Kokie sprendimai galimi gyvulių laikymui?

Kokie sprendimai galimi gyvulių laikymui?

Gyvulininkystė visada buvo laikoma viena brangiausių žemės ūkio šakų. Pastatų statyba, šildymas, apšvietimas ir priežiūra yra brangūs, o jei į šį sąrašą įtrauksime ir pašarų ruošimo išlaidas, nenuostabu, kad daugelis smulkių ūkių savininkų iš karto atsisako auginti gyvulius.

Tad papasakosime jums alternatyvas laikinų pastatų gyvuliams įrengimui.

Tentiniai agro angarai dažnai naudojami žemės ūkyje ir yra idealus įprastinių pastatų pakaitalas. Jie naudojami kaip prekių sandėliai, įrangos ir mašinų garažai, taip pat kaip gyvulininkystės pastatai, kiaulidės, arklidės ir tvartai. Šių angarų privalumas – atvira erdvė, be kolonų, vidinių laikančiųjų sienų ar kitų atramų suvaržymų. Angarus dengianti medžiaga praleidžia natūralią šviesą, o optimali ventiliacija sukuria specifinį mikroklimatą, palankų gyvulių laikymui. Žemiau pateikiame pagrindinius tokių angarų privalumus.

Neribota vidaus erdvė

Šieno krovimas, gyvulių šėrimas ir įrangos sandėliavimas dar niekada nebuvo taip paprasta. Kolonų, vidinių laikančiųjų sienų ar atramų, ribojančių darbą, nebuvimas ir aukštas skliautas, leidžiantis judėti grynam orui, leidžia jį išnaudoti efektyviai.

Mažos išlaidos

Natūrali dienos šviesa, prasiskverbianti daugiau nei 80% per dengiamąją medžiagą, labai sumažina arba net visiškai pašalina poreikį naudoti dirbtinę šviesą dienos metu, o tai žymiai sumažina energijos sąnaudas. Be to, mažos salės įsigijimo ir vėlesnės priežiūros išlaidos tentinius angarus daro išskirtinai ekonomiška alternatyva kitiems pastatams. Angaro gamybos procesas ir labai trumpas, o pastatymo laikas taip pat sutaupo be galo daug laiko ir pinigų.

Patvari konstrukcija

Tentiniai angarai projektuojami taip, kad atitiktų tuos pačius griežtus saugos ir ilgaamžiškumo reikalavimus, kuriuos reglamentuoja įprastiniai nuolatiniai pastatai. Konstrukcijos apsaugos nuo korozijos procesas, labai kruopšti kokybės kontrolė ir pažangios projektavimo technologijos daro angarus itin patvariais ir saugiais.

Natūrali šviesa ir stabili temperatūra

Speciali stogo dangos medžiaga pasižymi dideliu šviesos pralaidumu. Tai taip pat puikus izoliatorius, kuris vasarą apsaugo nuo karščio, o žiemą riboja šilumos nuostolius iš vidaus. Dėl to angare visada tinkamas mikroklimatas.

Universalumas

Skirtingai nuo kitų ūkinių pastatų, angarai gali būti naudojami kaip įvairios paskirties pastatai ir, esant poreikiui, juos galima labai greitai ir paprastai perkelti į kitą vietą.

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą

Naujausi straipsniai

Kvepiantys namai ne tik džiugina nosį, bet ir sukuria jaukią atmosferą jums ir jūsų svečiams. Kas šią atmosferą gali gerokai sugadinti? Taip – nemalonūs kvapai, atsirandantys gaminant maistą, laikant naminius gyvūnus, per retai valant kambarius ir dar dėl daugybės kitų priežasčių.
Visiems nutinka klaidos. Vieną akimirką mėgaujatės puodeliu kavos ar stikline vandens, o kitą – skystis netyčia atsiduria ant jūsų brangaus nešiojamo kompiuterio. Tokie įvykiai gali sukelti nemažai streso, tačiau svarbu žinoti, kaip elgtis tokiomis aplinkybėmis, kad maksimaliai sumažintumėte galimus pažeidimus.
Klausos praradimas gali turėti didelės įtakos gyvenimo kokybei, todėl klausos aparatai yra labai svarbus sprendimas tiems, kurie kenčia nuo klausos praradimo. Tačiau klausos aparatų kompensavimo galimybės labai skiriasi. Šio straipsnio tema kompensuojami klausos aparatai, kokie yra norminiai reikalavimai, kurių turite laikytis draudimo ir esamus kompensavimo skirtumus.