Straipsnių katalogas


Jei ieškote greito ir paprasto būdo publikuoti SEO straipsnius internete, tai e-nuoroda.lt straipsnių katalogas puikus pasirinkimas! Mes leidžiame paprastai ir greitai skelbti straipsnius, todėl galite be jokio vargo skelbti savo idėjas. Tiesiog užpildykite straipsnio formą arba parašykite mums el. laišką, o mes pasirūpinsime visu kitu. Skelbiame tik kokybišką, mūsų standartus atitinkantį turinį, todėl galite būti tikri, kad jūsų straipsnį pamatys daugybė žmonių. O kadangi esame vienas iš populiaresnių SEO straipsnių katalogu, tai jūsų straipsnis tikrai sulauks didesnio dėmesio. Tad kam laukti? Talpiname jau šiandien ir pamatysite, kad jūsų straipsniai pasieks platesnę auditoriją nei bet kada anksčiau!

Kam reikalingas iPhone galinis stiklas?

Kam reikalingas iPhone galinis stiklas?

Tiek naujesni, tiek senesni Apple iPhone telefonai turi galinį stiklą. Tačiau galbūt ne visi žino, kam jis reikalingas. Šiame straipsnyje aptarsime, kokia yra iPhone galinio stiklo funkcija ir kodėl jį būtina pakeisti jeigu jis sudužo.

Yra keletas priežasčių, kodėl Apple savo telefonuose naudoja galinį stiklą. Jos yra:

  • Pirma, stiklas yra stipresnis už plastiką ir mažiau linkęs skilti ir įtrūkti. Tai svarbu, nes iPhone galinė dalis yra viena pažeidžiamiausių telefono dalių;
  • Antra, stiklas atrodo prabangiau nei plastikas. Be to, rankoje stiklas jaučiasi maloniau nei plastikas;
  • Trečia ir, ko gero, svarbiausia yra tai, kad galinis stiklas leidžia belaidžiu būdu įkrauti telefoną. Belaidis įkrovimas yra funkcija, kuri tampa vis populiaresnė iPhone telefonuose, todėl svarbu užtikrinti jos veikimą. Ji leidžia nenaudoti laidų, todėl yra labai patogi.

Kalbant apie belaidį įkrovimą, pirmą kartą ši funkcija panaudota iPhone 8 ir 8 plus modeliuose dar 2017 metais. Jai veikti reikia nelaidžių medžiagų, tokių kaip plastikas, guma, mediena ar stiklas. Kadangi stiklas yra ne tik tinkama medžiaga, bet ir suteikia telefonui prabangią išvaizdą, jis buvo pasirinktas kaip galinis viršelis.

Galinio stiklo keitimas

Vis dėlto, galinis stiklas nėra apsaugotas nuo dūžių, todėl kartais skyla. Jei taip atsitiko, jį pakeisti būtina. Sudužęs galinis stiklas ne tik erzina, bet ir gali dar labiau pakenkti jūsų iPhone, jei į jį pateks vandens arba dulkių. Reikia paminėti, kad iPhone galinio stiklo keitimas nėra lengvas, todėl gali būti gana brangus. Kaina priklauso nuo tam tikro iPhone modelio, kuo naujesnis modelis, tuo brangiau tai kainuos.

Kaip atrodo pats galinio stiklo keitimo procesas? Dėl stiprios epoksidinės dervos ir mažų suvirinimo siūlių stiklas yra sulydomas su jūsų iPhone viduje. Stiklas gali būti pašalintas atsargiai ištirpinant epoksidą esant dideliam karščiui arba šalčiui. Todėl visi bandymai pakeisti galinį stiklą patiems yra ne tik rizikingi, bet ir gali sugadinti jūsų įrenginio komponentus bei sukelti žalą ateityje. Visada rekomenduojama šį darbą palikti profesionalams, kurie išmano savo darbą.

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą

Naujausi straipsniai

Vilniuje, istorijos ir kultūros mieste, slėpiasi ne tik architektūriniai perlai, bet ir šiuolaikinės pramogos, kurios leidžia gyventojams bei svečiams išbandyti savo intelektą, logiką ir komandinio darbo įgūdžius. Pabėgimo kambariai šioje sostinėje išsiskiria savo originalumu ir kokybe, o kiekvienas jų siūlo unikalų nuotykį.
Master City – tai vieta, kur verslo profesionalai ir entuziastai gali rasti aukščiausios kokybės įrankius už geriausią kainą. Ar esate susidomėjęs akumuliatoriniu smūginiu veržliasukiu bosch ar dewalt? Ar gal jums reikia akumuliatorinio veržliasukio makita? Jei taip, jūs esate tinkamoje vietoje.
Gimtadienio sveikinimas – tai daug daugiau nei paprastas žodžių rinkinys. Tai asmeniškumo, šilumos ir nuoširdumo išraiška, per kurią galime parodyti mūsų meilę, pagarba ir vertinimą švenčiančiam asmeniui. Kiekvienas gimtadienis yra unikalus, atspindintis kito žmogaus gyvenimo metus, patirtis ir svajones.