Turite nuosavą spausdintuvą, kuris leidžia jums kur kas paprasčiau optimizuoti įvairius darbus ir tuo pačiu būti ramiu, kad viskas – greta, paprasta ir sklandu? Tokiu atveju reikia ne tik turėti įrangą, tačiau taip pat ir specialisto, kuris tvarko spausdintuvus, telefono numerį, kuris gali padėti išspręsti gedimą, kai jis yra.
Deja, spausdintuvų remontas dažniausiai anksčiau arba vėliau bus reikalingas net ir tokiu atveju, kai buvo investuota į labai gerą įrangą. Natūralu, kad eksploatacijos metu ji dėvisi, tad gedimai tampa neišvengiami. O kurie yra dažniausi? Kalbiname Taisykla7 specialistus.
1. Pakaitinių dalių keitimas.
Pirmiausia reikia suprasti, kad gedimų diapazonas yra labai platus. Nuo pačių paprasčiausių iki labai įmantrių, tad be specialisto čia nepavyks apsieiti. Taip pat reikia nepamiršti, kad labai dažnai remonto metu reikia senas dalis keisti naujomis. Šiuo atveju svarbu, kad naujos dedamos būtų geriausių prekinių vardų, kurie siejami su kokybe. Visada gerai, kai meistrai pasako – kokios gamintojo pakaitinės dalys bus naudojamos. Tai leidžia žmogui plačiau pasidomėti kokybe.
2. Kasetės keitimas.
Spausdintuvų remonto darbai dažniausiai skirti tik kasetės keitimui, kuris ne tik greitas, tačiau ir paprastas. Visgi, bandant pačiam pakeisti kasetę galima padaryti daugiau problemų, kurių tvarkymui jau teks ieškoti meistro. Taigi, siūlome nerizikuoti.
3. Didelis triukšmas spausdinant.
Jeigu spausdinimo metu tenka girdėti labai didelį triukšmą – tai rodo, kad yra tam tikri gedimai, kuriuos reikia šalinti. O jie gali būti labai įvairūs. Tačiau neignoruokite fakto, kadangi paskui problema tik didės ir su ja susitvarkyti bus tik sunkiau.
4. Sulaužytas korpusas.
Galiausiai, meistrai teigia, kad jiems gana dažnai tenka tvarkyti sulaužytą korpusą. Dažniausiai dėl to, kad spausdintuvai paprasčiausiai nukrenta nuo stalo. Tokių atvejų pasitaiko ir džiugu, kad sutvarkius korpusą – įrenginys vėl veiks puikiai.
Svarbiausia yra rasti gerą meistrą. Tuomet bet kokie remonto darbai yra sėkmingi. Lygiai taip pat reikia nebandyti gedimų pašalinti patiems, kadangi taip jų galima padaryti dar daugiau ir paskui spausdintuvo tvarkymas būna kur kas sudėtingesnis ir ne visada išsprendžiamas apskritai.