Ką veikti Vilniuje

Kokie sprendimai galimi gyvulių laikymui?

Kokie sprendimai galimi gyvulių laikymui?

Gyvulininkystė visada buvo laikoma viena brangiausių žemės ūkio šakų. Pastatų statyba, šildymas, apšvietimas ir priežiūra yra brangūs, o jei į šį sąrašą įtrauksime ir pašarų ruošimo išlaidas, nenuostabu, kad daugelis smulkių ūkių savininkų iš karto atsisako auginti gyvulius.

Tad papasakosime jums alternatyvas laikinų pastatų gyvuliams įrengimui.

Tentiniai agro angarai dažnai naudojami žemės ūkyje ir yra idealus įprastinių pastatų pakaitalas. Jie naudojami kaip prekių sandėliai, įrangos ir mašinų garažai, taip pat kaip gyvulininkystės pastatai, kiaulidės, arklidės ir tvartai. Šių angarų privalumas – atvira erdvė, be kolonų, vidinių laikančiųjų sienų ar kitų atramų suvaržymų. Angarus dengianti medžiaga praleidžia natūralią šviesą, o optimali ventiliacija sukuria specifinį mikroklimatą, palankų gyvulių laikymui. Žemiau pateikiame pagrindinius tokių angarų privalumus.

Neribota vidaus erdvė

Šieno krovimas, gyvulių šėrimas ir įrangos sandėliavimas dar niekada nebuvo taip paprasta. Kolonų, vidinių laikančiųjų sienų ar atramų, ribojančių darbą, nebuvimas ir aukštas skliautas, leidžiantis judėti grynam orui, leidžia jį išnaudoti efektyviai.

Mažos išlaidos

Natūrali dienos šviesa, prasiskverbianti daugiau nei 80% per dengiamąją medžiagą, labai sumažina arba net visiškai pašalina poreikį naudoti dirbtinę šviesą dienos metu, o tai žymiai sumažina energijos sąnaudas. Be to, mažos salės įsigijimo ir vėlesnės priežiūros išlaidos tentinius angarus daro išskirtinai ekonomiška alternatyva kitiems pastatams. Angaro gamybos procesas ir labai trumpas, o pastatymo laikas taip pat sutaupo be galo daug laiko ir pinigų.

Patvari konstrukcija

Tentiniai angarai projektuojami taip, kad atitiktų tuos pačius griežtus saugos ir ilgaamžiškumo reikalavimus, kuriuos reglamentuoja įprastiniai nuolatiniai pastatai. Konstrukcijos apsaugos nuo korozijos procesas, labai kruopšti kokybės kontrolė ir pažangios projektavimo technologijos daro angarus itin patvariais ir saugiais.

Natūrali šviesa ir stabili temperatūra

Speciali stogo dangos medžiaga pasižymi dideliu šviesos pralaidumu. Tai taip pat puikus izoliatorius, kuris vasarą apsaugo nuo karščio, o žiemą riboja šilumos nuostolius iš vidaus. Dėl to angare visada tinkamas mikroklimatas.

Universalumas

Skirtingai nuo kitų ūkinių pastatų, angarai gali būti naudojami kaip įvairios paskirties pastatai ir, esant poreikiui, juos galima labai greitai ir paprastai perkelti į kitą vietą.

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą

Naujausi straipsniai

Turkija yra kontrastų šalis. Įvairialypis kraštovaizdis ir turtinga kultūros istorija - nenuostabu, kad ši šalis yra tokia populiari turistų lankoma vieta. Tačiau kaip išsirinkti jums tinkamą regioną ir viešbutį, kai yra tiek daug ką pamatyti ir nuveikti? Štai keletas dalykų, į kuriuos reikėtų atsižvelgti priimant sprendimą.
Šiandieniniame pasaulyje rašymas yra svarbesnis nei bet kada anksčiau. Plintant socialinei žiniasklaidai ir populiarėjant tinklaraščiams, kiekvienas turi galimybę dalytis savo mintimis ir idėjomis su pasauliu. Tačiau su šia išaugusia saviraiškos galimybe didėja ir atsakomybė rašyti taisyklingai ir be klaidų.
Gyvulininkystė visada buvo laikoma viena brangiausių žemės ūkio šakų. Pastatų statyba, šildymas, apšvietimas ir priežiūra yra brangūs, o jei į šį sąrašą įtrauksime ir pašarų ruošimo išlaidas, nenuostabu, kad daugelis smulkių ūkių savininkų iš karto atsisako auginti gyvulius.