Ką veikti Vilniuje

Kodėl stiklų matinimas biuruose tinkamas sprendimas?

Kodėl stiklų matinimas biuruose tinkamas sprendimas?

Tikriausiai niekam nekyla abejonių, kad vieta, kur matinės stiklų plėvelės poreikis yra didžiausias, tai biurai. Aišku, taip pat nemažai matinės stiklų plėvelės naudojama tiek gamyklose, ligoninėse ar kitose administracinėse bei komercinėse patalpose siekiant padidinti privatumą ar “atskirti” erdves. Kadangi šiuolaikinių ofisų patalpos įprastai atskiriamos stiklinėmis pertvaromis, tam, kad nesusidarytų vienas didelis “akvariumas” siekiama darbo erdves atskirti. Įrodyta, kad turint savo atskirą erdvę darbuotojai jaučiasi labiau atsipalaidavę, darbingesni ir kūrybingesni, nes stiklų matinimas padeda išvengti smalsių kolegų ar klientų žvilgsių bei kitoje erdvėje vykstančio darbo vaizdo. Matinės plėvelės stiklams galima rasti įvairių spalvų ir atspalvių – esant poreikiui galima įsigyti matinę stiklų plėvelę su pjaustytais dizainais ar spauda. Taigi pasvarstykime, kodėl stiklų matinimas toks paklausus biurų patalpose.

Privatumas

Kiekvienas norime turėti savo erdvę, kurioje galėtume dirbti be streso ar įtampos. Stiklų matinimas padeda susikurti tokią vietą darbui, kurioje lengva išdirbti visą darbo dieną ir nepavargti nuo kolegų šurmulio, matomo per stiklines pertvaras. Privati erdvė padeda ramiai susidėlioti savo mintis, darbus ir atsidėti savo laiką numatytų tikslų siekimui ar kūrybingų idėjų generavimui. Stiklų matinimas - išeitis siekiant suteikti darbuotojams darbingą atmosferą.

Jaukumas

Kai akimis nereikia gaudyti aplinkinių žvilgsnių bei praeinančių kolegų pro tavo darbo erdvę galima jaustis jaukiai ir šiek tiek atpalaiduoti savo mintis. Jaukumą jaučia tiek darbuotojai, darbe dažnai praleidžiantys trečdalį savo laiko, tiek ir klientai, tiekėjai ar partneriai, kurie atvyko pas jus su tam tikrais tikslais. Tikriausiai suprantate, kad jaukumo užtikrinimas darbuotojams padės dirbti efektyviau, klientams draugiškiau priimti jūsų pasiūlymus, o partneriams bei tiekėjams galbūt pasiūlyti geresnes sąlygas ar kainas – nors tai tikriausiai neturės daug įtakos jų poelgiams.

Saugumas

Švarios neapklijuotos stiklinės pertvaros kai kuriems gali tapti skausminga patirtimi, ypač, tiems kurie visada visur skuba. Pagal saugumo reikalavimus stiklinės pertvaros turėtų būti bent pažymėtos, kad žmonės, esantys patalpoje pastebėtų, kur yra stiklas, tačiau dauguma įmonių vietoj smulkaus žymėjimo pasitelkia vaizduotę ir rezultate stiklų matinimas atrodo įdomiau ir unikaliau nei įprastai. Kai kurie naudoja pjaustytą matinę stiklų plėvelę, o kiti pasinaudoja kūrybiškesniais variantais, tokiais kaip skaidrėjanti “šerkšno” matinė stiklų plėvelė ar kitomis plėvelėmis, išmargintomis spalvotais ar vienspalviais dizainais, kurie vis dažniau yra kuriami atsižvelgiant į įmonės atstovaujamo prekės ženklo stilistiką.

Elegantiškas vaizdas

Stiklinių pertvarų matinimas gali būti ne vien įprastas pilno ploto apklijavimas. Pasitelkus savo ar kitų vaizduotę bei tokių partnerių, kaip „Spalvota Reklama“ komandos kūrybingumą galima stiklines pertvaras paversti susižavėjimą keliančiais šedevrais. Išlaisvinta vaizduotė apipavidalinant stiklines pertvaras sukurs ne vien tik jaukią aplinką, bet tuo pačiu visa tai gali prisidėti prie jūsų įmonės reputacijos gerinimo klientų bei partnerių akyse.

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą

Naujausi straipsniai

Net neverta sakyti, kad fizinis aktyvumas yra būtinas kiekvienam žmogui. Atrodo, kad tai daugelis supranta, tačiau vis tiek dienas leidžia gana pasyviai, juda mažai ir dėl to dažnai jaučiasi kur kas labiau pavargę nei tie, kurie sportuoja kasdien.
Kai reikia išsirinkti tobulą dildo, tai gali būti nelengva užduotis. Šiandien rinkoje yra tiek daug formų, dydžių ir medžiagų, kad rasti tinkamą gali atrodyti neįveikiama. Nesijaudinkite! Šiame straipsnyje apžvelgsime visus svarbiausius veiksnius, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis dildo sau.
Nauji metai – puikus metas ne tik išsikelti motyvuojančius tikslus, bet ir atnaujinti savo įvaizdį. Paprasčiausia tai padaryti pasitelkiant papuošalus: tai labai svarbūs akcentai, kurie bet kuriai aprangai suteikia papildomų prieskonių. Tam, kad išsirinkti juos būtų paprasčiau, pravartu sužinoti, kokie papuošalai ateinančiais metais bus patys madingiausi – galbūt populiariausios tendencijos paskatins pokyčiams Jūsų papuošalų dėžutėje.