Elektromobilių įkrovimas: kodėl jums reikia įkrovimo stotelės?

Elektromobilių įkrovimas

Elektromobilių įkrovimas: kodėl jums reikia įkrovimo stotelės?

Rimtas klausimas, trumpas atsakymas. Įkrauti elektromobilį per įkrovimo stotelę yra saugiau, greičiau ir pigiau. Saugiau, nes įkroviklis yra išmanus ir valdys energijos srautą per kabelį. Greita, nes įkrovimas yra maždaug aštuonis kartus greitesnis nei naudojant tiesiog laidą prijungtą prie standartinės namų elektros rozetės. Ir paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas, nes automobilį galite įkrauti naktį, ir jei turite pasirinkę naktinį tarifą, tai elektra bus pigesnė nei įprasta.

Saugesnis įkrovimas.

Galite pagalvoti, kad galite tiesiog paimti kabelį, prijungti jį prie automobilio ir kitą galą prie elektros tinklo, ar ne? Iš principo taip galima, bet tai nėra saugu. Automobilio akumuliatorius, tiesiogiai prijungtas prie tinklo, naudos visą elektros energiją iš jūsų namų. Ar jūs kada nors naudojate plaukų džiovintuvą 10 valandų? Ar laikėte virdulį įjungtą 10 valandų? Nes tai yra laikas, per kurį daugumos EV automobilių akumuliatorius tampa visiškai įkrautas. Tai ilgas laiko tarpas, didelės elektros galia, kabeliai įkaista, saugikliai “išmuša“, ypač senesniuose namuose, su senesne elektros instaliacija.

Štai kodėl saugumo sumetimais draudžiama automobilį tiesiogiai prijungti prie vadinamojo 1 režimo įkrovimo kabelio ir prie namų elektros tinklo. Tai vadinamas avarinis įkrovimo būdas, negali būti naudojamas kaip pagrindinis. Saugumo sumetimais reikėtų elektromobilių įkrovimo stotelės, kuri sureguliuos elektros galią ir užtikrins saugumą.

Greitesnis įkrovimas

Naudojant elektromobilių įkrovimo stotelę namuose automobilį galite įkrauti maždaug dešimt kartų greičiau nei paprastu kabeliu. Daugumoje įkroviklių ir viešųjų įkrovimo stočių galia siekia iki 22 kW, o jūsų namų lizdas gali tiekti tik iki 3,7 kW, o maksimaliai rekomenduojama - 2,3 kW. Tai, kaip greitai galėsite įkrauti automobilį, priklauso nuo jūsų automobilio akumuliatoriaus talpos ir faktinės turimos įkrovimo galios.

Laikas, kurio reikia įkrauti elektromobiliui, gali būti nuo 30 minučių iki daugiau nei 12 valandų. Tai priklauso nuo akumuliatoriaus dydžio ir įkrovimo vietos greičio. Keletas faktų:

  • Įprastą elektromobilį (60kWh akumuliatorius) galima įkrauti per šiek tiek mažiau nei 8 valandas.
  • Dauguma vairuotojų papildo įkrovą, o ne laukia, kol jų akumuliatorius pilnai išsikraus, o tada jį įkrauna.
  • Daugeliui elektromobilių galite pridėti iki 150 km nuotolio per ~ 35 minutes naudodami 50kW greitąjį įkroviklį.
  • Daugelis namuose naudojamų įkrovimo stotelių yra 7 kW-22 KW galios.
  • Kuo didesnis jūsų automobilio akumuliatoriaus tūris ir lėtesnis įkrovimo taškas, tuo ilgesnio laiko tarpo reikia įkrauti elektromobilį nuo tuščio iki pilno.

Išmanus įkrovimo valdymas

Šiuolaikinės įkrovimo stotelės turi išmaniųjų funkcijų, kurios leidžia įkrovimo procesą paversti dar paprastesniu. Laikmatis leidžia nustatyti įkrovimo pradžią norimu laiku, stotelė automatiškai išsijungia, kuomet akumuliatorius pasikrauna iki norimo lygio. O jei sistema sujungta išmaniąja telefono aplikacija, jums net nereikia eiti į garažą – viską apie krovimosi procesą galite matyti išmaniajame telefone.

Ir pabaigai, elektromobilių įkrovimas namuose yra paprastas, prieinamas ir saugus naudojant įkrovimo stoteles. Būtent saugumas ir greitis yra esminiai kriterijai vairuojantiems elektromobilius.

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą

Naujausi straipsniai

Darbas lauke žiemą kelia unikalių iššūkių, todėl tiek darbdaviai, tiek darbuotojai turi būti tinkamai pasiruošę. Tinkama žieminė darbo apranga gali apsaugoti nuo šalčio, paslydimo ir kitų žiemos sąlygoms būdingų pavojų.
Nuolat besikeičiančiame sveikatingumo pasaulyje mitų ir klaidingų įsitikinimų yra tiek pat daug, kiek ir socialiniuose tinkluose plintančių „stebuklingų“ dietų ar „viską išgydančių“ sveikatos papildų.
Hipertenzijos gydymas visada pradedamas nemedikamentiniais metodais. Tai apima sveiką gyvenimo būdą, tinkamą mitybą, metimą rūkyti ir saikingą fizinį krūvį. Jei šie metodai nesumažina kraujospūdžio, gydytojas gali paskirti gydymą vaistais. Yra įvairių grupių vaistų hipertenzijai gydyti, įskaitant diuretikus, beta adrenoblokatorius, AKF inhibitorius ir kitus, tokius kaip - Welltone, prieš vartojimą reikia pasitarti su gydytoju.