Kaip išsirinkti tobulą dildo pagal savo poreikius

Sekso žaislai

Kai reikia išsirinkti tobulą dildo, tai gali būti nelengva užduotis. Šiandien rinkoje yra tiek daug formų, dydžių ir medžiagų, kad rasti tinkamą gali atrodyti neįveikiama. Nesijaudinkite! Šiame straipsnyje apžvelgsime visus svarbiausius veiksnius, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis dildo sau.

Sužinokite, kaip įsitikinti, kad jūsų naujasis sekso žaislas atitinka jūsų poreikius…

Kokie būna dildų tipai

Vienas iš pirmųjų dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant dildo, yra tai, kokio tipo dildo norite. Yra daugybė skirtingų tipų, kurių kiekvienas pasižymi unikaliomis savybėmis ir privalumais. Kai kurie populiariausi tipai yra realistiniai dildo, vibruojantys dildo, G taško dildo, dildo su dirželiu, dildo su dviem galais ir analiniai dildo. Priklausomai nuo to, kokio stimuliavimo tipo stimuliacijos ieškote.

Svarbus dydis ir forma

Kai susiaurinsite pasirinkimą pagal dildo tipą, laikas pradėti svarstyti apie dydį ir formą. Yra įvairių dydžių - nuo mažo iki didelio, todėl rasti jums tinkantį nebus sunku. Apskritai mažesni dydžiai labiau tinka pradedantiesiems arba žmonėms, kurie nemėgsta intensyvių pojūčių. Kita vertus, didesni dydžiai paprastai labiau stimuliuoja ir teikia pasitenkinimą tiems, kurie mėgsta intensyvesnius pojūčius. Be to, skirtingos formos suteikia skirtingus pojūčius, todėl nepamirškite atsižvelgti ir į tai rinkdamiesi idealų dydį ir formą.

Svarbi ir medžiaga

Perkant bet kokį sekso žaisliuką, įskaitant dildo, svarbi ir medžiaga. Dauguma sekso žaislų gaminami iš silikono arba stiklo - abi medžiagos turi savų unikalių privalumų, todėl tai, kuri medžiaga jums labiausiai tinka, priklauso nuo jūsų pageidavimų ir poreikių. Silikonas yra minkštesnis nei stiklas, todėl jį patogiau naudoti, tačiau tai taip pat reiškia, kad jam gali reikėti daugiau lubrikanto nei stiklui. Stiklas yra kietesnis už silikoną, tačiau taip pat suteikia neįtikėtinai švelnų pojūtį naudojimo metu ir jam nereikia tiek daug lubrikanto, kaip silikonui. Svarbu, kad bet kokia pasirinkta medžiaga būtų saugi kūnui, todėl prieš pirkdami įsitikinkite, kad bet kurioje parduotuvėje ar svetainėje, iš kurios perkate, nurodyta, kad jų gaminiai yra saugūs kūnui.

Ieškant tobulo dildo nereikia sunkiai dirbti - tiesiog nepamirškite šių pagrindinių punktų, kai ieškosite naujo sekso žaisliuko: Žinokite, kokio stimuliavimo tipo ieškote; atsižvelkite į dydį ir formą; rinkitės medžiagą, atitinkančią jūsų poreikius; pirkite iš saugaus kūnui šaltinio; ir svarbiausia - smagiai praleiskite laiką. Turint omenyje šiuos patarimus, tobulo sekso žaisliuko paieška turėtų būti lengva, lengva ir maloni (taip pat maloni!).

Sėkmės ieškant tobulo dildo partnerio!

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą

Naujausi straipsniai

Darbas lauke žiemą kelia unikalių iššūkių, todėl tiek darbdaviai, tiek darbuotojai turi būti tinkamai pasiruošę. Tinkama žieminė darbo apranga gali apsaugoti nuo šalčio, paslydimo ir kitų žiemos sąlygoms būdingų pavojų.
Nuolat besikeičiančiame sveikatingumo pasaulyje mitų ir klaidingų įsitikinimų yra tiek pat daug, kiek ir socialiniuose tinkluose plintančių „stebuklingų“ dietų ar „viską išgydančių“ sveikatos papildų.
Hipertenzijos gydymas visada pradedamas nemedikamentiniais metodais. Tai apima sveiką gyvenimo būdą, tinkamą mitybą, metimą rūkyti ir saikingą fizinį krūvį. Jei šie metodai nesumažina kraujospūdžio, gydytojas gali paskirti gydymą vaistais. Yra įvairių grupių vaistų hipertenzijai gydyti, įskaitant diuretikus, beta adrenoblokatorius, AKF inhibitorius ir kitus, tokius kaip - Welltone, prieš vartojimą reikia pasitarti su gydytoju.