Straipsnių katalogas

Straipsnių talpinimas E-nuoroda.lt portale labai paprastas ir greitas. Jeigu turite unikalų straipsnį, tereikia užpildyti straipsnio formą arba atsiųsti el. paštu. Tai Jums visiškai nieko nekainuoja. Žinoma, straipsnis svetainėje yra publikuojamas tik tada, kai patvirtinamas svetainės administratorių. Jei laikysitės visų straipsnių talpinimo taisyklių, tuomet straipsnis šiame portale atsiras per kelias valandas.

Nemokamas straipsnių talpinimas

Šis straipsnių katalogas, tikime, daugumai pasitarnaus kaip informatyvus bei naudingas šaltinis. Čia rasite straipsnių apie viską: nuo statybų tematikos iki grožio, vaikų auginimo ar dovanų pasirinkimo. Tad jei turite straipsnį, kurio dar niekur nepublikavote, tačiau manote, jog jo turinys gali būti naudingas kitiems, tai šis nuorodų katalogas laukia Jūsų turinio.

Mūsų straipsnių katalogas – puiki priemonė ne tik viešinti Jūsų žinutę, tačiau ir gauti daugiau lankytojų savo puslapyje, jei sumaniai panaudosite nuorodas savo straipsnyje.

Kodėl verta talpinti straipsnį e-nuoroda.lt svetainėje?

  • Jokių tarpinių tiltų tarp mūsų svetainės ir jūsų nuorodos. Nuoroda bus patalpinta tiesioginė iš mūsų svetainės į jūsų svetaine.
  • Visos nuorodos yra talpinamos dofollow, kad suteiktu jums ko daugiau vertės iš SEO perspektyvos.
  • Nuorodas renkatės savo nurodytose raktažodžiuose.
  • Jeigu tekstas yra unikalus ir talpintas tik mūsų svetainėje, ir jei mes pamatome kad jūsų straipsnis mums suteikia vertės, tai didelė tikimybė kad mes šį straipsnį per-optimizuosime ir pridėsime teksto, kad nuoroda jums dar suteiktu daugiau vertės. Kaip sakant jums suprantama kalba, mes pasistengsime, kad jūsų straipsnis pasiektų pirma googlės puslapį pagal jūsų norimus raktinius žodžius.
  • Gausite nuoroda tikrai ne iš didžiausia Domain Authority (DA) turinčios svetainės, bet tikrai ne iš prasčiausių tarp panašaus pobūdžio svetainių. (Mes daug dirbame kad musu Domain Authority būtų ko aukštesnis).

Nemokamas straipsnių talpinimas

Straipsnių talpinimo reikalavimai

Svarbiausia – logiškas, teisingas ir skaitytojui naudingas turinys. Nerašykite straipsnių apie nieką, nes jie nekuria vertės. Informaciją dėstykite aiškiai ir suprantamai. Geriau trumpesnis ir kokybiškas turinys, nei ilgas, parašytas atmestinai.

-Straipsnis turi atsakyti į klausimus "kas", "kur", "kada", "kaip".
-Straipsnis turi būti ne trumpesnis nei 300 žodžiu.
-Yra galimos tik dvi nuorodos (visos kitos bus nuimtos mūsų nuožiūra).
-Negalimos dvi tokios pačios nuorodos tame pačiame straipsnyje.
-Jeigu jau naudojate "Bold" tai naudokite protingai, nes margučius mes „numarginsime“.

Neturi laiko straipsnio rašymui?

25 eurų mokestį mes galime parašyt 300 žodžiu SEO straipsnį ir patalpinti mūsų svetainėje. Dvi aktyvias jūsų nuorodas pridėsime.
Užsisakyti galite info@e-nuoroda.lt

Kiek ilgai bus mano nuoroda aktyvi?

Užsisakius mūsų paslaugą, kad mes jums parašytumėme ir patalpintumėme SEO straipsnį, tai nuoroda bus aktyvi tol kol gyvuos ši svetainė. Bet to mes negalime pažadėti jūsų talpinamiems straipsniams. Bet kuris jūsų straipsnis patalpintas e-nuoroda.lt svetainėje, tai nuoroda bus aktyvi 12 mėnesių. Po 12 mėnesių straipsnis yra peržiūrimas ar suteikia mums kokios vertės. Jei jūsų straipsnis buvo ferminis ir buvo talpintas kaip konvejeris kur tik įmanoma, tai galime nuspėti, kad jis mums nesuteikia jokios vertės. Tokiu atveju, mes jums pasiūlysime mūsų paslaugą, kad mes jį prašytumėme. Jums atsisakius ar negavus atkasimo, tai didelė tikimybė kad mes jį ištrinsime, kad išsaugotumėme mūsų svetainės kokybę.

Kitais klausimas kreiptis info@e-nuoroda.lt

Straipsnio talpinimo formaKokiais atvejais straipsnis trinamas?

  • Jei siunčiant patvirtinimo laišką, kad straipsnis patalpintas, laiškas sugrįžta mums atgal, kadangi nurodėte klaidingą el. paštą, – straipsnis trinamas.
  • Jei siunčiant patvirtinimo laišką, kad straipsnis patalpintas atgal ateina atsakymas, kad el. pašto savininkas nieko bendro su šiuo straipsniu neturi, – straipsnis trinamas.
  • Jei gauname nusiskundimą, kad straipsnio tekstas ar nuotrauka buvo nukopijuoti, mes nesigiliname į priežasčių išaiškinimą, neklausiame Jūsų, kas ir kaip, – straipsnis trinamas.

Mes pasiliekame teisę mums nepatikusius ir turinio požiūriu netinkančių straipsnių netalpinti.

Jeigu norite nuotraukų galerijos prie savo straipsnio, tai atsiųskite jas el. paštu su straipsnio pavadinimo prierašu, kad atskirtumėme, kokiam straipsniui nuotraukos skirtos.

Svetainės techniniai duomenys

E-nuoroda.lt svtetainės greitis

Paveiksliuke pavaizduotas mūsų svetainės greitis. Kad pasitikrintumėte savo svetainės greiti, tai galite padaryti čia: https://gtmetrix.com/
Pastaba. Kad patikrintumėte ko tikslesnį svetainės greitį turite prisiregistruoti, kad pasikeistumėte lokacijos vietą. Default lokacijos vieta yra Kanada. Kad ko tikslines greitis būtu rodomas, turite pasikeisti lokacija į Londonas.