Kaip išsirinkti tobulą dildo pagal savo poreikius

Sekso žaislai

Kai reikia išsirinkti tobulą dildo, tai gali būti nelengva užduotis. Šiandien rinkoje yra tiek daug formų, dydžių ir medžiagų, kad rasti tinkamą gali atrodyti neįveikiama. Nesijaudinkite! Šiame straipsnyje apžvelgsime visus svarbiausius veiksnius, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis dildo sau.

Sužinokite, kaip įsitikinti, kad jūsų naujasis sekso žaislas atitinka jūsų poreikius…

Kokie būna dildų tipai

Vienas iš pirmųjų dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant dildo, yra tai, kokio tipo dildo norite. Yra daugybė skirtingų tipų, kurių kiekvienas pasižymi unikaliomis savybėmis ir privalumais. Kai kurie populiariausi tipai yra realistiniai dildo, vibruojantys dildo, G taško dildo, dildo su dirželiu, dildo su dviem galais ir analiniai dildo. Priklausomai nuo to, kokio stimuliavimo tipo stimuliacijos ieškote.

Svarbus dydis ir forma

Kai susiaurinsite pasirinkimą pagal dildo tipą, laikas pradėti svarstyti apie dydį ir formą. Yra įvairių dydžių - nuo mažo iki didelio, todėl rasti jums tinkantį nebus sunku. Apskritai mažesni dydžiai labiau tinka pradedantiesiems arba žmonėms, kurie nemėgsta intensyvių pojūčių. Kita vertus, didesni dydžiai paprastai labiau stimuliuoja ir teikia pasitenkinimą tiems, kurie mėgsta intensyvesnius pojūčius. Be to, skirtingos formos suteikia skirtingus pojūčius, todėl nepamirškite atsižvelgti ir į tai rinkdamiesi idealų dydį ir formą.

Svarbi ir medžiaga

Perkant bet kokį sekso žaisliuką, įskaitant dildo, svarbi ir medžiaga. Dauguma sekso žaislų gaminami iš silikono arba stiklo - abi medžiagos turi savų unikalių privalumų, todėl tai, kuri medžiaga jums labiausiai tinka, priklauso nuo jūsų pageidavimų ir poreikių. Silikonas yra minkštesnis nei stiklas, todėl jį patogiau naudoti, tačiau tai taip pat reiškia, kad jam gali reikėti daugiau lubrikanto nei stiklui. Stiklas yra kietesnis už silikoną, tačiau taip pat suteikia neįtikėtinai švelnų pojūtį naudojimo metu ir jam nereikia tiek daug lubrikanto, kaip silikonui. Svarbu, kad bet kokia pasirinkta medžiaga būtų saugi kūnui, todėl prieš pirkdami įsitikinkite, kad bet kurioje parduotuvėje ar svetainėje, iš kurios perkate, nurodyta, kad jų gaminiai yra saugūs kūnui.

Ieškant tobulo dildo nereikia sunkiai dirbti - tiesiog nepamirškite šių pagrindinių punktų, kai ieškosite naujo sekso žaisliuko: Žinokite, kokio stimuliavimo tipo ieškote; atsižvelkite į dydį ir formą; rinkitės medžiagą, atitinkančią jūsų poreikius; pirkite iš saugaus kūnui šaltinio; ir svarbiausia - smagiai praleiskite laiką. Turint omenyje šiuos patarimus, tobulo sekso žaisliuko paieška turėtų būti lengva, lengva ir maloni (taip pat maloni!).

Sėkmės ieškant tobulo dildo partnerio!

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą

Naujausi straipsniai

Veido tonikai yra vienas iš pagrindinių odos priežiūros produktų, padedančių išlaikyti sveiką ir švytinčią odą. Jie padeda atkurti pH balansą po veido prausiklių naudojimo, drėkina, atjaunina ir gaivina odą. Tačiau, koks tonikas tinkamas Jūsų odai ir kaip jį tinkamai naudoti? Šiame straipsnyje mes aptarsime tai, kaip tonikai veikia, kodėl reikalingi odai ir kaip pasirinkti tinkamą toniką.
Raben Group yra tarptautinė logistikos ir transporto paslaugų bendrovė, kuri siūlo savo klientams platų paslaugų spektrą visame pasaulyje. Ji yra orientuota į aukščiausios kokybės paslaugų teikimą ir užtikrina, kad kiekvienas klientas gautų aukščiausios kokybės paslaugas. Įmonė turi didelį klientų ratą visame pasaulyje, o Lietuvoje teikia platų paslaugų spektrą – nuo krovinių pervežimo iki užsakymų tvarkymo ir sandėliavimo.
Kiekvienas norime būti laimingas. Ir tai galioja viskam – ir, žinoma, laimei asmeniniame gyvenime. Tačiau, kaip siekti laimės, kai esate ne vieni, o savo gyvenimu dalinatės su kitu žmogumi? Laimingos poros jau įminė ne vieną svarbią paslaptį, tad belieka apie tai sužinoti ir jums.