Lipdukų gamyba ir spauda

Lipdukų gamyba ir spauda

Lipdukai – ypač populiari reklamos, informacijos pateikimo ir dekoravimo priemonė. Juos mėgsta ir renkasi daugybė verslo įmonių ir įvairių organizacijų, taip pat renginių organizatoriai ir interjero dekoratoriai. Tokį lipdukų populiarumą lemia labai plačios jų panaudojimo galimybės – nuo reklamos ant transporto priemonių ir langų iki dovanėlių renginių metu. Lipdukai populiarūs ir todėl, kad juos galima naudoti tiek lauke, tiek viduje, jie gali būti įvairių dydžių ir formų, spalvoti, su tekstu ir vaizdais ir t. t. Be to, jų maketavimas nėra sudėtingas, kaina prieinama, juos lengva pritvirtinti.

Lipdukų rūšys

Lipdukų rūšys gali būti skirstomos į dvi kategorijas pagal tai, iš kokios medžiagos pagaminti lipdukai ir pagal tai, kokios jie formos. Popieriniai spausdinami ant matinio arba blizgaus popieriaus ir yra skirti naudoti patalpų viduje, pavyzdžiui, prekėms ir pakuotėms ženklinti.

Viniliniai skirti naudoti ne tik patalpose, bet ir lauke, nes yra atsparesni įvairioms orų sąlygoms, jie taip pat gali būti matiniai, blizgūs arba skaidrūs. Viniliniai gali būti įvairių formų. Vienas didžiausių universalių vinilinių lipdukų privalumų – jie puikiai sukimba su įvairiais paviršiais, todėl lipdukus galima naudoti namų ar ofiso interjero dekoravimui (ant sienų, langų, baldų). Taip pat vinilinius lipdukus galima naudoti automobiliams – tiek reklamai, tiek dekoravimui (puikiai prilimpa, ilgai laikosi). Šios rūšies lipdukus taip pat galima naudoti ir šviesdėžėse, nes netrūkinėja, neblunka, nenusilupa veikiami šviesos.

Kam ir kur naudoti lipdukus?

Lipdukų naudojimo galimybės yra labai įvairios ir priklauso tik nuo jūsų poreikių ir idėjų. Lipdukus galite naudoti pačiai įvairiausiai informacijai perteikti, juos lipdyti tiek įprastose, tiek nestandartinėse vietose:

  • reklama – lipdukai su įmonės pavadinimu, logotipu, nuolaidų informacija, naujų produktų pristatymu ir pan.;
  • informacija – lipdukai, žymintys išėjimą, įėjimą, kryptis, draudimus, darbo laiką, tinkantys ant sienų, grindų, durų ir pan.;
  • dekoracijos – lipdukai, skirti dekoruoti ofisus, namus ir viešąsias erdves, tokie lipdukai tinka ant langų, vitrinų, sienų, durų, baldų ar net grindų;
  • etiketės – skirtos patogiam produktų ir pakuočių žymėjimui;
  • atminimo dovanėlės – simboliniai renginių, parodų, koncertų ir panašūs lipdukai.

Taip pat verta išskirti lipdukus, skirtus lipdyti ant transporto – automobilių, autobusų, troleibusų, motociklų, dviračių ar net paspirtukų. Šis mobilus reklamos būdas padės maksimaliai išnaudoti transporto priemonę įmonės, produktų ar palaugų reklamai. Taip pat išskirtinai dekoruotas įmonės automobilis gali prisidėti prie įmonės įvaizdžio kūrimo, atkreipti dėmesį, paskatinti pasidomėti įmonės veikla.

Lipdukų formos

Lipdukas gali būti pačių įvairiausių formų, priklausomai nuo jo klijavimo vietos ir tikslo. Formato apribojimų beveik nėra, todėl galima rinktis originalias formas, nestandartinius dydžius – tai padės pritraukti potencialių klientų dėmesį:

  • keturkampiai – tai populiariausi ir pigiausi lipdukai, spausdinami tiek ant popieriaus, tiek ant vinilinės medžiagos, gali būti stačiakampiai arba kvadratiniai, supjaustomi po vieną;
  • forminiai – tai įvairiausių formų lipdukai (trikampiai, apvalūs, daugiakampiai, suapvalintais kampais, perforuoti ir pan.), kurie spausdinami ant didelio formato lapų ir išpjaustomi pagal užsakovo formą;
  • didelio formato – tai reklamai naudojami lipdukai, spausdinami plataus formato spaudos spausdintuvais, ant popieriaus arba vinilinės medžiagos.

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą

Naujausi straipsniai

Veido tonikai yra vienas iš pagrindinių odos priežiūros produktų, padedančių išlaikyti sveiką ir švytinčią odą. Jie padeda atkurti pH balansą po veido prausiklių naudojimo, drėkina, atjaunina ir gaivina odą. Tačiau, koks tonikas tinkamas Jūsų odai ir kaip jį tinkamai naudoti? Šiame straipsnyje mes aptarsime tai, kaip tonikai veikia, kodėl reikalingi odai ir kaip pasirinkti tinkamą toniką.
Raben Group yra tarptautinė logistikos ir transporto paslaugų bendrovė, kuri siūlo savo klientams platų paslaugų spektrą visame pasaulyje. Ji yra orientuota į aukščiausios kokybės paslaugų teikimą ir užtikrina, kad kiekvienas klientas gautų aukščiausios kokybės paslaugas. Įmonė turi didelį klientų ratą visame pasaulyje, o Lietuvoje teikia platų paslaugų spektrą – nuo krovinių pervežimo iki užsakymų tvarkymo ir sandėliavimo.
Kiekvienas norime būti laimingas. Ir tai galioja viskam – ir, žinoma, laimei asmeniniame gyvenime. Tačiau, kaip siekti laimės, kai esate ne vieni, o savo gyvenimu dalinatės su kitu žmogumi? Laimingos poros jau įminė ne vieną svarbią paslaptį, tad belieka apie tai sužinoti ir jums.