Kaip teisingai išsirenkami audiniai internetu

Kaip teisingai išsirenkami audiniai internetu

Pirmą kartą renkantis audinius internetu gali kilti tikrai daug neaiškumų. Juk turite teisingai išsirinkti, atkreipti dėmesį į jo sudėtį, plotį, specifikaciją ir panašią informaciją. Ne tik spalva ir audinio spalva yra reikšminga, tiesa? Kaip tai padaryti ir į ką dar atkreipti dėmesį? Turime Jums keletą patarimų, kad audiniai internetų būtų įsigyjami be įtampos, o gauti audiniai atitiktų Jūsų lūkesčius.

Pirmas patarimas: atkreipkite dėmesį į audinio rašto mąstelį

Audinio specifikacijoje visada yra nurodomi jo matmenys, sudėtis ir kita informacija - tai žinoma visiems. Gražus, akį traukiantis audinio paveikslėlis parodo spalvas bei dizainą. Tas audinys, kuris Jums patinka, gali būti nufotografuotas priartinus raštą ir taip sudaromas įspūdis, kito, ne to audinio. Suprantant, kad nei viena nuotrauka negali parodyti tikrosios, tarkime, taškelių proporcijos, turėtumėte atkreipti dėmesį į nurodytą audinio mąstelį. Antras patarimas: internetinėse parduotuvėse, kaip ir prekybos centruose, greitojoje madoje yra įprastos sezono mados ir madingos spalvos ar popuriarūs audinių raštai. Jei norite atnaujinti savo spintą madingais rūbais ar kitais aksesurais, tačiau norite išskirtinių produktų, renkatės audinius internetu ir planuojate juos siūti, rekomenduojame rinktis, pavyzdžiui madingus raštus, tačiau audinius spalvą - klasikinę. Taip išvengsite greitai “senstančių” rūbų, lengviau juos galėsite derinti, tačiau išlaikysite savo stilių. Žinoma, įsigyti audiniai internetu leis Jums pasirinkti madingą modelį, bet norin, šiek tiek atnaujinsite klasikinį stilių madingais elementais.

Apibendrinant, pateikiame Jums pagrindinius audinių pasirinkimo aspektus:

  • Atidžiai perskaitykite ir susipažinkite su audinio aprašymu. Įsižiūrėkite į audinio nuotraukas. Būtų labai gerai, jei jos būtų darytos skirtingais kampais, kad būtų matoma išvirkščia audinio pusė, kuo labiau perteikiama tekstūra ir būtų atskleistas matinis arba blizgus audinio efektas.
  • Atkreipkite dėmesį į audinio sudėtį, nes tai labai svarbu, dėl galimos alerginės reakcijos į įvairius pluoštus (vilna ar kailis).
  • Audinio aprašymo skaitymas padeda suprasti originalią spalvą.
  • Jei Jums reikia tarkime, audinių, sagų ir kostiumo pamušalo – stenkitės jas visas pirkti iš karto, kad gautumėte viską vienu metu.

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą

Naujausi straipsniai

Ieškote kieto kuro katilo? Natūralu, kad kaina dažnai yra vienas esminių aspektų, kuris vertinamas lyginant variantus. Taip, kieto kuro katilai kainuoja labai įvairiai ir kainas lemia ne tik pati įranga, tačiau ir iš kur yra perkama. Bandysime aptarti esminius aspektus, kurie padės Jums suprasti, kiek įprastai kainuoja kieto kuro katilai ir kiek verta mokėti.
Ieškote geriausio šildymo sprendimo savo namams ar biurui? Norite, kad patalpos būtų šildomos kokybiškai ir moderniai? Vienas geriausių sprendimų – oras oras šilumos siurblys. Jis lengvai pritaikomas įvairiose patalpose, yra šiuolaikiškas ir ekonomiškas sprendimas. Lietuvoje pastaruoju metu tokius renkasi vis daugiau žmonių.
Aplinkos ministerija ir Energetikos ministerija yra bendrai atsakingos už EPBD perkėlimą ir įgyvendinimą Lietuvoje. Direktyva 2010/31/ES ir nacionalinis sąnaudų atžvilgiu optimalių minimalių energinio naudingumo reikalavimų lygių apskaičiavimas, kaip ir planuota, perkelti į Lietuvos įstatymus, todėl Lietuva žengia kelyje atitinkamų reikalavimų įgyvendinimo link.