Visa tiesa apie šilumos siurblius

Visa tiesa apie šilumos siurblius

Šilumos siurbliai yra itin naudingas įrenginys, nes gali palaikyti reikiamą temperatūrą namuose visais metų laikais. Šilumos siurbliai yra išmanesnis būdas šildyti, vėsinti ar netgi išvalyti orą, todėl užkertamas kelias daugintis kenksmingiems mikroorganizmams, bakterijoms bei kauptis drėgmei. Todėl namuose ne tik visuomet jausitės komfortabiliai, bet ir saugiai. Šilumos siurbliai yra vis labiau populiarėjantis pasirinkimas dėl savo ekonomiškumo, efektyvumo bei ekologiškumo. Norint, jog šilumos siurblys veiktų dar efektyviau, užtikrinkite, jog jūsų namai būtų tinkamai izoliuoti, kad nebūtų šilumos nuostolių.

Tokio įrenginio veikimo technologija gali būti skirtinga, priklausomai nuo pasirinkto šilumos siurblio tipo:

  • Šilumos siurbliai oras-oras. Toks įrenginys paprastai atlieka dvi funkcijas: šildymo ir vėsinimo. Tokio įrenginio privalumas, jog galima šildyti ir vėsinti patalpas, išvengiant didelių išlaidų į šildymo sistemos įrengimą. Paprastai šilumos siurbliai oras-oras dažniausiai montuojami mažesnėse patalpose. Šio įrenginio tipo montavimas yra gana greitas ir patogus. Daugelius tokių modelių turi modernias filtrų sistemas, galinčias išvalyti orą.
  • Šilumos siurbliai oras-vanduo. Tokio tipo įrenginys veikia panašiai kaip oras-oras, tačiau vietoje oro šildymo, oras-vanduo šildo vandenį. Toks šilumos siurblys yra vienas iš pigesnių šildymo būdų ir yra itin patogus naudoti, todėl gali pakeisti kieto kuro katilines. Šilumos siurblys oras-vanduo yra ekologiškas, aplinką tausojantis šildymo būdas.
  • Geoterminiai šilumos siurbliai. Tokio įrenginio pagalba namai šildomi naudojant šilumą iš žemės. Šis šilumos siurblys naudoja dirvožemį, paviršiuje esantį gruntą ir giliau esančias uolienas kaip šilumos šaltinį. Nors tai yra puikus būdas apšildyti savo namus, tačiau tokio tipo įrenginys yra žymiai brangesnis ir sudėtingesnis nei kitos šildymo alternatyvos.
  • Hibridiniai šilumos siurbliai. Šiuo atveju šilumos siurblys oras-vanduo yra sujungiamas su dujiniu šildymu, kas leidžia sumažinti energijos suvartojimą ir geriau apšildyti namus. Tokiu būdu įrenginys atlieka net tris funkcijas: šildo, vėsina ir šildo vandenį.

Jeigu nežinote kokio tipo šilumos siurblys jums labiausiai tiktų, pasikonsultuokite su šios srities specialistu, kuris galės ne tik atsakyti į jums rūpimus klausimus, bet ir padės pasirinkti jums tinkamiausią šilumos siurblio tipą.

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą

Naujausi straipsniai

Darbas lauke žiemą kelia unikalių iššūkių, todėl tiek darbdaviai, tiek darbuotojai turi būti tinkamai pasiruošę. Tinkama žieminė darbo apranga gali apsaugoti nuo šalčio, paslydimo ir kitų žiemos sąlygoms būdingų pavojų.
Nuolat besikeičiančiame sveikatingumo pasaulyje mitų ir klaidingų įsitikinimų yra tiek pat daug, kiek ir socialiniuose tinkluose plintančių „stebuklingų“ dietų ar „viską išgydančių“ sveikatos papildų.
Hipertenzijos gydymas visada pradedamas nemedikamentiniais metodais. Tai apima sveiką gyvenimo būdą, tinkamą mitybą, metimą rūkyti ir saikingą fizinį krūvį. Jei šie metodai nesumažina kraujospūdžio, gydytojas gali paskirti gydymą vaistais. Yra įvairių grupių vaistų hipertenzijai gydyti, įskaitant diuretikus, beta adrenoblokatorius, AKF inhibitorius ir kitus, tokius kaip - Welltone, prieš vartojimą reikia pasitarti su gydytoju.