Ką veikti Vilniuje

Kaip išsirinkti tobulą dildo pagal savo poreikius

Sekso žaislai

Kai reikia išsirinkti tobulą dildo, tai gali būti nelengva užduotis. Šiandien rinkoje yra tiek daug formų, dydžių ir medžiagų, kad rasti tinkamą gali atrodyti neįveikiama. Nesijaudinkite! Šiame straipsnyje apžvelgsime visus svarbiausius veiksnius, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis dildo sau.

Sužinokite, kaip įsitikinti, kad jūsų naujasis sekso žaislas atitinka jūsų poreikius…

Kokie būna dildų tipai

Vienas iš pirmųjų dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant dildo, yra tai, kokio tipo dildo norite. Yra daugybė skirtingų tipų, kurių kiekvienas pasižymi unikaliomis savybėmis ir privalumais. Kai kurie populiariausi tipai yra realistiniai dildo, vibruojantys dildo, G taško dildo, dildo su dirželiu, dildo su dviem galais ir analiniai dildo. Priklausomai nuo to, kokio stimuliavimo tipo stimuliacijos ieškote.

Svarbus dydis ir forma

Kai susiaurinsite pasirinkimą pagal dildo tipą, laikas pradėti svarstyti apie dydį ir formą. Yra įvairių dydžių - nuo mažo iki didelio, todėl rasti jums tinkantį nebus sunku. Apskritai mažesni dydžiai labiau tinka pradedantiesiems arba žmonėms, kurie nemėgsta intensyvių pojūčių. Kita vertus, didesni dydžiai paprastai labiau stimuliuoja ir teikia pasitenkinimą tiems, kurie mėgsta intensyvesnius pojūčius. Be to, skirtingos formos suteikia skirtingus pojūčius, todėl nepamirškite atsižvelgti ir į tai rinkdamiesi idealų dydį ir formą.

Svarbi ir medžiaga

Perkant bet kokį sekso žaisliuką, įskaitant dildo, svarbi ir medžiaga. Dauguma sekso žaislų gaminami iš silikono arba stiklo - abi medžiagos turi savų unikalių privalumų, todėl tai, kuri medžiaga jums labiausiai tinka, priklauso nuo jūsų pageidavimų ir poreikių. Silikonas yra minkštesnis nei stiklas, todėl jį patogiau naudoti, tačiau tai taip pat reiškia, kad jam gali reikėti daugiau lubrikanto nei stiklui. Stiklas yra kietesnis už silikoną, tačiau taip pat suteikia neįtikėtinai švelnų pojūtį naudojimo metu ir jam nereikia tiek daug lubrikanto, kaip silikonui. Svarbu, kad bet kokia pasirinkta medžiaga būtų saugi kūnui, todėl prieš pirkdami įsitikinkite, kad bet kurioje parduotuvėje ar svetainėje, iš kurios perkate, nurodyta, kad jų gaminiai yra saugūs kūnui.

Ieškant tobulo dildo nereikia sunkiai dirbti - tiesiog nepamirškite šių pagrindinių punktų, kai ieškosite naujo sekso žaisliuko: Žinokite, kokio stimuliavimo tipo ieškote; atsižvelkite į dydį ir formą; rinkitės medžiagą, atitinkančią jūsų poreikius; pirkite iš saugaus kūnui šaltinio; ir svarbiausia - smagiai praleiskite laiką. Turint omenyje šiuos patarimus, tobulo sekso žaisliuko paieška turėtų būti lengva, lengva ir maloni (taip pat maloni!).

Sėkmės ieškant tobulo dildo partnerio!

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą

Naujausi straipsniai

Net neverta sakyti, kad fizinis aktyvumas yra būtinas kiekvienam žmogui. Atrodo, kad tai daugelis supranta, tačiau vis tiek dienas leidžia gana pasyviai, juda mažai ir dėl to dažnai jaučiasi kur kas labiau pavargę nei tie, kurie sportuoja kasdien.
Kai reikia išsirinkti tobulą dildo, tai gali būti nelengva užduotis. Šiandien rinkoje yra tiek daug formų, dydžių ir medžiagų, kad rasti tinkamą gali atrodyti neįveikiama. Nesijaudinkite! Šiame straipsnyje apžvelgsime visus svarbiausius veiksnius, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis dildo sau.
Nauji metai – puikus metas ne tik išsikelti motyvuojančius tikslus, bet ir atnaujinti savo įvaizdį. Paprasčiausia tai padaryti pasitelkiant papuošalus: tai labai svarbūs akcentai, kurie bet kuriai aprangai suteikia papildomų prieskonių. Tam, kad išsirinkti juos būtų paprasčiau, pravartu sužinoti, kokie papuošalai ateinančiais metais bus patys madingiausi – galbūt populiariausios tendencijos paskatins pokyčiams Jūsų papuošalų dėžutėje.