Papuošalų tendencijos moterims

pagal | 1 birželio, 2023

Nauji metai – puikus metas ne tik išsikelti motyvuojančius tikslus, bet ir atnaujinti savo įvaizdį. Paprasčiausia tai padaryti pasitelkiant papuošalus: tai labai svarbūs akcentai, kurie bet kuriai aprangai suteikia papildomų prieskonių. Tam, kad išsirinkti juos būtų paprasčiau, pravartu sužinoti, kokie papuošalai ateinančiais metais bus patys madingiausi – galbūt populiariausios tendencijos paskatins pokyčiams Jūsų papuošalų dėžutėje.

Dėmesį prikaustantys auskarai

Pandemijos metais su kaukėmis dažniausiai derinome kuklesnius auskarus, tačiau tikintis, kad šie laikai jau praeityje, siūloma drąsiau rinktis kuo ryškesnius, dėmesį atkreipiančius aksesuarus. Idealiu atveju auskarai turėtų būti kuo ilgesni, galbūt net liečiantys pečius – būtent tokie papuošalai šiais metais bus vieni madingiausių.

Papuošalai su perlais

Perlai juvelyrinių dirbinių scenoje karaliauja jau gana ilgą laikotarpį, o žymiausi dizaineriai dar kartą įrodė, kad ši tendencija neišnyko. Tokie papuošalai gali būti vadinami nesenstančia klasika, tačiau kartais tokiems aksesuarams suteikiama ir šiek tiek modernesnė išvaizda. Tačiau bet kuriuo atveju nestokosite pasirinkimo – jei norisi neatsilikti nuo vyraujančių madų, papildykite savo papuošalų dėžutę perlų vėriniu ar kitu žavingu aksesuaru.

Gėlių motyvai

Žydinčios gėlės visuomet pakelia nuotaiką, todėl nieko stebėtino, kad nuo suknelių ir rankinių jos persikels ir ant žavingų papuošalų. Ši novatoriška tendencija prognozuojama šių metų šiltiesiems sezonams, tačiau tokių papuošalų galite pradėti ieškoti jau dabar – jie įvaizdį galės pagyvinti bet kuriuo metų laiku.

Sidabriniai dirbiniai

Nors ilgą laiką papuošalų tendencijose karaliavo auksas, šiais metais jį iš savo pozicijos negailestingai išstūmė sidabriniai papuošalai. Nesunku pastebėti, kad ant podiumų dabar dominuoja vėsesnių, šaltesnių atspalvių aksesuarai. Ypač madingos yra didelės sidabrinės „rinkės“, tačiau iš esmės galite rinktis bet kuriuos iš šios medžiagos pagamintus papuošalus. Tiesa, jei norisi likti ištikimoms auksui, verta atkreipti dėmesį į baltąjį auksą – jį lengvai suderinsite net ir su sidabriniais aksesuarais. Tiek balto aukso žiedai, tiek kiti papuošalai parduodami Pigu.lt el. parduotuvėje.

Kaklo papuošalai su karoliukais

Tokius papuošalus ypač vertina aksesuarus sluoksniuoti mėgstančios moterys – drąsiai galite užsidėti net kelias tokias grandinėlės. Tiesa, net ir vienas toks papuošalas puikiai atspindi boho stilistiką, kuri pastaraisiais metais yra ypač madinga. Tačiau turėkite omenyje, kad tokius karolius galima derinti prie bet kokios aprangos – tam tikrai nereikia gėlių vainiko ir ilgo sijono.

„Cuff“ stiliaus apyrankės

Tai – plačios ir storos apyrankės, kurios neturi užsegimo ir tiesiog remiasi į riešą. Jos tvirtai priglunda prie rankos ir gali būti nešiojamos įvairiais būdais. Šiais metais ypač skatinama tai daryti, renkantis sidabro, aukso spalvos apyrankes ar bet kokius kitus, dėmesį atkreipiančius aksesuarus. Pasak dizainerių, šie papuošalai yra puikus pavyzdys, kaip vos viena detalė gali ženkliai pakoreguoti visą bendrą įvaizdį.

Smaragdai

Spalvoti akmenys pastaruoju metu išgyvena pakilimo laikotarpį. Ypač daug dėmesio susilaukia smaragdai – prognozuojama, kad jų tendencija išliks ilgam. Tad jeigu planuose buvo žiedai su briliantais ar kiti prašmatnesni papuošalai, nesuklysite atkreipusios dėmesį į smaragdu papuoštus dirbinius – jie Jūsų įvaizdžiui suteiks naujų spalvų.

Žavingos sagės

Jei kurį laiką tokie aksesuarai atrodė pamiršti, šiais metais juos ir vėl galėsime pastebėti ant drabužių. Sagės stebina labai įvairiapusišku asortimentu, tad galima rasti tiek labai žaismingų, tiek ir elegancija alsuojančių sprendimų – tik nuo Jūsų priklausys, kuriems iš jų teiksite pirmenybę.

Tarp visų šių papuošalų turėtumėte rasti bent kelis, kuriuos norėsis įtraukti į savo įvaizdį. Daugelis jų yra pakankamai universalūs, tad tokiais aksesuarais galėsite papuošti net ir praėjus metams ar keliems – būtent tokiems papuošalams visuomet ir norisi teikti pirmenybę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *