Ką veikti Vilniuje

Fotografavimas dronu - nekilnojamojo turto varomoji jėga

Fotografavimas dronu - nekilnojamojo turto varomoji jėga

Nepilotuojami orlaiviai, dronai ypatingai suaktyvino nekilnojamojo turto (angl. realty). Jų dėka NT pirkėjas gali objektyviau įvertinti objektą investicijai. Kol kas iki 44% pagaminamų profesionalių dronų tarnauja kurti sklypų, namų, biurų, komercinių, industrinių patalpų, teritorijų vaizdo medžiagai. Tai reiškia reikšmingą indėlį į bepiločių orlaivių rinkos dydį, kuris, kaip manoma, iki 2025 m. pasaulyje Pasieks 90 mlrd. EUR. Vien tik šios srities lyderės DJI kartu su jų valdoma Hasselblad AB (kurių įrangą naudoja www.aerealty.lt ), pardavimų pajamos artėja prie 4 milijardų EUR. Vizualinio turinio kūrėjai, dar nesinaudojantys profesionalia fotografija iš oro praranda žymią dalį savo verslo tikslinės auditorijos bei pirkėjų srauto. Gera RAW formato aukščiausios HDR raiškos nuotrauka, filmavimas iš oro pasako daug daugiau nei romantiškiausi aprašymai.

FOTOGRAFIJA IŠ ORO ŠIANDIEN

NT brokeriams ar turto valdytojams jau seniai nebe paslaptis, ką gali fotografavimas dronu iš oro, todėl jį vilioja drono nuoma. Tačiau kvalifikuotas, licencijuotas ir įgudęs drono pilotas rezultatui yra ne mažiau svarbus už moderniausią droną. Svarbus ir vaizdo montavimas, garso, muzikos parinkimas, adaptavimas, vaizdų eiliškumo parinkimas ir pan. Konkrečioms operacijoms naudojamos atitinkamos kameros, filtrai ir jutikliai. Rezultatą lemia ir drono stabilumas, maksimalus skrydžio laikas, turimos licencijos ir kt.

AEREALTY LT INFORMACIJA JUMS

Numatę fotosesijos vertus objektus, kuriems reikalingos drono paslaugos Vilniuje ar Vilniaus regione, ilgai negalvokite apie technines bei praktines fotografavimo puses. Visas Jūsų poreikio detales už Jus sugalvos ir viršydamasi Jūsų lūkesčius atliks www.aerealty.lt pilotas. Profesionalios drono paslaugos bus suteiktos kokybiškai ir greitai. Dėl to „Aerealty“ nuolat lydi geri klientų atsiliepimai. Užsakymą pateikite kiek įmanoma iš anksto, nes supraskite- fotografas visuomet parenka tinkamą laiką ir jį planuoja. Nors AEREALTY.LT įranga maksimaliai atspari vėjui, žemai temperatūrai. Mūsų atsiunčiamų vaizdų nepriekaištinga kokybė tinka tokiems portalams kaip skelbimai.lt, kampas.lt, skelbiu.lt, realu.lt, alio.lt, aruodas.lt, n9.lt bet ir ir plakatams. Nuotolinis NT filmavimas, video turai, prezentacijos, pristatymai. Jums pageidaujant, mūsų operatoriai ir dronai įamžins ir Jūsų marketingo renginius šventes, sąskrydžius, jubiliejus, gimtadienius, vestuves, atidarymo iškilmes, kitas fotosesijas, reprezentuos Jūsų prekės ženklą, realizuos idėjas, nufilmuos vaizdo klipus. Esant reikalui dirbame visa reikalingų specialistų komanda. Pastoviems klientams dirbame specialiai sutarta gera kaina, taikome nuolaidas, mielai aptariame kainą iš anksto.

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą

Naujausi straipsniai

Net neverta sakyti, kad fizinis aktyvumas yra būtinas kiekvienam žmogui. Atrodo, kad tai daugelis supranta, tačiau vis tiek dienas leidžia gana pasyviai, juda mažai ir dėl to dažnai jaučiasi kur kas labiau pavargę nei tie, kurie sportuoja kasdien.
Kai reikia išsirinkti tobulą dildo, tai gali būti nelengva užduotis. Šiandien rinkoje yra tiek daug formų, dydžių ir medžiagų, kad rasti tinkamą gali atrodyti neįveikiama. Nesijaudinkite! Šiame straipsnyje apžvelgsime visus svarbiausius veiksnius, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis dildo sau.
Nauji metai – puikus metas ne tik išsikelti motyvuojančius tikslus, bet ir atnaujinti savo įvaizdį. Paprasčiausia tai padaryti pasitelkiant papuošalus: tai labai svarbūs akcentai, kurie bet kuriai aprangai suteikia papildomų prieskonių. Tam, kad išsirinkti juos būtų paprasčiau, pravartu sužinoti, kokie papuošalai ateinančiais metais bus patys madingiausi – galbūt populiariausios tendencijos paskatins pokyčiams Jūsų papuošalų dėžutėje.