Nemokamas straipsnių talpinimas e-nuoroda.lt kataloge

Straipsnių talpinimo reikalavimai

Šis straipsnių katalogas, tikime, daugumai pasitarnaus kaip informatyvus bei naudingas šaltinis. Čia rasite straipsnių apie viską: nuo statybų tematikos iki grožio, vaikų auginimo ar dovanų pasirinkimo. Tad jei turite straipsnį, kurio dar niekur nepublikavote, tačiau manote, jog jo turinys gali būti naudingas kitiems, tai šis nuorodų katalogas laukia Jūsų turinio.

Mūsų straipsnių katalogas – puiki priemonė ne tik viešinti Jūsų žinutę, tačiau ir gauti daugiau lankytojų savo puslapyje, jei sumaniai panaudosite nuorodas savo straipsnyje.

Straipsnių talpinimas yra nemokamas.

Koks turi būti straipsnis?

Svarbiausia – logiškas, teisingas ir skaitytojui naudingas turinys. Nerašykite straipsnių apie nieką, nes jie nekuria vertės. Informaciją dėstykite aiškiai ir suprantamai. Geriau trumpesnis ir kokybiškas turinys, nei ilgas, parašytas atmestinai.

-Straipsnis turi atsakyti į klausimus "kas", "kur", "kada", "kaip".
-Straipsnis turi būti ne trumpesnis nei 300 žodžiu.
-Yra galimos tik dvi nuorodos (visos kitos bus nuimtos mūsų nuožiūra).
-Negalimos dvi tokios pačios nuorodos tame pačiame straipsnyje.
-Jeigu jau naudojate "Bold" tai naudokite protingai, nes margučius mes „numarginsime“.


Kokiais atvejais straipsnis trinamas?
  • Jei siunčiant patvirtinimo laišką, kad straipsnis patalpintas, laiškas sugrįžta mums atgal, kadangi nurodėte klaidingą el. paštą, – straipsnis trinamas.
  • Jei siunčiant patvirtinimo laišką, kad straipsnis patalpintas atgal ateina atsakymas, kad el. pašto savininkas nieko bendro su šiuo straipsniu neturi, – straipsnis trinamas.
  • Jei gauname nusiskundimą, kad straipsnio tekstas ar nuotrauka buvo nukopijuoti, mes nesigiliname į priežasčių išaiškinimą, neklausiame Jūsų, kas ir kaip, – straipsnis trinamas.

Mes pasiliekame teisę mums nepatikusius ir turinio požiūriu netinkančių straipsnių netalpinti.

Jeigu norite nuotraukų galerijos prie savo straipsnio, tai atsiųskite jas el. paštu su straipsnio pavadinimo prierašu, kad atskirtumėme, kokiam straipsniui nuotraukos skirtos.

Kitais klausimas kreiptis info@e-nuoroda.lt

Nemokamas straipsnių talpinimas

Straipsnio talpinimo forma