Dovanos vyrams: idėjos gimtadieniui ar kitai progai

Dovanų idėjos vyrui gimtadienio proga

Dovanos vyrams: idėjos gimtadieniui ar kitai progai

Vienos moterys akimirksniu sugalvoja, ką dovanoti vyrui, o štai kitoms tenka pasukti galvą, norint nustebinti, sužavėti, įteikti praktišką ir naudingą dovaną. Nors žinoma, jog moterys labai mėgsta dovanas, vyrai – ne išimtis. Juk ir jie mėgsta dėmesį, meilę, rūpestį.

Tad kokia dovana galėtų patikti vyrui? Kokios dovanos vyrams pelno jų susižavėjimą ir būna įvertintos?

Kaip išrinkti dovaną vyrui?

Pateiksime keletą patarimų, kurie, tikime, padės lengviau išrinkti tinkamą dovaną.

  • Pagalvokite apie tai, ką norite dovanoti – daiktą ar pramogą. Dovanodami pramogą Jūs dovanojate ir patirtį, nuostabų laiką bei galbūt dar neišbandytus nuotykius. Dovanodami daiktą, Jūs prisidedate prie vyro įvaizdžio, praktiškumo, o ilgai tarnaujantis daiktas visada primins jam apie Jūsų sveikinimą.
  • Kuomet apsispręsite dėl dovanos tipo (daiktas ar pramoga), pagalvokite apie tai, kas Jūsų vyrui patinka. Kaip jis leidžia laisvalaikį? Kokius daiktus mėgsta? Vertina klasiką ar išskirtinumą?
  • Apsvarstykite norimą biudžetą. Tai padės lengviau išrinkti dovaną, nes pasirinkimas bus mažesnis ir nesiblaškysite nuo vieno varianto prie kito.

Kiekvienas žmogus turi savo dovanų paieškos metodą. Vieni ilgai vaikštinėja po parduotuves ir nuperka patikusį daiktą ar kuponą. Kiti naršo internete ir lygina pasiūlymus, o dar kažkas tiesiog tiesiai šviesiai paklausia, ko norėtų mylimas žmogus. Nėra neteisingo būdo, tačiau kartais dovanų paieškos atima per daug jėgų ir energijos, mat neatsižvelgiama į svarbiausius dalykus.

Pateiksime Jums keletą idėjų, ką padovanoti vyrui. Galbūt jos palengvins Jums dovanų paieškas ir padės apsispręsti.

PRAMOGOS – DOVANOKITE EMOCIJAS IR GERĄ LAIKĄ

Vyriška pramoga - keturračio vairavimas

Šios srities dovanos pasiteisina visada. Tik svarbu parinkti dovaną atsižvelgiant į vyro pomėgius. Jei dovanos gavėjas neabejingas variklių gausmui, greičiui, azartui, tuomet neabejotinai jam tikrai paliks įspūdį auto ir moto dovanos: sportinio automobilio vairavimas, visureigio, keturračio ar motociklo vairavimas. Šios pramogos labai populiarios dovanų vyrams kategorijoje. Taip pat puikų laiką kone kiekvienam vyrui dovanos ir pramogos ore, vandens pramogos bei visos kitos, kurios siejasi su adrenalinu, greičiu ir nepamirštamomis emocijomis.

ŠIUOLAIKINĖS TECHNOLOGIJOS – DIEVINANTIEMS NAUJOVES VYRAMS

Ne paslaptis, vyrai neabejingi šiuolaikinių technologijų teikiamoms galimybėms, todėl naujo modelio telefonas, planšetė, išmanioji apyrankė, išmanusis laikrodis, dronas ar panašus prietaisas tikrai bus įvertintas. Tiesa, kai kurios dovanos šioje kategorijoje gali būti net labai brangios, bet rinkdamos, ką dovanoti, racionaliai vertinkite savo biudžetą – net ir elektronikos sektoriuje galima rasti kokybiškų, įdomių idėjų dovanai patrauklia kaina.

GARDŽIOS DOVANOS – NEABEJINGIEMS GERAM MAISTUI IR GĖRIMAMS

Nors dažnai manoma, kad moterys negali atsispirti saldumynams, bet vyrai yra ne ką mažesni smaližiai. Taip pat nepaneigsime, kad stipriosios lyties atstovai neabejingi geram ir gausiam maistui, tad vakarienė restorane bus šauni dovana vyrui, neprašausite pro šalį ir tada, jei įteiksite degustaciją, pavyzdžiui, alaus – būkite tikra, tokios dovanos vyrams pelnytai yra labai populiarios. Vyno, alaus, kavos, arbatos ir kitokio maisto ar gėrimų degustacija, tai galimybė susipažinti ne tik su naujais skoniais, bet ir istorija, gaminimo metodais ir kitokiais dalykais.

AKSESUARAI – SOLIDŽIOS DOVANOS

Vyriški aksesuarai

Prabangus laikrodis, kokybiškas diržas, aukštos kokybės kaklaraištis, stilingos sąsagos, daili, kokybiška piniginė ir pan. Įvairūs aksesuarai yra dovanų vyrams topuose, todėl galite apsvarstyti ir šį variantą, jei ieškote dovanos savo antrajai pusei, tėčiui, broliui, seneliui, draugui ar kt. Tiesa, jei nuspręsite dovanoti tokią dovaną, prioritetą teikite kokybei, žinomiems prekės ženklams, solidumui. Tokia dovana taps nepriekaištinga vyro įvaizdžio detale.

GERAS KVAPAS – AUKŠTOS PARFUMERIJOS MĖGĖJUI

Geri kvepalai reikalingi kiekvienam vyrui, bet jeigu šis dar ypač mėgsta išskirtinius kvapus – palepinkite jį. Jeigu žinote mėgstamas kvapų natas (oda, mediena ir t.t.), tuomet bandykite išrinkti kvepalus. Mėgstantiems išskirtinius kvapus patariama rinktis nišinę parfumeriją, o klasiko mėgėjams – klasikinius aromatus. Jeigu bijote „prašauti“ įsigykite mažos talpos gerų kvapų rinkinį. Tai puikus sprendimas, kuomet norisi kokybės, tačiau už kiek draugiškesne kaina bei didesnio pasirinkimo tuo pat metu. Žmogus tokiu būdu galės atrasti naują mylimą kvapą – suteikite jam tokį šansą.

KNYGŲ GERBĖJUI – DAR VIENAS KŪRINYS Į KOLEKCIJĄ

Jeigu žmogus, kuriam ieškote dovanos, mėgsta skaityti knygas, pradžiuginkite jį dar vienu romanu ar kitokio žanro knyga. Istorija, biografija, detektyvai – kokią rinksitės? Jeigu abejojate dėl knygos pasirinkimo, visada galite įsigyti knygyno dovanų kuponą. Praktiška, patogu ir smagu.

SPINTOS PAPILDYMAS

Vyriškas chalatas - puiki dovana vyrui

Nors vyrai nėra dideli apsipirkinėjimo mėgėjai, visgi atrodyti gerai nori. Moteris gali padėti. Jos neretai pasirenka dovanoti stipriosios lyties atstovams gražesnį drabužį ar aksesuarą. Puikiai tiks šiltesnis džemperis, piniginė, marškinėliai, diržas, vyriškas chalatas, kepurė ir t.t. Nepatariama pirkti nepasimatavus kelnių, palto, batų ir kitų daiktų, kuriuos gali tekti grąžinti. Rinkitės labiau universalius drabužius ar aksesuarus.

AUTOMOBILIŲ FANUI

Tiems, kas mėgsta automobilius ir su tuo susijusias pramogas, puikiai tiks laisvalaikio kuponas. Tokių pramogų pasirinkimas gausus: pasivažinėjimas itin prabangiu automobiliu, o gal ekstremalus vairavimas keturračiu ar motociklu? Kitas variantas: padovanokite tai, kas palengvins savo turimo automobilio priežiūra. Kuponas švaros centre, kur bus nuo A iki Z išplautas ir išvalytas automobilis. Kokybiškas kvapas, kuris pavers kelione automobiliu dar malonesne. o gal kilimėliai ar masažinis sėdynės užvalkalas? Drąsiai rinkitės reikalingas prekes specialiose parduotuvėse ar internetu.

BILIETAS

Galbūt vyras mėgsta teatrą, kiną, kultūrinius renginius? Nupirkite jam bilietą, kad šis galėtų dar karta pasimėgauti opera, spektakliu, geru filmu, o gal sudalyvauti poezijos vakare arba seminare apie verslą. Šiandien pasirinkimas tikrai gausus, tereikia pagalvoti, kas galėtų patikti žmogui, kuriam ketinate dovanoti dovaną.

AKTYVIOS PRAMOGOS

Aktyviam vyrui puikiai tiks pramogos, priversiančios pajudėti. Sporto klubas, šiaurietiškas ėjimas, kvietimas į bėgimą maratone, o gal bokso ar šaudymo pamoka? Prieš perkant dovaną, galima slapčiai paklausinėti vyro/tėčio/brolio, kokios pramogos šis norėtų.


Atminkite, svarbiausias aspektas renkant dovaną yra vyro asmenybė, pomėgiai ir gyvenimo būdas. Jei tai žinosite, „pataikysite“ išrinkti tobulą dovaną. Tad jei nusprendėte nudžiuginti savo vyrą, išrinkite jam originalią dovaną – dovanų kuponai internetu ne tik vyrams, bet ir moterims.

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą

Naujausi straipsniai

Kvepiantys namai ne tik džiugina nosį, bet ir sukuria jaukią atmosferą jums ir jūsų svečiams. Kas šią atmosferą gali gerokai sugadinti? Taip – nemalonūs kvapai, atsirandantys gaminant maistą, laikant naminius gyvūnus, per retai valant kambarius ir dar dėl daugybės kitų priežasčių.
Visiems nutinka klaidos. Vieną akimirką mėgaujatės puodeliu kavos ar stikline vandens, o kitą – skystis netyčia atsiduria ant jūsų brangaus nešiojamo kompiuterio. Tokie įvykiai gali sukelti nemažai streso, tačiau svarbu žinoti, kaip elgtis tokiomis aplinkybėmis, kad maksimaliai sumažintumėte galimus pažeidimus.
Klausos praradimas gali turėti didelės įtakos gyvenimo kokybei, todėl klausos aparatai yra labai svarbus sprendimas tiems, kurie kenčia nuo klausos praradimo. Tačiau klausos aparatų kompensavimo galimybės labai skiriasi. Šio straipsnio tema kompensuojami klausos aparatai, kokie yra norminiai reikalavimai, kurių turite laikytis draudimo ir esamus kompensavimo skirtumus.