Straipsnių katalogas


Jei ieškote greito ir paprasto būdo publikuoti SEO straipsnius internete, tai e-nuoroda.lt straipsnių katalogas puikus pasirinkimas! Mes leidžiame paprastai ir greitai skelbti straipsnius, todėl galite be jokio vargo skelbti savo idėjas. Tiesiog užpildykite straipsnio formą arba parašykite mums el. laišką, o mes pasirūpinsime visu kitu. Skelbiame tik kokybišką, mūsų standartus atitinkantį turinį, todėl galite būti tikri, kad jūsų straipsnį pamatys daugybė žmonių. O kadangi esame vienas iš populiaresnių SEO straipsnių katalogu, tai jūsų straipsnis tikrai sulauks didesnio dėmesio. Tad kam laukti? Talpiname jau šiandien ir pamatysite, kad jūsų straipsniai pasieks platesnę auditoriją nei bet kada anksčiau!

SEO straipsnių rašymas

SEO straipsnių rašymas

Norite pasigerinti pozicijas Google paieškoje? Tam nereikia ypatingų SEO strategijų, brangių įrankių ir gerai apmokamų SEO specialistų. Pakanka keleto gerai parašytų SEO straipsnių su atgalinėmis nuorodomis į jūsų puslapį, kurie būtų publikuojami aukšto reitingo interneto leidiniuose.

Geras SEO straipsnis yra 300-500 žodžių apimties. Jame aprašomas ir tiesiogiai arba netiesiogiai reklamuojamas jūsų verslas. Taip sukuriamas kokybiškas puslapis, atitinkantis jūsų verslo sritį ir tematiką. Straipsnyje dedamos 2-3 nuorodos į skirtingus jūsų puslapius. Aišku, straipsnyje turi būti bent viena iliustracija, papildomai gali būti įterpiamas ir Youtube vaizdo klipas. Taip sukuriamas kokybiškas SEO straipsnis, kuris yra aukštai vertinamas Google ir skaitytojų, užeinančių į straipsnio puslapį.

Kam yra reikalingi SEO straipsniai?

SEO straipsniai reikalingi visiems, kas nori pasigerinti pozicijas su tam tikru raktiniu žodžiu paieškoje. SEO straipsnių tikslas – sukurti tam tikros tematikos puslapį, paminėti keletą su jūsų verslu susijusių raktinių žodžių ir įterpti keletą vidinių ir išeinančių nuorodų į jūsų puslapį.

Google robotai perskaito SEO straipsnį ir užfiksuoja rekomenduojamas aplankyti nuorodas. Jei jau kažkas rekomenduoja, greičiausiai tas puslapis yra kokybiškas ir vertas aukštesnių pozicijų paieškoje. Tokia logika vadovaujasi Google dirbtinis intelektas. Dėl šios priežasties SEO straipsniai Lietuvoje yra tokie populiarūs ir pakankamai efektyvūs.

Sužinokite, kur mes galima patalpinti SEO straipsnius, spauskite ČIA

SEO straipsnių rašymo kainos

Straipsniai rašomi apytiksliai 400 žodžių.

Reikia SEO straipsnių? Mes juos parašysime kokybiškai ir nebrangiai. Susisiekite su mumis info@e-nuoroda.lt arba užpildykite žemiau esančia formą.

Teirautis

Kur yra talpinami SEO straipsniai?

Parašyti gerą SEO straipsnį nepakanka. Jį reikia patalpinti interneto leidinyje, kuris jums nepriklauso. SEO straipsniai yra talpinami skirtinguose interneto leidiniuose. Google seka, kiek skirtingų puslapių rekomenduoja aplankyti jūsų puslapį ir atitinkamai koreguoja pozicijas paieškoje. Dėl šios priežasties svarbu SEO straipsnius publikuoti skirtinguose leidiniuose.

Kokie tai leidiniai?

 • Asmeniniai tinklaraščiai, rašomi vieno žmogaus;
 • Teminiai tinklaraščiai rašantys tam tikra tematika, pavyzdžiui, verslas ir ekonomika, namai, grožis, sveikata, mada, tėvystė, automobiliai, laisvalaikis ir pramogos, kelionės ir t.t.
 • Įmonių tinklaraščiai, kuriuos administruoja tam tikra įmonė ar el. parduotuvė;
 • Straipsnių katalogai – pagal įvairias kategorijas suskirstomi straipsniai, todėl šis leidinys ir vadinamas straipsnių katalogu;
 • Regioniniai naujienų portalai – tam tikrame mieste arba regione veikiantys informaciniai leidiniai. Kartais tokie leidiniai turi net popierines versijas, kurių straipsniai publikuojami internetinėje versijoje;
 • Respublikiniai naujienų portalai.

Dažnai už straipsnio publikavimą prašomas tam tikras mokestis. Respublikinėje žiniasklaidoje publikuoti straipsnį kainuoja gana nemažai, tuo tarpu SEO straipsnių kataloguose kaina yra pakankamai nedidelė – vos keletas ar keliolika eurų. Kadangi reikia publikuoti dešimtis straipsnių, toks variantas daugeliui yra priimtiniausias.

Kokia vertę SEO straipsniai gali sukurti jūsų svetainei?

SEO straipsniai yra pakankamai vertinga investicija į interneto rinkodarą, nes:

 1. Nuorodos SEO straipsniuose išlieka ilgą laiką (kol leidinys panaikinamas arba parduodamas). Kalba eina apie keletą ar keliolika metų;
 2. Nuorodos SEO straipsniuose gali būti koreguojamos, dažnai nemokamai. Jei po keleto metų norėtumėte dirbti su kitais raktiniais žodžiais, pakanka tik pakeisti nuorodas jau publikuotuose straipsniuose arba pridėti juos šiek tiek papildant;
 3. SEO straipsniai reklamuoja jūsų verslą. Nors jie nesulaukia didelių skaitytojų antplūdžių, tačiau tie keli skaitytojai taip pat gali atnešti jums finansinės naudos, nes paspaudžia straipsnyje esančią nuorodą į jūsų puslapį;
 4. Gerėja pozicijos Google paieškoje. Su laiku auga kiekvieno straipsnio autoritetas, todėl nuorodos tampa vis vertingesnės;
 5. SEO straipsniai atveda lankytojų, jei jie publikuojami didelius lankytojų srautus turinčiuose portaluose.

Nebrangūs SEO straipsniai yra viena iš efektyviausių turinio strategijos formų, kurią mielai renkasi daugelis verslų. SEO straipsniai rezultatus atneša ne iš karto, reikia šiek tiek palaukti, kol jų įtaka pasimatys Google paieškoje.