmonė gali sau leisti prabangius pirkinius arba gamintus asmeniškai jiems pagal užsakymą, nes tokios dovanos dažnai būna brangios ir ne visiems prieinamos. Bet originalumas juk ne visuomet atsiremia į didžiulius finansus! O būtent originalios dovanos yra labiausiai vertinamos, nes visuomet nustebina, yra įsimintinos.

Verslo dovanos – proga būti įsimintiniems

Verslo dovanos – tai erdvė saviraiškai, originalumui, o, galbūt, ir praktiškumui? Juk turbūt niekas nesiginčys, kad geriausios dovanos yra tos, kurios yra naudingos, o ne tos, kurias gavai, kažkur padėjai ir pamiršai. Tad kodėl gi be didžiulių finansinių injekcijų neparodžius savo ištikimiausiems klientams ir verslo partneriams, kad vertinate ne tik juos, bet Jums rūpi ir jų šeima, namų saugumas? Padovanoję stilingą gesintuvą iš „Vytėnų gesintuvai“ su savo įmonės atributika ar taikliai parinktu užrašu, Jūs ne tik nustebinsite puikiu verslo dovanos pasirinkimu, bet ir padovanosite daiktą, kuris pačio blogiausio ir niekieno nelaukiamo scenarijaus metu, padės išsaugot turtą, o gal net ir gyvybę. Juk stilingas gesintuvas, skirtingai nei originalusis ryškiai raudonas, nebus kažkur paslėptas, kad nedarkytų namų ar biuro interjero. Jis tikrai stovės garbingoje vietoje ir bus visiems matomas!

Tad rinkime dovanas atsakingai, apgalvotai, būkime originalūs ir įsimintini. Verslo dovanos yra geresnės, kai dovanojamos rečiau, tačiau apgalvotai. Nes dovanojant rečiau, gali parinkti tai, kas vertingiau. Kad ir personalizuotas gesintuvas – stovėdamas kažkur namų kamputyje tyliai primins apie Jūsų įmonę. Norite būti nepamiršti? Originalios dovanos pasirinkimas tai įgyvendins.

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą