Straipsnių katalogas


Jei ieškote greito ir paprasto būdo publikuoti SEO straipsnius internete, tai e-nuoroda.lt straipsnių katalogas puikus pasirinkimas! Mes leidžiame paprastai ir greitai skelbti straipsnius, todėl galite be jokio vargo skelbti savo idėjas. Tiesiog užpildykite straipsnio formą arba parašykite mums el. laišką, o mes pasirūpinsime visu kitu. Skelbiame tik kokybišką, mūsų standartus atitinkantį turinį, todėl galite būti tikri, kad jūsų straipsnį pamatys daugybė žmonių. O kadangi esame vienas iš populiaresnių SEO straipsnių katalogu, tai jūsų straipsnis tikrai sulauks didesnio dėmesio. Tad kam laukti? Talpiname jau šiandien ir pamatysite, kad jūsų straipsniai pasieks platesnę auditoriją nei bet kada anksčiau!

Vasarinių padangų sezonas - kada prasideda ir kada baigiasi?

Vasarinių padangų sezonas - kada prasideda ir kada baigiasi?

Sezonines padangas pasirinkę vairuotojai būtinai turi sekti kalendorių, jog nepamirštų pakeisti padangų laiku. Vasarinių padangų sezonas prasideda balandžio 10 dieną. Būtent šią dieną oficialiai leidžiama pradėti važinėti vasarinėmis padangomis. Tačiau leidžiama važiuoti ir nedygliuotomis žieminėmis bei universaliomis padangomis. Sezonas baigiasi spalio 31 dieną, tuomet reikia nuimti padangas ir ruošti jas kitiems metams.

Naudingi patarimai, kurie padės ilgiau išsaugoti padangas

Padangos nėra pigios, todėl jas įsigijus kiekvieno vairuotojo užduotis - kuo ilgiau išsaugoti jas. Tai padaryti nėra lengva. Jeigu norite, kad padangos tarnautų jums daugiau nei kelis sezonus, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

Naudokite padangas tik sezono metu

Jeigu norite, kad vasarinės padangos tarnautų ilgai ir sėkmingai, tuomet naudokite jas tik sezono metu. Visų pirma, tai turėtumėte daryti, nes kelių eismo taisyklės draudžia vasarines padangas naudoti ne sezono metu. Kitas dalykas - draudimas. Deja, bet tam tikrais atvejais draudimas gali atsisakyti padengti išlaidas, jeigu bus įrodyta, kad padangos buvo naudotos ne sezono metu, o žiemą.

Pirkti padangas pagal turimą transporto priemonę

Dar vienas patarimas - pirkite padangas pagal turimą automobilį. Kiekvienas automobilis turi skirtingus matavimus, todėl ne kiekviena padanga jam tiks. Jeigu padanga netiks, tuomet greičiausiai ji greičiau susidėvės. Taigi galima teigti, jog pasirinkę tinkamus matavimus išsaugosite padangų kokybę ir jos tarnaus ilgiau. Nepamirškite, kad vien dėl to, kad padanga automobiliui tiko iš išorinės, nereiškia, kad tinka iš vidaus. Ieškokite automobilio padangų matmenų, jie turėtų būti pateikti automobilio viduje. Nerinkite padangų tik iš išorės, atsižvelkite į tikslius matavimus.

Nesirinkite nekokybiškų padangų

Kitas naudingas patarimas - nepirkite nekokybiškų padangų. Nemaža dalis patikimų gamintojų siūlo ekonomiškas padangas, kurios yra idealus pasirinkimas vairuotojams, kurie nėra lenktynininkai, todėl brangios padangos jiems nėra reikalingos. Tačiau tai toli gražu nereiškia, kad jie nenori kokybiškų padangų. Tokiais atvejais idealu rinktis ekonomiškas padangas, kurios idealiai patenkina įprastus vairuotojų poreikius bei nekainuoja brangiai. Tačiau jokiu būdu nereikia rinktis pigiausių padangų. Neretai kai kurie pasitiki nežinomais gamintojais, kurių padangos ne tik nekokybiškos, bet ir nesaugios.

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą

Naujausi straipsniai

Vilniuje, istorijos ir kultūros mieste, slėpiasi ne tik architektūriniai perlai, bet ir šiuolaikinės pramogos, kurios leidžia gyventojams bei svečiams išbandyti savo intelektą, logiką ir komandinio darbo įgūdžius. Pabėgimo kambariai šioje sostinėje išsiskiria savo originalumu ir kokybe, o kiekvienas jų siūlo unikalų nuotykį.
Master City – tai vieta, kur verslo profesionalai ir entuziastai gali rasti aukščiausios kokybės įrankius už geriausią kainą. Ar esate susidomėjęs akumuliatoriniu smūginiu veržliasukiu bosch ar dewalt? Ar gal jums reikia akumuliatorinio veržliasukio makita? Jei taip, jūs esate tinkamoje vietoje.
Gimtadienio sveikinimas – tai daug daugiau nei paprastas žodžių rinkinys. Tai asmeniškumo, šilumos ir nuoširdumo išraiška, per kurią galime parodyti mūsų meilę, pagarba ir vertinimą švenčiančiam asmeniui. Kiekvienas gimtadienis yra unikalus, atspindintis kito žmogaus gyvenimo metus, patirtis ir svajones.