Tai oficialiai tapo pagrindine tendencija: Tyrimai rodo, kad bent pusė Amerikos moterų yra naudojusios vibratorių. Ne veltui moterys plūsta į sekso žaislų parduotuves: Moterys, kurios yra naudojusios vibratorių, teigia, kad susijaudinimas, potraukis ir orgazmas yra geresni nei tų, kurios jo nenaudojo.
Ar dar nesiryžote naudoti vibratorių? Štai kodėl verta pabandyti:
Lengvesni orgazmai
Jei sunkiai pasiekiate orgazmą, veiksmingiausias trumpiausias kelias – išbandyti vibratorių. Kodėl? Todėl, kad jūsų smegenyse esantis seksualinio atsako mechanizmas susideda iš dviejų dalių: seksualinio “akseleratoriaus” (seksualinio sužadinimo sistema, arba SES) ir seksualinių “stabdžių” (seksualinio slopinimo sistema, arba SIS). Greitintuvas reaguoja į viską, ką matote, girdite, užuodžiate, liečiate, ragaujate ar įsivaizduojate ir ką jis įvardija kaip “seksualu”. Stabdžiai reaguoja į viską, ką matote, girdite, užuodžiate, liečiate, ragaujate ar įsivaizduojate, ką jie koduoja kaip “potencialią grėsmę”, pavyzdžiui, nepageidaujamą nėštumą, santykių problemas ir kūno savikritiką.
Mechaninė vibracija stimuliuoja taip intensyviai, kaip jokia organinė stimuliacija. Ji kaip niekas kitas įjungia “įjungiklius”.
Kai kurios moterys iš pradžių priešinasi vibratoriaus naudojimo idėjai, nes joms atrodo, kad jos “turėtų” gebėti patirti orgazmą be vibratoriaus. Tačiau sekso srityje nėra jokių “turėtų”. Yra tik tai, kas malonu. Filosofas Andy Clarkas (jis yra iš tų filosofų, kurie tikriausiai nenustebtų radę savo vardą straipsnyje apie vibratorius) vadina juos “pastoliais”, arba “patobulinimais, kurie leidžia mums pasiekti tam tikrą tikslą, kuris kitu atveju būtų mums neįkandamas”. Popieriaus ir pieštuko naudojimas matematikos lygčiai išspręsti yra pastoliai. Taip pat ir vibratoriaus naudojimas orgazmui patirti.
Vienas patarimas: jei iš tiesų sunkiai patiriate orgazmą arba niekada jo nepatyrėte (o tyrimai rodo, kad maždaug viena iš šešių moterų nėra patyrusi orgazmo (arba nėra tikra, ar jį patyrė) iki 28 metų amžiaus), raginu Jus imtis didelių veiksmų. Įsigykite tokį, kuris jungiamas į sieną ir skleidžia triukšmą kaip sniego valytuvas. Verta.
Įrodykite, kad mitai klaidingi
Ne, nuo vibratoriaus negalite tapti “priklausomi”, kaip negalite tapti priklausomi, tarkime, nuo dulkių siurblio. Tačiau galite labai gerai įsijausti į tai, kaip lengva, hm, išvalyti kilimą su mechanine pagalba.
Ir ne, moterys, kurios naudoja vibratorius, nepraneša apie perdėtus “pavojus”, pavyzdžiui, nutirpimą: 80-90 proc. moterų nepraneša apie jokį šalutinį poveikį, o beveik visi šalutiniai poveikiai, apie kuriuos moterys praneša, trunka trumpiau nei vieną dieną. Išvada? Vibratoriai nėra pavojingi.
Vibratorius “nepakeičia jūsų partnerio”, kaip ir dulkių siurblys. Mechaniniai pagalbininkai jūsų gyvenime atlieka visiškai kitokius vaidmenis nei jūsų partneris: Dulkių siurblys valo kilimus, o vibratorius vibruoja klitorį. Jis jūsų nemyli. Jis net nekandžioja jūsų ausies spenelio. Kita vertus, jūsų partneris dalijasi su jumis meile, malonumu ir prasme. Joks pasaulio vibratorius, kad ir koks galingas būtų jo variklis, negali padaryti nė vieno iš šių dalykų. Jei jūsų partneriui kelia grėsmę jūsų vibratorius, jums tereikia išvardyti visus dalykus, kuriuos gaunate iš to žmogaus – ir tai ilgas sąrašas!
Mėgaukitės malonumu dėl jo paties
Matyt, turėtume jaustis kalti dėl visko, kas mums teikia malonumą. Nuo ledų iki orgazmo, nuo Chardonnay iki garuojančio romano – tiesiog mėgautis kažkuo, kas mums teikia malonumą, kažkodėl prieštarauja taisyklėms.
Bet žinote ką? Pamirškite tai. Jums leidžiama patirti malonumą. Visiškai. Jums leidžiama mėgautis tuo, kas malonu, ir net neprivalote tuo dalintis su niekuo kitu, jei nenorite.
Ne kiekvienai moteriai patiks naudotis vibratoriumi. Tačiau kiekviena moteris turėtų jį išbandyti bent kartą. Išbandykite, koks tai jausmas, kai susitelkiate į savo malonumą – ir susitelkiate į jį intensyviai, nesirūpindama niekieno kito poreikiais ar norais.