Ką veikti Vilniuje

Laidojimo paslaugos ir urnos: 4 dalykai, kuriuos žinoti turi kiekvienas

Laidojimo paslaugos ir urnos: 4 dalykai, kuriuos žinoti turi kiekvienas

Lietuvoje keičiasi laidojimo paslaugos ir papročiai. Vis populiaresniu tampa kremavimas. Tokiu atveju nepamainomos yra urnos. Kremavimo urna yra bet kokia talpykla, kurioje laikomi kremuoti palaikai. Tai yra viskas, ką pasirenkate naudoti kremuotiems palaikams laikyti, pagal numatytuosius nustatymus yra kremavimo urna. Pateikiame 4 faktus, kuriuos apie urnas turi žinoti visi.

1 Urnos gali būti „gyvenimo“ ciklo dalis

Kadangi laidojimas vis dar yra pageidaujamas atsisveikinimo būdas, biologiškai susiskaidančios urnos yra puikus sprendimas po kremavimo. Šiose urnose yra kremai ir jas galima palaidoti pasirinktame sklype. Gamtai einant savo keliu, organiška talpa kremavimui pamažu grįžta į dirvą, o kremai taip pat susigeria. Galimi medžių variantai su sėkla, kuri bus maitinama mylimo žmogaus pelenais. Kai medis auga iki brandos, tai gyvas nepamirštamo gyvenimo priminimas.

2. Laidojimo paslaugos ir urnos pritaikomos augintinių pelenams

Daugeliui žmonių gyvūno netektis gali prilygti šeimos nario praradimui, todėl šiuolaikinės urnos pelenams tai atspindi. Jei pasirinksite kremavimą savo augintiniui, galite įsigyti tinkamą urną, kurioje tilps jūsų brangaus gyvūno draugo kremai. Pelenų urnų rasite didžiausioms šunų veislėms ir mažiausiems naminiams gyvūnėliams, pavyzdžiui, pelėms. Rinkitės iš gyvūno formos urnų arba rinkitės iš įvairių skoningų urnų, pagamintų iš daugelio medžiagų.

3. Jos gali atspindėti skirtingas asmenybes

Šiuolaikinės medžiagos ir technologijos reiškia, kad kremavimo urnos yra įvairių formų ir dydžių. Pavyzdžiui, pagal užsakymą galima pagaminti mėgstamo automobilio ar golfo trofėjaus formos urnas. Tradiciškesnės kremavimo talpos yra sidabro, detalaus vario arba paauksuoto dizaino. Jei velionis buvo entuziastingas sodininkas, galite juos prisiminti su pagal užsakymą pagaminta sodo stiliaus urna.

4. Urnos pelenų barstymas galimas net Lietuvoje

„Tipiškas“ ir labiausiai paplitęs pelenų išbarstymo būdas yra juos išpilti gamtoje. Lietuvoje tokia praktika ilgą laiką buvo negalima, tačiau šiandien taisyklės keičiasi. Tai galima daryti jūroje, upėse

Ar iš sraigtasparnio, ar ant kalno viršūnės, ar jūroje iš valties, idėja ta pati: naudokite konteinerį, kuris padės lengvai nugabenti pelenus į išbarstymo vietą ir palengvins naudojimą išpilant palaikus.

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą

Naujausi straipsniai

Turkija yra kontrastų šalis. Įvairialypis kraštovaizdis ir turtinga kultūros istorija - nenuostabu, kad ši šalis yra tokia populiari turistų lankoma vieta. Tačiau kaip išsirinkti jums tinkamą regioną ir viešbutį, kai yra tiek daug ką pamatyti ir nuveikti? Štai keletas dalykų, į kuriuos reikėtų atsižvelgti priimant sprendimą.
Šiandieniniame pasaulyje rašymas yra svarbesnis nei bet kada anksčiau. Plintant socialinei žiniasklaidai ir populiarėjant tinklaraščiams, kiekvienas turi galimybę dalytis savo mintimis ir idėjomis su pasauliu. Tačiau su šia išaugusia saviraiškos galimybe didėja ir atsakomybė rašyti taisyklingai ir be klaidų.
Gyvulininkystė visada buvo laikoma viena brangiausių žemės ūkio šakų. Pastatų statyba, šildymas, apšvietimas ir priežiūra yra brangūs, o jei į šį sąrašą įtrauksime ir pašarų ruošimo išlaidas, nenuostabu, kad daugelis smulkių ūkių savininkų iš karto atsisako auginti gyvulius.