Plastimet langai: ką verta apie juos žinoti?

Plastimet langai

Plastimet plastikiniai langai

Norint pasikeisti langus namuose, prieš tai reikia atlikti nemažai namų darbų, kurie reikalauja nemažai laiko. Reikia pasidomėti, kokios langų tendencijos vyrauja tuo laiku, apie kokią langų rūšį yra geriausi atsiliepimai ir dar daugelį kitų dalykų. Tačiau domėtis ir sužinoti kuo daugiau informacijos yra verta, nes tai leis išsirinkti pačius geriausius plastikinius langus, kurie savo kokybe ir ilgaamžiškumu pranoks kitus. Todėl šiame straipsnyje plačiau papasakosime apie plastimet langus, ką apie juos reikėtų ir vertėtų žinoti.

Plastimet Elite langai

Šie langai pasižymi štai tokiomis savybėmis:

 • Puikiai sumontuota speciali sistema leidžia išlaikyti aukščiausio lygio garso ir šilumos izoliaciją.
 • Kitokio modelio varščių briaunos leidžia sukurti išskirtinį stilių.
 • Langą gali sudaryti 2-3 stiklų paketai.
 • Pasitelkus aukščiausios rūšies technologijas, kurios suteikia galimybę sumontuoti didelio pločio langus.
 • Nesunku prižiūrėti, jie yra lengvai valomi.
 • Atsparūs atlaikyti įvairias svyruojančias temperatūras.
 • Juose įmontuoti aukščiausios kokybės mechanizmai.
 • Galimybė rinktis iš įvairios spalvų paletės. Taip pat galima langų rėmų vidaus pusę padaryti pasirinkta spalva.
 • Tokiems langams suteikiama 5 metų garantija.
 • Plastimet langai pagaminti iš medžiagų, kuriuose nėra švino ar kitų organizmui kenksmingų medžiagų.

Plastimet click on MD langai

Šio modelio plastikiniuose languose yra sumontuota vidinio sandarumo modulis. Jo pranašumai yra:

 • Puikiai sulaiko šilumą;
 • Nepraleidžia įvairiausių garsų iš lauko;
 • Puikiai apsaugo nuo didelių vėjų ar kitų stichijų;
 • Norint įsilaužti į namus, bus sunku išlaužti šį modulį;
 • Pasižymi savo ilgaamžiškumu.

Ši vidinė modulio sistema susideda iš rėmo profilio laikiklio, kuris su kitais specialiais elementais puikiai pritaikytas užspaudimui. Kita jo sudedamoji dalis yra speciali konstrukcija, kuri padeda teisingai sumontuoti, nesumaišant pusių. Dar kita svarbi dalis yra vidinės tarpinės. Jų pagalba yra padidinamas kontaktinis paviršius su užspaudimo intarpu ir jo dėka galima užsandarinti sekciją. Ir paskutinė detalė, kuri įeina į modulio sistemą yra kampinio sujungimo elementas, kuris užtikrina puikų sandarumą kampuose.

Kur galima įsigyti Plastimet rūšies langus?

Tokius langus galite įsigyti parduotuvėje www.langelis.lt. Puiki kainos ir kokybės garantija leis šios rūšies plastikinius langus įsigyti už prieinamą kainą. Taip pat jei turėsite klausimų ar kitų neaiškumų apie juos, visada galėsite pasikonsultuoti su ilgamete patirtį turinčiais specialistais, kurie ne tik atsakys į jums rūpimus klausimus, bet ir patars, ką geriau rinktis vienoje ar kitoje situacijoje.

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą

Naujausi straipsniai

Kvepiantys namai ne tik džiugina nosį, bet ir sukuria jaukią atmosferą jums ir jūsų svečiams. Kas šią atmosferą gali gerokai sugadinti? Taip – nemalonūs kvapai, atsirandantys gaminant maistą, laikant naminius gyvūnus, per retai valant kambarius ir dar dėl daugybės kitų priežasčių.
Visiems nutinka klaidos. Vieną akimirką mėgaujatės puodeliu kavos ar stikline vandens, o kitą – skystis netyčia atsiduria ant jūsų brangaus nešiojamo kompiuterio. Tokie įvykiai gali sukelti nemažai streso, tačiau svarbu žinoti, kaip elgtis tokiomis aplinkybėmis, kad maksimaliai sumažintumėte galimus pažeidimus.
Klausos praradimas gali turėti didelės įtakos gyvenimo kokybei, todėl klausos aparatai yra labai svarbus sprendimas tiems, kurie kenčia nuo klausos praradimo. Tačiau klausos aparatų kompensavimo galimybės labai skiriasi. Šio straipsnio tema kompensuojami klausos aparatai, kokie yra norminiai reikalavimai, kurių turite laikytis draudimo ir esamus kompensavimo skirtumus.