Straipsnių katalogas


Jei ieškote greito ir paprasto būdo publikuoti SEO straipsnius internete, tai e-nuoroda.lt straipsnių katalogas puikus pasirinkimas! Mes leidžiame paprastai ir greitai skelbti straipsnius, todėl galite be jokio vargo skelbti savo idėjas. Tiesiog užpildykite straipsnio formą arba parašykite mums el. laišką, o mes pasirūpinsime visu kitu. Skelbiame tik kokybišką, mūsų standartus atitinkantį turinį, todėl galite būti tikri, kad jūsų straipsnį pamatys daugybė žmonių. O kadangi esame vienas iš populiaresnių SEO straipsnių katalogu, tai jūsų straipsnis tikrai sulauks didesnio dėmesio. Tad kam laukti? Talpiname jau šiandien ir pamatysite, kad jūsų straipsniai pasieks platesnę auditoriją nei bet kada anksčiau!

Kaip išsirinkti geriausius plastikinius langus?

Kaip išsirinkti geriausius plastikinius langus?

Plastikiniai langai ir jų pasirinkimas - Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad plastikiniai langai yra paprastos konstrukcijos: rėmas, stiklas, vyriai, rankenos. Todėl pirkėjai dažnai mano, kad skirtingų gamintojų produktai skiriasi tik kaina. Tačiau kaina ir gerai žinomas prekės ženklas reiškia pirkimo kokybę ir patvarumą. Prieš pasirinkdami plastikinius langus, turite susipažinti su gamybos standartais ir jiems keliamais reikalavima.

Plastikinių langų funkcijos 

Plastikiniai langai ne tik uždaro angas sienose ir praleidžia šviesą į namus. Jie atlieka daug svarbių funkcijų, užtikrindami patogią aplinką bute.
Pagrindinis plastikiniu langų kokybės tikrinimo žiemą kriterijus yra šilumos izoliacija. Aukštos kokybės profiliai ir langu stiklo paketai neįleidžia šalčio į butą. Bet nusprendusiems taupyti pinigus ant langu rėmų beveik neabejotinai bute bus vėsiau. Vasarą geri langai atspindės saulės perteklių ir išlaikys buto vėsumą.

Plastikiniu langu savybės

Plastikiniu langu garso izoliacijos savybės yra vienodai svarbios. Uždarius langą, garsai iš gatvės netrukdys buto gyventojams. Gera garso izoliacija yra svarbi vaikų kambariuose ir miegamuosiuose, taip pat maksimali apsauga nuo triukšmo tiems, kurie gyvena šalia kelių ar mažiau klestinčiose vietovėse.
Apsauga nuo vabzdžių – patogūs nuimami tinkleliai nuo uodų yra komplektuojami beveik pas visus plastikiniu langu gamintojus. Jei jų nėra, galite užsisakyti atskirai arba įsigyti gatavų rinkinių mažmeninės prekybos parduotuvėse.
Apsauga nuo neteisėto atvykimo. Yra plastikiniu langu stiklo paketu, kuriuos pakankamai sunku sudaužyti. Kita vertus, gamintojai nuolat tobulina apsaugos sistemas nuo įsilaužimo.
Žinoma, daug kas priklauso ir nuo to, kaip įdėtas plastikinis langas. Jei montuojant padaroma klaidų, tada lango kokybė neišgelbės sienų nuo atšalimo, o buto nuo atvėsimo. Garso izoliacija labai nukentės. Todėl plastikinius langus geriau užsisakyti kartu su montavimu iš patikimų ir plastikiniu langu gamintoju bendrovių, kur lieka gamintojo įsipareigojimai dėl garantijos.

Plastikiniu langu atrankos ypatybės

Rinka siūlo platų įvairių gamintojų plastikiniu langų asortimentą. Tai pasaulinės reputacijos prekės ženklai, ilgalaikiai „žaidėjai“ ir kelerius metus gyvuojančios įmonės, kurios dar nėra išpopuliarėjusios. Sunku vienareikšmiškai pasakyti, kuriu gamintoju plastikiniai langai yra geresni. Renkantis plastikinius langus, reikia sutelkti dėmesį į savo poreikius. Pirkdami turite atkreipti dėmesį į keletą produkto savybių:

 • profilio medžiaga;
 • kameros profilis ir dvigubo stiklo langai;
 • profilio klasė;
 • profilio plotis;
 • jungiamųjų detalių ypatumai;

Žinodamas pasirinkimo taisykles, pirkėjas galės įsigyti prekių, daugiausia dėmesio skirdamas ne įmonės reklamai, o kokybei.

Plastikinio lango profilio charakteristikos

Rėmai pagaminti iš PVC ir sutvirtinti metalu. Štai kodėl langai vadinami metaliniais plastikais. Neatsitiktinai ši medžiaga buvo pasirinkta profiliui: ji atspari atmosferos poveikiui, nekenksminga aplinkai, laikui bėgant nesideformuoja, nereaguoja su tirpikliais, aliejumi ir kt.

Aukštos kokybės plastikinis langas yra iškart matomas:
 • jis yra vienalytis;
 • turi lygų paviršių;
 • priekinėje pusėje nėra dryžių ar grūdelių;
 • neskleidžia pašalinių kvapų.

Profilio klasė yra labai svarbi . Jis klasifikuojamas pagal išorinių ir vidinių pertvarų storį. Yra 3 klasės:

 • A – išorinės pertvaros, kurių storis yra 2,8 mm, vidinės – nuo 2,5 mm;
 • B – už pertvaros išorės nuo 2,5 mm, viduje – nuo 2 mm, sumažėja profilio stiprumas ir izoliacijos lygis, nerekomenduojama gyvenamosioms patalpoms;
 • С – aiškių reikalavimų nėra, paprastai pertvaros yra atitinkamai mažesnės nei 2,5 mm ir 2 mm storio, naudojamos ūkiniams pastatams.
Plastikiniu langu pakete kamerų skaičius

Profilio viduje yra oro kišenės. Jų skaičius svyruoja nuo 3 iki 8. Šilto klimato sąlygomis naudojami profiliai su 3 arba 5 kameromis. Šiauriniams regionams tinka rėmai su 5 ar daugiau kamerų.
Profilio plotis. Jis turėtų būti bent 5 cm, kitaip struktūra bus trapi. Namams geriau pasirinkti rėmo plotį nuo 5,8 cm iki 7 cm.

Plastikiniai langai su stiklo paketais

Stiklo blokas yra stiklo ir oro kamerų blokas tarp jų. Jis uždaromas ir pripildomas retinto oro. Gamintojai kartais tai vadina vakuumu. Vidurinėje juostoje ir pietiniuose regionuose naudojami dvigubo stiklo langai, šiauriniuose – tarp stiklo lakštų montuojami langai su 3 ir 4 oro kameromis.

Galite rinktis įprastą stiklą arba pasirinkti su papildomomis funkcijomis

 • apsauga nuo infraraudonosios spinduliuotės, tokie langai nepraleidžia šilumos vasarą, o žiemą jie padeda išlaikyti daugiau šilumos bute;
 • ugniai atsparus stiklas – gera priešgaisrinė apsauga, veikiant bet kokiai temperatūrai;
 • tonizavimas: stiklas su pritemdymu, naudojamas tais atvejais, kai langas nukreiptas į pietus;
 • laminuojant tripleksu, stiklas tampa patvaresnis, jei jis gali būti sulaužytas, tada nebus jokių aštrių fragmentų.
Plastikiniu langu tarpinės

Jie yra atsakingi už dvigubo stiklo langų sandarumą ir sandarumą uždarius rėmus. Ne tik neigiamai veikia daugiau nei kitus elementus: temperatūros pokyčius, vėją, lietų ir sniegą. Tarpinės yra pagamintos iš gumos ir silikono. Pirmasis variantas yra pigiausias ir nekokybiškiausias. Po poros metų guma praras savo minkštumą ir pradės deformuotis. Dėl to atsiras skersvėjai, dulkės pateks į namus uždarius langus, blogės šilumos ir garso izoliacijos parametrai. Guma ir silikonas nesideformuoja, yra atsparūs atmosferos poveikiui, ekstremalioms temperatūroms, todėl yra patvaresni.

Plastikiniu langu jungiamosios detalės

Plastikiniai langai yra pakankamai sunkūs, todėl jums reikia pasirinkti tik aukštos kokybės furnitūrą. Vyriams ir rankenoms tenka didelė apkrova, į tai reikėtų atsižvelgti. Geriau įsigyti langus su reguliuojama furnitūra.
Prieduose taip pat yra papildomų elementų: tinkleliai nuo uodų, apsauga nuo įsilaužimo ir t.t.. Pirkėjas juos pasirenka savo nuožiūra ir poreikio.

Žinomų gamintojų apžvalga

Sunku vienareikšmiškai pasakyti, kuriu gamintoju plastikiniai langai yra geresni. Internete yra daugybė gamintoju. Jų svetainėse turėtume sužinoti pagrindines produkto technines savybes, pagal kuriuos galėtume nustatyti privalumus ir trūkumus. Mes bandėme nustatyti geriausius plastikiniu langu gamintojus Lietuvoje, bet susidūrėme su neįveikiama problema. Daugelio gamintoju tokiu kaip ERDEMA ir kitu gamintoju svetainėse nėra produkto techniniu aprašymų. Atrenkant geriausia gamintoja vadovavomės tik vieninteliu reikalavimu – geriausias šilumos išsaugojimo koeficientas.

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą

Naujausi straipsniai

Vilniuje, istorijos ir kultūros mieste, slėpiasi ne tik architektūriniai perlai, bet ir šiuolaikinės pramogos, kurios leidžia gyventojams bei svečiams išbandyti savo intelektą, logiką ir komandinio darbo įgūdžius. Pabėgimo kambariai šioje sostinėje išsiskiria savo originalumu ir kokybe, o kiekvienas jų siūlo unikalų nuotykį.
Master City – tai vieta, kur verslo profesionalai ir entuziastai gali rasti aukščiausios kokybės įrankius už geriausią kainą. Ar esate susidomėjęs akumuliatoriniu smūginiu veržliasukiu bosch ar dewalt? Ar gal jums reikia akumuliatorinio veržliasukio makita? Jei taip, jūs esate tinkamoje vietoje.
Gimtadienio sveikinimas – tai daug daugiau nei paprastas žodžių rinkinys. Tai asmeniškumo, šilumos ir nuoširdumo išraiška, per kurią galime parodyti mūsų meilę, pagarba ir vertinimą švenčiančiam asmeniui. Kiekvienas gimtadienis yra unikalus, atspindintis kito žmogaus gyvenimo metus, patirtis ir svajones.