Straipsnių katalogas


Jei ieškote greito ir paprasto būdo publikuoti SEO straipsnius internete, tai e-nuoroda.lt straipsnių katalogas puikus pasirinkimas! Mes leidžiame paprastai ir greitai skelbti straipsnius, todėl galite be jokio vargo skelbti savo idėjas. Tiesiog užpildykite straipsnio formą arba parašykite mums el. laišką, o mes pasirūpinsime visu kitu. Skelbiame tik kokybišką, mūsų standartus atitinkantį turinį, todėl galite būti tikri, kad jūsų straipsnį pamatys daugybė žmonių. O kadangi esame vienas iš populiaresnių SEO straipsnių katalogu, tai jūsų straipsnis tikrai sulauks didesnio dėmesio. Tad kam laukti? Talpiname jau šiandien ir pamatysite, kad jūsų straipsniai pasieks platesnę auditoriją nei bet kada anksčiau!

Kaip parašyti gerą ir įdomų straipsnį?

Kaip parašyti gerą ir įdomų straipsnį?

Vieniems parašyti straipsnį yra lengva, maloni užduotis, o štai kiti, prireikus, ilgai žvelgia į tuščią lapą kompiuterio ekrane nė nežinodami, nuo ko pradėti. Taigi pabandysime pažerti naudingų patarimų ir įžvalgų, padėsiančių atsakyti į klausimą, kaip parašyti gerą ir įdomų straipsnį.

Kas yra geras straipsnis?

Pirmiausia pakalbėkime apie tai, kas yra geras straipsnis. O pastarasis apima kelis aspektus: tvarkinga, taisyklinga kalba, nuoseklus ir logiškas dėstymas, turinys susijęs su tema, pagrįsti teiginiai, faktai, patikrinta informacija ir pan. Geras straipsnis yra informatyvus, logiškas, lengvai skaitomas ir naudingas skaitytojui.

Informacija straipsniui

Straipsnio turinį lemia jam parašyti naudojama informacija. Jeigu rašote straipsnį tokia tema, kurią pats puikiai išmanote, pavyzdžiui, marketingo specialistas rašo straipsnį apie rinkodarą elektroninėje erdvėje, tuomet greičiausiai remsitės sukauptomis žiniomis ir patirtimi. Kitu atveju informacijos reikia ieškoti. Štai čia neretai daromos klaidos. Ieškant informacijos, kuria remdamiesi rašysite straipsnį, tikslinga ją vertinti labai kruopščiai. Priklausomai nuo straipsnio tematikos, puikūs informacijos šaltiniai gali būti moksliniai straipsniai, taip pat įvairios publikacijos specializuotuose leidiniuose (priklausomai nuo temos), tikslinėse svetainėse. Reikėtų vengti informacijos, skelbiamos forumuose ar kituose nepatikimuose šaltiniuose, kur straipsnius, įžvalgas pateikia ne tos srities specialistai. Tai svarbu geram straipsniui parengti.

Jokio „copy paste“!

Šiandieninės technologijos labai pažengę ir nukopijavę svetimas mintis, turinį iš kito šaltinio nesitikėkite „praslysti“. Kopijuota medžiaga labai lengvai atsekama, tad pirmiausia Jūsų, kaip straipsnio autoriaus, autoritetas žlugs, o kitas dalykas – jei straipsnis skirtas virtualiai erdvei, tai jis bus nenaudingas, nes turinys dubliuosis. Todėl norėdami parašyti gerą straipsnį rinkite patikimą informaciją, tačiau savo rašomame straipsnyje ją pateikite savais žodžiais.
Taip pat svarbu nesiremti vienu ar dviem šaltiniais – kuo daugiau šaltinių, kuo daugiau įvairios informacijos, dėl ko Jūsų straipsnis bus įdomesnis ir naudingesnis.

Straipsnio struktūra

Įsivaizduokite, turite du identiško turinio straipsnius, skiriasi tik teksto struktūra – pirmasis straipsnis yra vientisas tekstas, o kitas suskirstytas dalimis, kurios turi pavadinimus. Kaip manote, kuris tekstas bus lengviau skaitomas, o ir vizualiai dailesnis? Žinoma, kad antras! Todėl rekomenduojama straipsnį suskirstyti dalimis ir kiekvienai jų sugalvoti pavadinimą – paprastą arba originalų, bet atskleidžiantį po juo esančios pastraipos ar kelių pastraipų esmę.
Tiesa, straipsnio skirstymas dalimis, kai kiekvienai priskiriama ir antraštė, ypač naudingas, kai straipsnis publikuojamas elektroninėje erdvėje – toks tekstas bus kur kas „draugiškesnis“ paieškos sistemoms.

Kas dar svarbu?

Be minėtų aspektų, nepaprastai svarbus pats dėstymas, minčių pateikimas, vartojamo žodyno ypatumai ir pan. Vieniems kurti tokį tekstą pavyksta tarsi savaime, o štai kitiems reikia gerokai pasistengti. Verta pastebėti, ar tekste nėra pasikartojimą (pavyzdžiui, per dažnai vartojamas tam tikras žodis, frazė), ar mintys dėstomos nuosekliai. Labai svarbu kuo platesnis žodynas, jei norite, kad tekstas būtų ne tik geras ir įdomus, bet ir kokybiškas kalbos prasme.


Taigi, jei svarstote, kaip parašyti gerą ir įdomų straipsnį, verta atsižvelgti į paminėtus aspektus. Jie suteiks kryptingumo, leis išvengti esminių klaidų ir bus gairės rašant straipsnį.

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą

Naujausi straipsniai

Vilniuje, istorijos ir kultūros mieste, slėpiasi ne tik architektūriniai perlai, bet ir šiuolaikinės pramogos, kurios leidžia gyventojams bei svečiams išbandyti savo intelektą, logiką ir komandinio darbo įgūdžius. Pabėgimo kambariai šioje sostinėje išsiskiria savo originalumu ir kokybe, o kiekvienas jų siūlo unikalų nuotykį.
Master City – tai vieta, kur verslo profesionalai ir entuziastai gali rasti aukščiausios kokybės įrankius už geriausią kainą. Ar esate susidomėjęs akumuliatoriniu smūginiu veržliasukiu bosch ar dewalt? Ar gal jums reikia akumuliatorinio veržliasukio makita? Jei taip, jūs esate tinkamoje vietoje.
Gimtadienio sveikinimas – tai daug daugiau nei paprastas žodžių rinkinys. Tai asmeniškumo, šilumos ir nuoširdumo išraiška, per kurią galime parodyti mūsų meilę, pagarba ir vertinimą švenčiančiam asmeniui. Kiekvienas gimtadienis yra unikalus, atspindintis kito žmogaus gyvenimo metus, patirtis ir svajones.