SEO straipsnių talpinimas

Šis straipsnių katalogas, tikime, daugumai pasitarnaus kaip informatyvus bei naudingas šaltinis. Čia rasite straipsnių apie viską: nuo statybų tematikos iki grožio, vaikų auginimo ar dovanų pasirinkimo. Tad jei turite straipsnį, kurio dar niekur nepublikavote, tačiau manote, jog jo turinys gali būti naudingas kitiems, tai šis nuorodų katalogas laukia Jūsų turinio.

Mūsų straipsnių katalogas – puiki priemonė ne tik viešinti Jūsų žinutę, tačiau ir gauti daugiau lankytojų savo puslapyje, jei sumaniai panaudosite nuorodas savo straipsnyje.

Kodėl verta talpinti SEO straipsnį pas mus?

  • Jokių tarpinių tiltų tarp mūsų svetainės ir jūsų nuorodos. Nuoroda bus patalpinta tiesioginė iš mūsų svetainės į jūsų svetaine.
  • Visos nuorodos yra talpinamos dofollow, kad suteiktu jums ko daugiau vertės iš SEO perspektyvos.
  • Nuorodas renkatės savo nurodytose raktažodžiuose.

Kiek ilgai bus aktyvi mano nuoroda?

Užsisakius mūsų paslaugą, kad mes jums parašytumėme ir patalpintumėme SEO straipsnį, tai nuoroda bus aktyvi tol kol gyvuos ši svetainė.

Reikalavimai mūsų nemokamas straipsnių katalogams

Straipsnių talpinimo reikalavimai

Svarbiausia – logiškas, teisingas ir skaitytojui naudingas turinys. Nerašykite straipsnių apie nieką, nes jie nekuria vertės. Informaciją dėstykite aiškiai ir suprantamai. Geriau trumpesnis ir kokybiškas turinys, nei ilgas, parašytas atmestinai.

-Straipsnis turi atsakyti į klausimus "kas", "kur", "kada", "kaip".
-Straipsnis turi būti ne trumpesnis nei 400 žodžiu.
-Yra galima tik viena nuoroda.
-Jeigu jau naudojate "Bold" tai naudokite protingai, nes margučius mes „numarginsime“.

Kokiais atvejais straipsnis trinamas?

  • Jei siunčiant patvirtinimo laišką, kad straipsnis patalpintas, laiškas sugrįžta mums atgal, kadangi nurodėte klaidingą el. paštą, – straipsnis trinamas.
  • Jei siunčiant patvirtinimo laišką, kad straipsnis patalpintas atgal ateina atsakymas, kad el. pašto savininkas nieko bendro su šiuo straipsniu neturi, – straipsnis trinamas.
  • Jei gauname nusiskundimą, kad straipsnio tekstas ar nuotrauka buvo nukopijuoti, mes nesigiliname į priežasčių išaiškinimą, neklausiame Jūsų, kas ir kaip, – straipsnis trinamas.

Straipsnio talpinimo forma

Mes pasiliekame teisę mums nepatikusius ir turinio požiūriu netinkančių straipsnių netalpinti.

Kitais klausimas kreiptis info@e-nuoroda.lt

Norite kad pratašytumėme jums nemokamai SEO straipsnį? SUŽINOK KAIP