Fotografavimas dronu - nekilnojamojo turto varomoji jėga

Fotografavimas dronu - nekilnojamojo turto varomoji jėga

Nepilotuojami orlaiviai, dronai ypatingai suaktyvino nekilnojamojo turto (angl. realty). Jų dėka NT pirkėjas gali objektyviau įvertinti objektą investicijai. Kol kas iki 44% pagaminamų profesionalių dronų tarnauja kurti sklypų, namų, biurų, komercinių, industrinių patalpų, teritorijų vaizdo medžiagai. Tai reiškia reikšmingą indėlį į bepiločių orlaivių rinkos dydį, kuris, kaip manoma, iki 2025 m. pasaulyje Pasieks 90 mlrd. EUR. Vien tik šios srities lyderės DJI kartu su jų valdoma Hasselblad AB (kurių įrangą naudoja www.aerealty.lt ), pardavimų pajamos artėja prie 4 milijardų EUR. Vizualinio turinio kūrėjai, dar nesinaudojantys profesionalia fotografija iš oro praranda žymią dalį savo verslo tikslinės auditorijos bei pirkėjų srauto. Gera RAW formato aukščiausios HDR raiškos nuotrauka, filmavimas iš oro pasako daug daugiau nei romantiškiausi aprašymai.

FOTOGRAFIJA IŠ ORO ŠIANDIEN

NT brokeriams ar turto valdytojams jau seniai nebe paslaptis, ką gali fotografavimas dronu iš oro, todėl jį vilioja drono nuoma. Tačiau kvalifikuotas, licencijuotas ir įgudęs drono pilotas rezultatui yra ne mažiau svarbus už moderniausią droną. Svarbus ir vaizdo montavimas, garso, muzikos parinkimas, adaptavimas, vaizdų eiliškumo parinkimas ir pan. Konkrečioms operacijoms naudojamos atitinkamos kameros, filtrai ir jutikliai. Rezultatą lemia ir drono stabilumas, maksimalus skrydžio laikas, turimos licencijos ir kt.

AEREALTY LT INFORMACIJA JUMS

Numatę fotosesijos vertus objektus, kuriems reikalingos drono paslaugos Vilniuje ar Vilniaus regione, ilgai negalvokite apie technines bei praktines fotografavimo puses. Visas Jūsų poreikio detales už Jus sugalvos ir viršydamasi Jūsų lūkesčius atliks www.aerealty.lt pilotas. Profesionalios drono paslaugos bus suteiktos kokybiškai ir greitai. Dėl to „Aerealty“ nuolat lydi geri klientų atsiliepimai. Užsakymą pateikite kiek įmanoma iš anksto, nes supraskite- fotografas visuomet parenka tinkamą laiką ir jį planuoja. Nors AEREALTY.LT įranga maksimaliai atspari vėjui, žemai temperatūrai. Mūsų atsiunčiamų vaizdų nepriekaištinga kokybė tinka tokiems portalams kaip skelbimai.lt, kampas.lt, skelbiu.lt, realu.lt, alio.lt, aruodas.lt, n9.lt bet ir ir plakatams. Nuotolinis NT filmavimas, video turai, prezentacijos, pristatymai. Jums pageidaujant, mūsų operatoriai ir dronai įamžins ir Jūsų marketingo renginius šventes, sąskrydžius, jubiliejus, gimtadienius, vestuves, atidarymo iškilmes, kitas fotosesijas, reprezentuos Jūsų prekės ženklą, realizuos idėjas, nufilmuos vaizdo klipus. Esant reikalui dirbame visa reikalingų specialistų komanda. Pastoviems klientams dirbame specialiai sutarta gera kaina, taikome nuolaidas, mielai aptariame kainą iš anksto.

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą

Naujausi straipsniai

Veido tonikai yra vienas iš pagrindinių odos priežiūros produktų, padedančių išlaikyti sveiką ir švytinčią odą. Jie padeda atkurti pH balansą po veido prausiklių naudojimo, drėkina, atjaunina ir gaivina odą. Tačiau, koks tonikas tinkamas Jūsų odai ir kaip jį tinkamai naudoti? Šiame straipsnyje mes aptarsime tai, kaip tonikai veikia, kodėl reikalingi odai ir kaip pasirinkti tinkamą toniką.
Raben Group yra tarptautinė logistikos ir transporto paslaugų bendrovė, kuri siūlo savo klientams platų paslaugų spektrą visame pasaulyje. Ji yra orientuota į aukščiausios kokybės paslaugų teikimą ir užtikrina, kad kiekvienas klientas gautų aukščiausios kokybės paslaugas. Įmonė turi didelį klientų ratą visame pasaulyje, o Lietuvoje teikia platų paslaugų spektrą – nuo krovinių pervežimo iki užsakymų tvarkymo ir sandėliavimo.
Kiekvienas norime būti laimingas. Ir tai galioja viskam – ir, žinoma, laimei asmeniniame gyvenime. Tačiau, kaip siekti laimės, kai esate ne vieni, o savo gyvenimu dalinatės su kitu žmogumi? Laimingos poros jau įminė ne vieną svarbią paslaptį, tad belieka apie tai sužinoti ir jums.