Vasarinių padangų sezonas - kada prasideda ir kada baigiasi?

Vasarinių padangų sezonas - kada prasideda ir kada baigiasi?

Sezonines padangas pasirinkę vairuotojai būtinai turi sekti kalendorių, jog nepamirštų pakeisti padangų laiku. Vasarinių padangų sezonas prasideda balandžio 10 dieną. Būtent šią dieną oficialiai leidžiama pradėti važinėti vasarinėmis padangomis. Tačiau leidžiama važiuoti ir nedygliuotomis žieminėmis bei universaliomis padangomis. Sezonas baigiasi spalio 31 dieną, tuomet reikia nuimti padangas ir ruošti jas kitiems metams.

Naudingi patarimai, kurie padės ilgiau išsaugoti padangas

Padangos nėra pigios, todėl jas įsigijus kiekvieno vairuotojo užduotis - kuo ilgiau išsaugoti jas. Tai padaryti nėra lengva. Jeigu norite, kad padangos tarnautų jums daugiau nei kelis sezonus, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

Naudokite padangas tik sezono metu

Jeigu norite, kad vasarinės padangos tarnautų ilgai ir sėkmingai, tuomet naudokite jas tik sezono metu. Visų pirma, tai turėtumėte daryti, nes kelių eismo taisyklės draudžia vasarines padangas naudoti ne sezono metu. Kitas dalykas - draudimas. Deja, bet tam tikrais atvejais draudimas gali atsisakyti padengti išlaidas, jeigu bus įrodyta, kad padangos buvo naudotos ne sezono metu, o žiemą.

Pirkti padangas pagal turimą transporto priemonę

Dar vienas patarimas - pirkite padangas pagal turimą automobilį. Kiekvienas automobilis turi skirtingus matavimus, todėl ne kiekviena padanga jam tiks. Jeigu padanga netiks, tuomet greičiausiai ji greičiau susidėvės. Taigi galima teigti, jog pasirinkę tinkamus matavimus išsaugosite padangų kokybę ir jos tarnaus ilgiau. Nepamirškite, kad vien dėl to, kad padanga automobiliui tiko iš išorinės, nereiškia, kad tinka iš vidaus. Ieškokite automobilio padangų matmenų, jie turėtų būti pateikti automobilio viduje. Nerinkite padangų tik iš išorės, atsižvelkite į tikslius matavimus.

Nesirinkite nekokybiškų padangų

Kitas naudingas patarimas - nepirkite nekokybiškų padangų. Nemaža dalis patikimų gamintojų siūlo ekonomiškas padangas, kurios yra idealus pasirinkimas vairuotojams, kurie nėra lenktynininkai, todėl brangios padangos jiems nėra reikalingos. Tačiau tai toli gražu nereiškia, kad jie nenori kokybiškų padangų. Tokiais atvejais idealu rinktis ekonomiškas padangas, kurios idealiai patenkina įprastus vairuotojų poreikius bei nekainuoja brangiai. Tačiau jokiu būdu nereikia rinktis pigiausių padangų. Neretai kai kurie pasitiki nežinomais gamintojais, kurių padangos ne tik nekokybiškos, bet ir nesaugios.

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą

Naujausi straipsniai

Veido tonikai yra vienas iš pagrindinių odos priežiūros produktų, padedančių išlaikyti sveiką ir švytinčią odą. Jie padeda atkurti pH balansą po veido prausiklių naudojimo, drėkina, atjaunina ir gaivina odą. Tačiau, koks tonikas tinkamas Jūsų odai ir kaip jį tinkamai naudoti? Šiame straipsnyje mes aptarsime tai, kaip tonikai veikia, kodėl reikalingi odai ir kaip pasirinkti tinkamą toniką.
Raben Group yra tarptautinė logistikos ir transporto paslaugų bendrovė, kuri siūlo savo klientams platų paslaugų spektrą visame pasaulyje. Ji yra orientuota į aukščiausios kokybės paslaugų teikimą ir užtikrina, kad kiekvienas klientas gautų aukščiausios kokybės paslaugas. Įmonė turi didelį klientų ratą visame pasaulyje, o Lietuvoje teikia platų paslaugų spektrą – nuo krovinių pervežimo iki užsakymų tvarkymo ir sandėliavimo.
Kiekvienas norime būti laimingas. Ir tai galioja viskam – ir, žinoma, laimei asmeniniame gyvenime. Tačiau, kaip siekti laimės, kai esate ne vieni, o savo gyvenimu dalinatės su kitu žmogumi? Laimingos poros jau įminė ne vieną svarbią paslaptį, tad belieka apie tai sužinoti ir jums.