Renginių gausa vasara džiaukitės linksmai ir turiningai

Renginių gausa vasara džiaukitės linksmai ir turiningai

Lietuvos sostinė visada galėjo pasigirti didžiule gausa pramogų įvairaus amžiaus gyventojams. Renginiai Vilniuje vyksta beveik nuolatos, nepriklausomai nuo metų laiko, o juos aplanko begalė žmonių iš visų šalies užkampių. Artėjant vasaros pabaigai, pramogų vis dar pilna, o likusį laiką išnaudoti turiningai – tiesiog būtina. Tad kokie gi renginiai Vilniuje vyks artimiausiu metu?

Netolimoje ateityje, pačioje sostinės Rotušės aikštėje įvyks moterų bėgimas. Ten dalyvaujančių žmonių lauks ne tik 5 kilometrų trasa, tačiau ir nemažai konkursų bei kitų pramogų. Save išbandyti galės net ir vaikučius auginančios mamos, mat mažosioms atžaloms bus įkurta speciali žaidimų zona. Drąsesni turės galimybę sudalyvauti atskirame vaikų bėgime, todėl neturite nerimauti dėl to, kur palikti mažylius – galite atvykti bei nesirūpindamos atsipalaiduoti, kol Jūsų atžalos smagiai leis laiką atskirai jiems įkurtose pramogose. Svarbiausia, nepamirškite užsiregistruoti į renginį bei būti geros nuotaikos – tokiu atveju tikrai puikiai praleisite dieną.

Jau visai greitai Vilniuje vyks ir kitoks sportinis renginys – vakaro irklenčių turas Nerimi. Pramoga prasidės Žirmūnų paplūdimyje, tačiau ilgai ten neužsibūsite – netrukus galėsite grožėtis visomis žaviausiomis sostinės vietomis, pavyzdžiui Šv. Petro ir Povilo bažnyčia, Nacionaliniu Operos ir Baleto teatru, Gedimino pilies bokštu. Tiesa, irklenčių ture gali dalyvauti ne jaunesni nei 13 metų asmenys, kuriuos privalo lydėti suaugusieji. Renginio pradžioje Jums praves instruktažą, tačiau prižiūrėtojas kartu neplauks, todėl pirmiausiai įsitikinkite dėl savo galimybių – ar tikrai gebėsite patys pasiekti finišą? Jeigu atsakymas teigiamas, tuomet nepraleiskite progos sudalyvauti šiame unikaliame renginyje bei pasigrožėti naktiniu Vilniumi.

Jeigu Jus domina vakarinės sostinės gatvelės, Jums būtina atvykti į greitu metu vyksiančią pramogą „Vilniaus šnabždesiai. Sutemų ekskursija šeimoms“. Nors šis renginys labiau orientuotas į mažuosius lankytojus, greičiausiai bus įdomus ir suaugusiems, mat nešini žvakėmis tyrinėsite naktinį senamiestį. Užsuksite į tokias gatveles, kurias atrasti sugeba ne kiekvienas, o nakties prieblandoje Vilnius atrodys tik dar žavesnis. Renginys prasidės prie Aušros vartų, 21 valandą vakaro, todėl jeigu Jūsų mažyliai dar nemiegos – nepraleiskite progos pamatyti paslaptingų bei ypatingų sostinės vietų.

Verta paminėti ir dar kelias artėjančias pramogas Vilniaus mieste: Pažintinis renginys VU Botanikos sode, ekskursija „Gražiausi Vilniaus kiemeliai“, taip pat akustinis Monikos Linkytės koncertas, įžymiųjų „THE ROOP“ pasirodymas bei Sauliaus Prūsaičio „Vasaros Live Show“. Būtinai pasinaudokite galimybe atvykti ir pasimėgauti šiais nuostabiais, vasariškais renginiais pačioje Lietuvos sostinėje. Bus išties smagu, o namo sugrįšite pilni įspūdžių, naujų žinių bei pripildyti puikios nuotaikos.

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą

Naujausi straipsniai

Veido tonikai yra vienas iš pagrindinių odos priežiūros produktų, padedančių išlaikyti sveiką ir švytinčią odą. Jie padeda atkurti pH balansą po veido prausiklių naudojimo, drėkina, atjaunina ir gaivina odą. Tačiau, koks tonikas tinkamas Jūsų odai ir kaip jį tinkamai naudoti? Šiame straipsnyje mes aptarsime tai, kaip tonikai veikia, kodėl reikalingi odai ir kaip pasirinkti tinkamą toniką.
Raben Group yra tarptautinė logistikos ir transporto paslaugų bendrovė, kuri siūlo savo klientams platų paslaugų spektrą visame pasaulyje. Ji yra orientuota į aukščiausios kokybės paslaugų teikimą ir užtikrina, kad kiekvienas klientas gautų aukščiausios kokybės paslaugas. Įmonė turi didelį klientų ratą visame pasaulyje, o Lietuvoje teikia platų paslaugų spektrą – nuo krovinių pervežimo iki užsakymų tvarkymo ir sandėliavimo.
Kiekvienas norime būti laimingas. Ir tai galioja viskam – ir, žinoma, laimei asmeniniame gyvenime. Tačiau, kaip siekti laimės, kai esate ne vieni, o savo gyvenimu dalinatės su kitu žmogumi? Laimingos poros jau įminė ne vieną svarbią paslaptį, tad belieka apie tai sužinoti ir jums.