3 faktai apie automobilio generatorių

Kadangi mūsų namų ūkiuose, įmonėse ir net automobiliuose yra tiek daug elektros prietaisų, staigus elektros energijos tiekimo nutraukimas gali mums pakenkti ir sustabdyti esamą veikimo procesą. Kas nutinka, kai žiemos įkarštyje audra išjungia mūsų namų elektrą? Kaip paleisti krosnį, kad būtų šilta arba kad maistas nesugestų nereaguojančiame šaldytuve? Netgi ryšiai gali išnykti be galios įkrauti mobiliuosius telefonus ar nešiojamuosius kompiuterius. Laimei, verslininkas, vardu Jonathanas Schloo, sukūrė „CarGenerator“, kad elektra tekėtų. Pažiūrėkime ir sužinokime kitų būdų, kaip galite naudoti savo automobilį elektrai gaminti. Ar automobiliuose yra įmontuoti generatoriai? Automobiliai, sportinės transporto priemonės ir sunkvežimiai turi savo esamus „generatorius“ po gaubtu, vadinamą generatoriumi. Jis yra atsakingas už elektros energijos generavimą, kad būtų galima įkrauti akumuliatorių, kai variklis veikia. Jie taip pat įkrauna elektrinius automobilio komponentus. Tačiau transporto priemonės kintamosios srovės generatorius gamina 12 V nuolatinę įtampą ir yra skirtas automobiliui.
Automobilio generatoriaus privalumai. Akivaizdus automobilio generatoriaus pranašumas yra tas, kad prireikus jis gali sukurti 1000 W galios. Ir kadangi energija tiekiama iš automobilio akumuliatoriaus, kai jo variklis veikia, triukšmas ir išmetamųjų teršalų kiekis yra mažesnis, palyginti su įprastu dujų generatoriumi. Be to, automobilio generatorius iš tikrųjų sunaudoja mažiau degalų. Dauguma transporto priemonių variklių gali atlaikyti ilgą tuščiosios eigos periodą nepakenkdami automobiliui. Ir kol transporto priemonės bake yra benzino, automobilio generatorius gali perduoti savo galią išoriniams prietaisams. Taigi, turėdami pilną baką, dauguma vartotojų gali tikėtis 50–80 valandų elektros energijos.
Automobilio generatoriaus trūkumai. Tačiau naudojant automobilių generatorių reikia atsižvelgti į keletą trūkumų. Pavyzdžiui, jei sistema apkraunama daugiau nei 1000 W, gali būti pažeistas transporto priemonės generatorius. 1000 W reikės apie 90–100 amperų nuo kintamosios srovės generatoriaus, kurį dauguma gali išjungti be problemų. Problema kyla, kai ši apkrova naudojama ilgą laiką. Tai gali perkaisti kintamosios srovės generatorių ir išlydyti vidines apvijas. Tai reiškia, kad turite būti atsargūs, kai elektros linijoje kaupiate kelis prietaisus. Pavyzdžiui, daugumai oro kondicionierių reikia daugiau galios, nei gali palaikyti šis įrenginys, kaip ir mikrobangų krosnelės bei kiti didelio šildymo prietaisai, todėl prieš naudodami patikrinkite jų galios reikalavimus. Kitas veiksnys gali būti esamos transporto priemonės susidėvėjimas dėl ilgo tuščiosios eigos laiko. Reguliariai prižiūrėkite savo automobilį prieš apmokestindami išplėstines jo veikimo galimybes.
Naujausi straipsniai
Naujausi straipsniai
- Bal 28, 2023 Veido tonikai – kaip jie veikia ir kodėl reikalingi Jūsų odai?
- Bal 28, 2023 Raben Group Lietuvoje – individualiai pritaikytos ir konkurencingos logistikos paslaugos
- Bal 27, 2023 Laimingos poros: kaip jos elgiasi?
- Kov 29, 2023 Kas yra švediškas masažas?
- Kov 26, 2023 Belaidžių signalizacijų tipai ir jų unikalios funkcijos, skirtos skirtingiems saugumo poreikiams tenkinti
- Kov 16, 2023 Masažas: Namuose ar SPA salone. Kur slypi skirtumas?
- Vas 25, 2023 Kur pirkti pinigų tikrinimo aparatus?
- Vas 21, 2023 Kodėl reikia rinktis vibratorių?
- Vas 5, 2023 Sportas kasdien – būtinybė ar nereikalingas darbas?
- Sau 29, 2023 Statybų mastai Lietuvoje nelėtėja
- Sau 14, 2023 Kaip išsirinkti tobulą dildo pagal savo poreikius
- Sau 6, 2023 Papuošalų tendencijos moterims
- Gru 16, 2022 Pjūklų dalys: kur ir kaip jas įsigyti?
- Gru 12, 2022 Nuostabios natūralaus kailio dovanų idėjos šventų Kalėdų proga artimiesiems
- Lap 14, 2022 Kaip pasirinkti regioną ir viešbutį Turkijoje?