Plastimet langai: ką verta apie juos žinoti?

Plastimet langai

Plastimet plastikiniai langai

Norint pasikeisti langus namuose, prieš tai reikia atlikti nemažai namų darbų, kurie reikalauja nemažai laiko. Reikia pasidomėti, kokios langų tendencijos vyrauja tuo laiku, apie kokią langų rūšį yra geriausi atsiliepimai ir dar daugelį kitų dalykų. Tačiau domėtis ir sužinoti kuo daugiau informacijos yra verta, nes tai leis išsirinkti pačius geriausius plastikinius langus, kurie savo kokybe ir ilgaamžiškumu pranoks kitus. Todėl šiame straipsnyje plačiau papasakosime apie plastimet langus, ką apie juos reikėtų ir vertėtų žinoti.

Plastimet Elite langai

Šie langai pasižymi štai tokiomis savybėmis:

 • Puikiai sumontuota speciali sistema leidžia išlaikyti aukščiausio lygio garso ir šilumos izoliaciją.
 • Kitokio modelio varščių briaunos leidžia sukurti išskirtinį stilių.
 • Langą gali sudaryti 2-3 stiklų paketai.
 • Pasitelkus aukščiausios rūšies technologijas, kurios suteikia galimybę sumontuoti didelio pločio langus.
 • Nesunku prižiūrėti, jie yra lengvai valomi.
 • Atsparūs atlaikyti įvairias svyruojančias temperatūras.
 • Juose įmontuoti aukščiausios kokybės mechanizmai.
 • Galimybė rinktis iš įvairios spalvų paletės. Taip pat galima langų rėmų vidaus pusę padaryti pasirinkta spalva.
 • Tokiems langams suteikiama 5 metų garantija.
 • Plastimet langai pagaminti iš medžiagų, kuriuose nėra švino ar kitų organizmui kenksmingų medžiagų.

Plastimet click on MD langai

Šio modelio plastikiniuose languose yra sumontuota vidinio sandarumo modulis. Jo pranašumai yra:

 • Puikiai sulaiko šilumą;
 • Nepraleidžia įvairiausių garsų iš lauko;
 • Puikiai apsaugo nuo didelių vėjų ar kitų stichijų;
 • Norint įsilaužti į namus, bus sunku išlaužti šį modulį;
 • Pasižymi savo ilgaamžiškumu.

Ši vidinė modulio sistema susideda iš rėmo profilio laikiklio, kuris su kitais specialiais elementais puikiai pritaikytas užspaudimui. Kita jo sudedamoji dalis yra speciali konstrukcija, kuri padeda teisingai sumontuoti, nesumaišant pusių. Dar kita svarbi dalis yra vidinės tarpinės. Jų pagalba yra padidinamas kontaktinis paviršius su užspaudimo intarpu ir jo dėka galima užsandarinti sekciją. Ir paskutinė detalė, kuri įeina į modulio sistemą yra kampinio sujungimo elementas, kuris užtikrina puikų sandarumą kampuose.

Kur galima įsigyti Plastimet rūšies langus?

Tokius langus galite įsigyti parduotuvėje www.langelis.lt. Puiki kainos ir kokybės garantija leis šios rūšies plastikinius langus įsigyti už prieinamą kainą. Taip pat jei turėsite klausimų ar kitų neaiškumų apie juos, visada galėsite pasikonsultuoti su ilgamete patirtį turinčiais specialistais, kurie ne tik atsakys į jums rūpimus klausimus, bet ir patars, ką geriau rinktis vienoje ar kitoje situacijoje.

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą

Naujausi straipsniai

Veido tonikai yra vienas iš pagrindinių odos priežiūros produktų, padedančių išlaikyti sveiką ir švytinčią odą. Jie padeda atkurti pH balansą po veido prausiklių naudojimo, drėkina, atjaunina ir gaivina odą. Tačiau, koks tonikas tinkamas Jūsų odai ir kaip jį tinkamai naudoti? Šiame straipsnyje mes aptarsime tai, kaip tonikai veikia, kodėl reikalingi odai ir kaip pasirinkti tinkamą toniką.
Raben Group yra tarptautinė logistikos ir transporto paslaugų bendrovė, kuri siūlo savo klientams platų paslaugų spektrą visame pasaulyje. Ji yra orientuota į aukščiausios kokybės paslaugų teikimą ir užtikrina, kad kiekvienas klientas gautų aukščiausios kokybės paslaugas. Įmonė turi didelį klientų ratą visame pasaulyje, o Lietuvoje teikia platų paslaugų spektrą – nuo krovinių pervežimo iki užsakymų tvarkymo ir sandėliavimo.
Kiekvienas norime būti laimingas. Ir tai galioja viskam – ir, žinoma, laimei asmeniniame gyvenime. Tačiau, kaip siekti laimės, kai esate ne vieni, o savo gyvenimu dalinatės su kitu žmogumi? Laimingos poros jau įminė ne vieną svarbią paslaptį, tad belieka apie tai sužinoti ir jums.