Kuo skiriasi stiklo pluošto vėliavų stiebai nuo aliumininių?

Kuo skiriasi stiklo pluošto vėliavų stiebai nuo aliumininių?

Egzistuoja įvairios vėliavų stiebų rūšys: metaliniai, aliumininiai, plieniniai, stiklo pluošto ir kt. Taip pat, vėliavų stiebai gali būti stacionarūs arba mobilūs. Tačiau populiariausi yra aliumininiai ir stiklo pluošto vėliavų stiebai, juos ir aptarsime.

Stiklo pluošto vėliavų stiebai

Didžiausio pasaulio stiklo pluošto vėliavų stiebų gamintojo Flagmore gaminiai testuojami Švedijos techninių tyrimų institute (SP) bei turi ISO 9001 sertifikatus. Būtent šie vėliavų stulpai iš stiklaplasčio skaitosi patvariausi nepaisant to, kad yra labai lengvi. Stiklo pluošto vėliavų stiebai pasižymi ilgaamžiškumu, nerūdija, saugūs naudoti, nes nėra laidūs elektrai, kartu su pakabinta vėliava atlaiko vėjo gūsius net iki 25 m/s (tačiau esant labai stipriam vėjui, vėliavą rekomenduojama nuimti, norint išsaugoti ją kuo ilgiau), o be vėliavos daugiau kaip 40 m/s. Vėliavos stiebas gali būti nuo 5 iki 22 metrų aukščio bei skirtingų spalvų. Aukštis ir spalva dažniausiai pasirenkami pagal pastato fasadą.

Yra keli stiklo pluošto vėliavų stulpų tipai:

  • STANDART – paprasčiausias ir pigiausias variantas, kai vėliava pakeliama virvės pagalba, o vėliavos pakėlimo lynas yra stiebo išorėje;
  • LOCK – kai vėliavos stiebo lynas paslėptas stiebo viduje, mechanizmą galima pasiekti tik su raktu, o neatrakinus užrakto neįmanoma pakelti ar nuleisti vėliavos;
  • CRANK – šio tipo vėliavos stiebo lynas taip pat yra stiebo viduje. Vėliava pakeliama rankenėlės pagalba, pakėlus vėliavą rankenėlė ištraukiama iš stulpo. Neturint rankenėlės neįmanoma pakelti ar nuleisti vėliavos;
  • Banner bar – dažniausiai renkasi įmonės. Stacionaraus skersinio pagalba pakabinta vėliava visada bus išskleista ir gerai matoma, skersinis sukasi aplink savo ašį vėjo kryptimi. Norint pakeisti vėliavą, stiebą teks pasiguldyti;
  • Banner bar + Lock ir banner bar + crank – vėliavų stiebai su skersinių ir paslėptų lynų, su užraktu arba rankėnele, norint pakeisti vėliavą – guldyti tokio tipo stiebo nereikia.
Aliumininiai vėliavų stiebai

Šie vėliavų stulpai puikiai tiks turintiems mažesnius biudžetus, kadangi aliumininiai vėliavų stiebai yra pigesni lyginant su stiklo pluošto vėliavų stulpais.

Aliumininiai vėliavų stulpai gali būti:

  • Surenkami iš kelių dalių – tai ekonomiškiausias ir pigiausias variantas rinkoje. Aliumininiai surenkami vėliavų stiebai pasižymi tuo, kad yra labai lengvi, kompaktiški, lengvai transportuojami, neužima daug vietos, aukštis reguliuojamas iki 6 metrų, pagaminti iš anoduoto aliuminio, nerūdija, paprastai pastatomi bei išardomi;
  • Vientisi cilindriniai vėliavų stiebai taip pat pasižymi gera kaina (lyginant su stiklo pluošto vėliavų stiebais), tvirti, nerūdija, gali būti anoduotu paviršiumi arba dažyti milteliniu būdu su išorinių vėliavos pakėlimo mechanizmu;
  • Sekcijiniai stiebai pagaminti iš itin tvirto aukščiausios kokybės anoduoto aliuminio, tvirti, nerūdija, natūralios sidabrinės aliuminio spalvos (nedažyti). Gera alternatyva stiklo pluošto stiebams (taip pat turi lock ir crank funkcijas).

Elektroninėje parduotuvėje www.akabaltic.lt rasite visų rūšių vėliavų stiebus. Specialistų konsultacijos, stiebų ekspozicija, patarimai bei montavimo paslaugos.

Vėliavų stiebai ne tik puošia aplinka, bet ir suteikia prestižo kiemui įmonės įvaizdžiui!

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą

Naujausi straipsniai

Socialinis tinklas FACEBOOK yra populiariausias tinklas pasaulyje, apjungiantis išskirtinai plačią auditoriją. Nors šiuo tinklu naudojasi beveik kiekvienas, FACEBOOK reklama vis dar kelia nemažai klausimų. Internetinės rinkodaros ekspertai pastebi, kad čia neišvengiamai susiduriama ir su išankstinėmis nuomonėmis. 
Tai, kaip susitvarkysite su savo skolomis, gali turėti didelį skirtumą tam, ką mokate ilgainiui. Tam tikrose šalyse nėra neįprasta turėti tam tikros formos skolą, nesvarbu, ar tai būtų kredito kortelės skola, asmeninė paskola, studentų mokslas, automobilio finansavimas ar būsto paskola.
Lambda jutiklis, dar vadinamas deguonies jutikliu, yra mažas zondas, esantis ant automobilio išmetimo vamzdžio, tarp išmetimo kolektoriaus ir katalizinio konverterio (katalizatoriaus).