Kaip aptikti pasiklausymo blakes?

pagal | 9 birželio, 2024

Kaip rasti pasiklausymo blakes savo automobilyje, biure ar namuose? Patikrinkite išorę. Tai labiausiai tikėtina sekimo įrenginio vieta, nes joje lengviausia padėti įrenginį. Naudokite žibintuvėlį ir veidrodėlį, kad tikrai stebėtumėte visas savo automobilio išorės dalis: ratų angose, po važiuokle, už buferių, už šoninių veidrodėlių ir kt. Patikrinkite visus savo namus ar biuro patalpas.

Blakių paieška. Patikrinkite po gaubtu. Mažiau tikėtina, kad įrenginys bus ten, nes jis nėra taip lengvai pasiekiamas ir prietaisas bus veikiamas aukštesnės temperatūros, tačiau patikrinkite visur: paties gaubto apačioje, už radiatoriaus, aplink akumuliatorių, ortakius ir kt. Namuose jie gali būti įmontuoti pagrindinėse erdvėse. Ieškokite interjero. Pirmas dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra tai, ar prie jūsų duomenų prievado yra prijungti paslaptingi laidai. Patikrinkite daiktų skyrių ir po sėdynėmis. Norėdami pažvelgti į ventiliacijos angas, naudokite žibintuvėlį ir veidrodį. Patikrinkite bagažinę. Apžiūrėkite atsarginę padangą ir kitur. Nepamirškite patikrinti, ar nėra nieko pritvirtinta prie pačių durų apatinės pusės.

Naudokite elektroninį radijo dažnių aptikimo įrenginį. Galite naudoti elektroninį radijo dažnių šlavimo įrenginį, kad išsiaiškintumėte, ar yra kokių nors nepaaiškinamų belaidžių ar korinio ryšio veiksmų, dėl kurių galite susidurti su klaida. Įjunkite jį ir lėtai eikite aplink automobilį ir jo viduje, šluodami jį visose aukščiau išvardytose vietose. Aptikus belaidžius ryšius, aptikimo įrenginys gali skleisti triukšmą, šviesą arba vibruoti.

Kaip sužinoti, ar jūsų mobilusis telefonas yra stebimas ar sugadintas? Ar jūsų akumuliatorius praranda įkrovą? Jei pastebite staigų telefono įkrovimo sumažėjimą, kai jo nenaudojote, arba staiga jums reikia jį krauti dažniau, tai gali reikšti, kad akumuliatorius išsenka dėl to, kas nuotoliniu būdu įjungia jūsų mikrofoną arba pasiekia balso ar tekstinius pranešimus. Ar atrodo, kad jūsų telefonas turi savo protą? Jei jis išsijungia ir įsijungia savaime arba neišsijungia (arba dvejoja, kol neišsijungia), skleidžia triukšmą (ypač pulsuojantį, statinį triukšmą, rodantį, kad mikrofonas ar garsiakalbis yra aktyvūs), atsitiktinai pradeda diegti programas arba lemputė vis dar šviečia, kai ją išjungiate, tai gali reikšti, kad kažkas ją valdo nuotoliniu būdu. Ar girdite daug trukdžių linijoje? Tai gali sukelti blogas ryšys, tačiau tai taip pat ženklas, kad kažkas klausosi, nes kai kuri skambučių įrašymo programinė įranga imituoja konferencinį pokalbį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *