Kormotech Jau daugiau nei 18 metų tobuliname gyvūnų augintinių mitybą

Kormotech

Gyvūnų augintinių maisto pramonės centre "Kormotech" yra atsidavimo, naujovių ir užuojautos švyturys. Nuo 2003 m. turinti turtingą istoriją, įmonė nepaliaujamai keliauja ne tik kaip gyvūnų augintinių maisto gamintojas, bet ir kaip rūpintoja, puoselėjanti daugybės kailinių draugų sveikatą ir laimę.

Pasaulinė jėga gyvūnų augintinių mitybos srityje

"Kormotech", patekusi tarp 60 didžiausių gyvūnų augintinių ėdalo gamintojų visame pasaulyje, nuolat kelia šios pramonės šakos standartus. Įmonė didžiuojasi eksportuodama savo įvairią produktų liniją, įskaitant "Optimeal", "CLUB 4 PAWS", "Gav", "Meow" ir privačių prekės ženklų gaminius, į 40 šalių. Toks platus pasiekiamumas atspindi "Kormotech" įsipareigojimą tiekti aukštos kokybės maistą gyvūnams augintiniams pasauliniu mastu.

Įvairus produktų asortimentas

"Kormotech" įsipareigojimą siekti aukščiausios kokybės įrodo platus produktų asortimentas, kurį sudaro daugiau kaip 650 produktų, pritaikytų šunims ir katėms. Vien tik Ukrainoje bendrovės metiniai gamybos pajėgumai siekia įspūdingą 16 000 tonų drėgno ir 45 000 tonų sauso ėdalo - nuo drėgno iki sauso. Papildomi 20 000 tonų Lietuvoje dar labiau pabrėžia bendrovės atsidavimą tenkinant įvairius augintinių poreikius visame pasaulyje.

Pirmaujantis augimas naminių gyvūnėlių pramonėje

Kormotech ne tik rado savo vietą tarp pramonės lyderių, bet ir užsitikrino 20-ąją vietą pagal augimą naminių gyvūnėlių sektoriuje. Ši sėkmė liudija bendrovės veržlumą, gebėjimą prisitaikyti ir nepalaužiamą įsipareigojimą būti priekyje.

Požiūrio į naminius gyvūnus formavimas Rytų Europoje

Be skaičių, "Kormotech" suvaidino svarbų vaidmenį formuojant požiūrį į naminius gyvūnus Rytų Europoje. Būdama šalies pardavimų lyderė, bendrovė buvo varomoji jėga, skatinanti informuotumą apie aukštos kokybės gyvūnų augintinių mitybos svarbą ir prisidedanti prie sveikesnių ir laimingesnių gyvūnų augintinių.

Misija ir vizija: Ryšių puoselėjimas

"Kormotech" misija yra paprasta, tačiau gili - kurti aukštos kokybės ir nebrangų maistą gyvūnams augintiniams, kuris leistų šeimininkams patirti bendravimo džiaugsmą su sveikais ir laimingais keturkojais draugais. Vizija peržengia ribas ir siekia įsilieti į 50 pasaulinių pramonės lyderių gretas.

Meilė augintiniams: Meilė: varomoji jėga

"Kormotech" etoso pagrindas - nepalaužiama meilė naminiams gyvūnams. Tikėjimas, kad augintiniai yra ne tik gyvūnai, bet ir draugai, skatina įmonę gaminti tik aukščiausios kokybės gaminius. Ši filosofija atsispindi visuose įmonės veiklos aspektuose.

Ilgalaikis įsipareigojimas ir tobulėjimas

"Kormotech" vertina ilgalaikį bendradarbiavimą, stabilumą ir patikimumą. Įmonė klesti dėl individualių sprendimų, abipusės pagarbos ir įsipareigojimo augti. Kiekvieną dieną "Kormotech" komanda tobulėja, atsižvelgdama į klientų poreikius ir pasaulines keturkojų mitybos tendencijas.

Aistringų profesionalų komanda

"Kormotech" - tai ne tik įmonė, tai profesionalų bendruomenė, kurią vienija meilė tam, ką jie daro. Kiekvienas komandos narys savo žiniomis ir patirtimi prisideda prie bendros sėkmės, kurdamas palankią aplinką, skatinančią įmonę judėti į priekį.

Atsakomybė: pažadų laikymasis

Atsakomybė yra kertinis "Kormotech" tapatybės akmuo. Įmonė atsako už kiekvieną žodį ir veiksmą, laikosi pažadų kolegoms, klientams, partneriams ir bendruomenei. Šis etosas užtikrina, kad kiekvienas "Kormotech" vardu pažymėtas gaminys būtų kokybės, sąžiningumo ir rūpestingumo įrodymas.

Pasaulyje, kuriame naminiai gyvūnai yra brangūs palydovai, "Kormotech" yra globėja, teikianti ne tik maistą, bet ir kelią į džiaugsmą, sveikatą ir ilgalaikę draugystę. Su kiekvienais metais įmonė toliau kuria palikimą, kuris peržengia gyvūnų augintinių maisto pramonės ribas ir formuoja mūsų mylimų keturkojų draugų priežiūrą.

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą

Naujausi straipsniai

Darbas lauke žiemą kelia unikalių iššūkių, todėl tiek darbdaviai, tiek darbuotojai turi būti tinkamai pasiruošę. Tinkama žieminė darbo apranga gali apsaugoti nuo šalčio, paslydimo ir kitų žiemos sąlygoms būdingų pavojų.
Nuolat besikeičiančiame sveikatingumo pasaulyje mitų ir klaidingų įsitikinimų yra tiek pat daug, kiek ir socialiniuose tinkluose plintančių „stebuklingų“ dietų ar „viską išgydančių“ sveikatos papildų.
Hipertenzijos gydymas visada pradedamas nemedikamentiniais metodais. Tai apima sveiką gyvenimo būdą, tinkamą mitybą, metimą rūkyti ir saikingą fizinį krūvį. Jei šie metodai nesumažina kraujospūdžio, gydytojas gali paskirti gydymą vaistais. Yra įvairių grupių vaistų hipertenzijai gydyti, įskaitant diuretikus, beta adrenoblokatorius, AKF inhibitorius ir kitus, tokius kaip - Welltone, prieš vartojimą reikia pasitarti su gydytoju.