Nosies plastinė operacija – grožio standartai ir galutinis rezultatas

Nosies plastinė operacija – grožio standartai ir galutinis rezultatas

Kaip ir bet kokioje srityje, kai kalbame apie grožį, nosies plastinė operacija, dar vadinama rinoplastika, nėra vienareikšmiškas dalykais. Juk puikiai suprantame, kad tai, kas vienam gražu, kitam gali būti visiškai nepatrauklu, ar net priešingai kelti nemalonius jausmus. Patarlė „dėl skonio ir grožio nesiginčijama“ tinka tik iš dalies, nes kalbant apie plastinę chirurgiją, vis dėlto kažkokie grožio standartai turi būti, kitaip kaip gi įvertinsime galutinį plastinės operacijos rezultatą?

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas dr. Kęstutis Maslauskas dalijasi ne tik patarimai apie pasiruošimą plastinei nosies operacijai, bet ir apie tai kaip elgtis pooperaciniu periodu, kad nosies operacija duotų maksimaliai lūkesčius tenkinantį rezultatą.

Rinoplastika nėra paprasta operacija, nes po jos gautinis rezultatas vertinamas tik po pusantrų metų. Natūralu, kad toks ilgas periodas, kol pamažu pacientai pamato, kokį atlikta nosies korekcija davė galutinė rezultatą, kartais priverčia jaudintis. Neretai pacientai supanikuoja ir po pačio nosies operacijos, nors prieš tai su jais ir buvo kalbėta, kad nosis kurį laiką bus patinusi ir tikrai neatitiks to varianto, kurio galima laukti tik praėjus tam tikram laiko tarpui.

Gydytojas dr. Kęstutis Maslauskas savo internetiniame www.drmaslauskas.lt/nosies-korekcija pateikia nuotraukų galeriją, kurioje galima pamatyti, kaip atrodė pacientai prieš ir po to, kai jiems buvo atlikta nosies korekcija.

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą

Naujausi straipsniai

Darbas lauke žiemą kelia unikalių iššūkių, todėl tiek darbdaviai, tiek darbuotojai turi būti tinkamai pasiruošę. Tinkama žieminė darbo apranga gali apsaugoti nuo šalčio, paslydimo ir kitų žiemos sąlygoms būdingų pavojų.
Nuolat besikeičiančiame sveikatingumo pasaulyje mitų ir klaidingų įsitikinimų yra tiek pat daug, kiek ir socialiniuose tinkluose plintančių „stebuklingų“ dietų ar „viską išgydančių“ sveikatos papildų.
Hipertenzijos gydymas visada pradedamas nemedikamentiniais metodais. Tai apima sveiką gyvenimo būdą, tinkamą mitybą, metimą rūkyti ir saikingą fizinį krūvį. Jei šie metodai nesumažina kraujospūdžio, gydytojas gali paskirti gydymą vaistais. Yra įvairių grupių vaistų hipertenzijai gydyti, įskaitant diuretikus, beta adrenoblokatorius, AKF inhibitorius ir kitus, tokius kaip - Welltone, prieš vartojimą reikia pasitarti su gydytoju.