Kas darosi su nekilnojamo turto rinka laikinojoje šalies sostinėje, gali atsakyti tik nekilnojamo turto brokeris Kaune

pagal | 9 birželio, 2024

Nors daugelis vis dar nori gyventi Vilniuje ir čia dairosi tai naujo darbo, tai universiteto ar tiesiog nuosavo būsto. Pastarajį planuoja nuomoti, galbūt gyventi pats ar po kurio laiko, kai kainos dar labiau pakils – parduoti. Kiekvienas variantas gali būti teisingas ir vienu ar kitu atveju galima uždirbti bei sėkmingai investuoti. Bet tikrai nebūtina apsistoti vien tik didžiajame Lietuvos mieste. Tikrai verta pasvarstyti investavimo galimybes ir laikinąja sostine vadinamame Kaune. Šis miestas taip pat intensyviai plečiasi, nuolat gražėja, tobulėja, žalėja ir patiria vis kitų puoselėjimo prisilietimų. Tad jeigu Jums aktualūs tokie klausimai, tai labai tikėtina, kad bus paklausios ir nuolat reikalingos NT brokerio paslaugos Kaune.

Kaip matome pagal statistiką butų, namų ir kitų nekilnojamo turto objektų kainos antrame pagal dydį Lietuvos mieste, taip pat kaip ir Vilniuje, pastaruoju metu nuolat auga. Žmonės skuba investuoti, nori gyventi savame būste, ieško naujų nuomos galimybių ar tiesiog būdų, kur galėtų kuriam laikui saugiai „įšaldyti“ pinigus. Taip kaip būsto kainos nuolat kilo praėjusiais metais, taip ir kainų kreivė vis kyla į viršų ir šiemet. Aišku Vilniuje nekilnojamo turto rinkoje dominuoja visai kiti objektai ir reikia būtinai pabrėžti, kad ten net trečdalį rinkos sudaro nauja statyba. To tikrai nėra Kaune. Šiame mieste nauja statyba sudarys apie dešimt procentų, o tuo tarpu, palyginimui, kituose miestuose nesieks ir dešimties procentų. Žinoma, visą esamą nekilnojamo turto rinkos situaciją Jums gali apibūdinti nekilnojamo turto brokeris Kaune.

Jau praėjusiais metais specialistai kalbėjo, jog parduodant naujos statybos butus tiek Vilniuje, tiek ir laikinojoje šalies sostinėje Kaune buvo pasiekti visų laikų rekordai. Kainų augimas buvo bei vis dar yra tikrai įspūdingas ir nematytas pastaruosius trylika metų. Praėjusieji metai buvo laikomi tikrų tikriausiu aukso amžiumi nekilnojamojo turto rinkai. Kažin, ar nekilnojamo turto brokeris Kaune taip pat sutiks, kad ir šie metai yra ne ką mažiau prastesni? Pagal statistikos duomenis galime matyti, kad įspūdingos yra ne tik išaugusios nekilnojamo turto kainos, bet ir suma, kurią lietuviai išleido jam įsigyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *