Fotografavimas dronu - nekilnojamojo turto varomoji jėga

Fotografavimas dronu - nekilnojamojo turto varomoji jėga

Nepilotuojami orlaiviai, dronai ypatingai suaktyvino nekilnojamojo turto (angl. realty). Jų dėka NT pirkėjas gali objektyviau įvertinti objektą investicijai. Kol kas iki 44% pagaminamų profesionalių dronų tarnauja kurti sklypų, namų, biurų, komercinių, industrinių patalpų, teritorijų vaizdo medžiagai. Tai reiškia reikšmingą indėlį į bepiločių orlaivių rinkos dydį, kuris, kaip manoma, iki 2025 m. pasaulyje Pasieks 90 mlrd. EUR. Vien tik šios srities lyderės DJI kartu su jų valdoma Hasselblad AB (kurių įrangą naudoja www.aerealty.lt ), pardavimų pajamos artėja prie 4 milijardų EUR. Vizualinio turinio kūrėjai, dar nesinaudojantys profesionalia fotografija iš oro praranda žymią dalį savo verslo tikslinės auditorijos bei pirkėjų srauto. Gera RAW formato aukščiausios HDR raiškos nuotrauka, filmavimas iš oro pasako daug daugiau nei romantiškiausi aprašymai.

FOTOGRAFIJA IŠ ORO ŠIANDIEN

NT brokeriams ar turto valdytojams jau seniai nebe paslaptis, ką gali fotografavimas dronu iš oro, todėl jį vilioja drono nuoma. Tačiau kvalifikuotas, licencijuotas ir įgudęs drono pilotas rezultatui yra ne mažiau svarbus už moderniausią droną. Svarbus ir vaizdo montavimas, garso, muzikos parinkimas, adaptavimas, vaizdų eiliškumo parinkimas ir pan. Konkrečioms operacijoms naudojamos atitinkamos kameros, filtrai ir jutikliai. Rezultatą lemia ir drono stabilumas, maksimalus skrydžio laikas, turimos licencijos ir kt.

AEREALTY LT INFORMACIJA JUMS

Numatę fotosesijos vertus objektus, kuriems reikalingos drono paslaugos Vilniuje ar Vilniaus regione, ilgai negalvokite apie technines bei praktines fotografavimo puses. Visas Jūsų poreikio detales už Jus sugalvos ir viršydamasi Jūsų lūkesčius atliks www.aerealty.lt pilotas. Profesionalios drono paslaugos bus suteiktos kokybiškai ir greitai. Dėl to „Aerealty“ nuolat lydi geri klientų atsiliepimai. Užsakymą pateikite kiek įmanoma iš anksto, nes supraskite- fotografas visuomet parenka tinkamą laiką ir jį planuoja. Nors AEREALTY.LT įranga maksimaliai atspari vėjui, žemai temperatūrai. Mūsų atsiunčiamų vaizdų nepriekaištinga kokybė tinka tokiems portalams kaip skelbimai.lt, kampas.lt, skelbiu.lt, realu.lt, alio.lt, aruodas.lt, n9.lt bet ir ir plakatams. Nuotolinis NT filmavimas, video turai, prezentacijos, pristatymai. Jums pageidaujant, mūsų operatoriai ir dronai įamžins ir Jūsų marketingo renginius šventes, sąskrydžius, jubiliejus, gimtadienius, vestuves, atidarymo iškilmes, kitas fotosesijas, reprezentuos Jūsų prekės ženklą, realizuos idėjas, nufilmuos vaizdo klipus. Esant reikalui dirbame visa reikalingų specialistų komanda. Pastoviems klientams dirbame specialiai sutarta gera kaina, taikome nuolaidas, mielai aptariame kainą iš anksto.

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą

Naujausi straipsniai

Darbas lauke žiemą kelia unikalių iššūkių, todėl tiek darbdaviai, tiek darbuotojai turi būti tinkamai pasiruošę. Tinkama žieminė darbo apranga gali apsaugoti nuo šalčio, paslydimo ir kitų žiemos sąlygoms būdingų pavojų.
Nuolat besikeičiančiame sveikatingumo pasaulyje mitų ir klaidingų įsitikinimų yra tiek pat daug, kiek ir socialiniuose tinkluose plintančių „stebuklingų“ dietų ar „viską išgydančių“ sveikatos papildų.
Hipertenzijos gydymas visada pradedamas nemedikamentiniais metodais. Tai apima sveiką gyvenimo būdą, tinkamą mitybą, metimą rūkyti ir saikingą fizinį krūvį. Jei šie metodai nesumažina kraujospūdžio, gydytojas gali paskirti gydymą vaistais. Yra įvairių grupių vaistų hipertenzijai gydyti, įskaitant diuretikus, beta adrenoblokatorius, AKF inhibitorius ir kitus, tokius kaip - Welltone, prieš vartojimą reikia pasitarti su gydytoju.