Kam reikalingas iPhone galinis stiklas?

Kam reikalingas iPhone galinis stiklas?

Tiek naujesni, tiek senesni Apple iPhone telefonai turi galinį stiklą. Tačiau galbūt ne visi žino, kam jis reikalingas. Šiame straipsnyje aptarsime, kokia yra iPhone galinio stiklo funkcija ir kodėl jį būtina pakeisti jeigu jis sudužo.

Yra keletas priežasčių, kodėl Apple savo telefonuose naudoja galinį stiklą. Jos yra:

  • Pirma, stiklas yra stipresnis už plastiką ir mažiau linkęs skilti ir įtrūkti. Tai svarbu, nes iPhone galinė dalis yra viena pažeidžiamiausių telefono dalių;
  • Antra, stiklas atrodo prabangiau nei plastikas. Be to, rankoje stiklas jaučiasi maloniau nei plastikas;
  • Trečia ir, ko gero, svarbiausia yra tai, kad galinis stiklas leidžia belaidžiu būdu įkrauti telefoną. Belaidis įkrovimas yra funkcija, kuri tampa vis populiaresnė iPhone telefonuose, todėl svarbu užtikrinti jos veikimą. Ji leidžia nenaudoti laidų, todėl yra labai patogi.

Kalbant apie belaidį įkrovimą, pirmą kartą ši funkcija panaudota iPhone 8 ir 8 plus modeliuose dar 2017 metais. Jai veikti reikia nelaidžių medžiagų, tokių kaip plastikas, guma, mediena ar stiklas. Kadangi stiklas yra ne tik tinkama medžiaga, bet ir suteikia telefonui prabangią išvaizdą, jis buvo pasirinktas kaip galinis viršelis.

Galinio stiklo keitimas

Vis dėlto, galinis stiklas nėra apsaugotas nuo dūžių, todėl kartais skyla. Jei taip atsitiko, jį pakeisti būtina. Sudužęs galinis stiklas ne tik erzina, bet ir gali dar labiau pakenkti jūsų iPhone, jei į jį pateks vandens arba dulkių. Reikia paminėti, kad iPhone galinio stiklo keitimas nėra lengvas, todėl gali būti gana brangus. Kaina priklauso nuo tam tikro iPhone modelio, kuo naujesnis modelis, tuo brangiau tai kainuos.

Kaip atrodo pats galinio stiklo keitimo procesas? Dėl stiprios epoksidinės dervos ir mažų suvirinimo siūlių stiklas yra sulydomas su jūsų iPhone viduje. Stiklas gali būti pašalintas atsargiai ištirpinant epoksidą esant dideliam karščiui arba šalčiui. Todėl visi bandymai pakeisti galinį stiklą patiems yra ne tik rizikingi, bet ir gali sugadinti jūsų įrenginio komponentus bei sukelti žalą ateityje. Visada rekomenduojama šį darbą palikti profesionalams, kurie išmano savo darbą.

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą

Naujausi straipsniai

Kvepiantys namai ne tik džiugina nosį, bet ir sukuria jaukią atmosferą jums ir jūsų svečiams. Kas šią atmosferą gali gerokai sugadinti? Taip – nemalonūs kvapai, atsirandantys gaminant maistą, laikant naminius gyvūnus, per retai valant kambarius ir dar dėl daugybės kitų priežasčių.
Visiems nutinka klaidos. Vieną akimirką mėgaujatės puodeliu kavos ar stikline vandens, o kitą – skystis netyčia atsiduria ant jūsų brangaus nešiojamo kompiuterio. Tokie įvykiai gali sukelti nemažai streso, tačiau svarbu žinoti, kaip elgtis tokiomis aplinkybėmis, kad maksimaliai sumažintumėte galimus pažeidimus.
Klausos praradimas gali turėti didelės įtakos gyvenimo kokybei, todėl klausos aparatai yra labai svarbus sprendimas tiems, kurie kenčia nuo klausos praradimo. Tačiau klausos aparatų kompensavimo galimybės labai skiriasi. Šio straipsnio tema kompensuojami klausos aparatai, kokie yra norminiai reikalavimai, kurių turite laikytis draudimo ir esamus kompensavimo skirtumus.