Dovanos vyrams: idėjos gimtadieniui ar kitai progai

Dovanos vyrams: idėjos gimtadieniui ar kitai progai

Vienos moterys akimirksniu sugalvoja, ką dovanoti vyrui, o štai kitoms tenka pasukti galvą, norint nustebinti, sužavėti, įteikti praktišką ir naudingą dovaną. Tad kas tai galėtų būti? Kokio dovanos vyrams pelno jų susižavėjimą ir būna įvertintos?

Pramogos – dovanokite emocijas ir gerą laiką

Šios srities dovanos pasiteisina visada. Tik svarbu parinkti dovaną atsižvelgiant į vyro pomėgius. Jei dovanos gavėjas neabejingas variklių gausmui, greičiui, azartui, tuomet neabejotinai jam tikrai paliks įspūdį auto ir moto dovanos: sportinio automobilio vairavimas, visureigio, keturračio ar motociklo vairavimas bekele, bagio vairavimas, driftas ir pan. Šios pramogos labai populiarios dovanų vyrams kategorijoje. Taip pat puikų laiką kone kiekvienam vyrui dovanos ir pramogos ore, vandens pramogos bei visos kitos, kurios siejasi su adrenalinu, greičiu ir nepamirštamomis emocijomis.

Šiuolaikinės technologijos – dievinantiems naujoves vyrams

Ne paslaptis, vyrai neabejingi šiuolaikinių technologijų teikiamoms galimybės, todėl naujo modelio telefonas, planšetė, išmanioji apyrankė, išmanusis laikrodis, dronas ar panašus prietaisas tikrai bus įvertintas. Tiesa, kai kurios dovanos šioje kategorijoje gali būti net labai brangios, bet rinkdamos, ką dovanoti, racionaliai vertinkite savo biudžetą – net ir elektronikos sektoriuje galima rasti kokybiškų, įdomių idėjų dovanai patrauklia kaina.

Gardžios dovanos – neabejingiems geram maistui ir gėrimams

Nors dažnai manoma, kad moterys negali atsispirti saldumynams, bet vyrai yra ne ką mažesni smaližiai. Taip pat nepaneigsime, kad stipriosios lyties atstovai neabejingi geram ir gausiam maistui, tad vakarienė restorane bus šauni dovana vyrui, neprašausite pro šalį ir tada, jei įteiksite degustaciją, pavyzdžiui, alaus – būkite tikra, tokios dovanos vyrams pelnytai yra labai populiarios.

Aksesuarai – solidžios dovanos

Prabangus laikrodis, kokybiškas diržas, aukštos kokybės kaklaraištis, stilingos sąsagos, daili, kokybiška piniginė ir pan. Įvairūs aksesuarai yra dovanų vyrams topuose, todėl galite apsvarstyti ir šį variantą, jei ieškote dovanos savo antrajai pusei, tėčiui, broliui, seneliui, draugui ar kt. Tiesa, jei nuspręsite dovanoti tokią dovaną, prioritetą teikite kokybei, žinomiems prekės ženklams, solidumui. Tokia dovana taps nepriekaištinga vyro įvaizdžio detale.


Atminkite, svarbiausias aspektas renkant dovaną yra vyro asmenybė, pomėgiai ir gyvenimo būdas. Jei tai žinosite, „pataikysite“ išrinkti tobulą dovaną. Tai jei nusprendei nudžiuginti savo vyrą, tai išrink jam originalia dovaną – dovanų kuponai internetu ne tik vyrams, bet ir moterims

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą