Skelbimų lenta: kas tai?

pagal | 11 rugsėjo, 2020

Gyvenimas be abejo pažengė į priekį. Tik įsivaizduokite: anksčiau praeidavo daug laiko, kol visi privataus ir komercinio pobudžio skelbimai patekdavo į laikrasčių puslapius, kad juos pamatytų skaitytojai.

O kas gi dabar? Dabar žmogui užtenka atidaryti bet kokį skelbimų tinklapį, paspaustį keletą mygtukų, užpildyti nedidelę registracijos formą ir jo skelbimas atsiras interneto platybėse.

Skelbimų lenta: kas gi tai?

Elektroninė skelbimų lenta – tai platformos, tinklapiai, kuriose galima internetu patalpinti bet kokio pobudžio skelbimą: apie nekilnojamojo turto, namų apyvokos reikmenų, asmeninių daiktų pardavimą ir daug kitų skelbimų. Didžiausias privalumas talpinant tokius skelbimus – nereikia niekur išeiti iš namų, nereikia pildyti popierinių kuponų kaip anksčiau ir nereikia taip ilgai laukti kol skelbimas bus atspausdintas laikraštyje. Viskas įvyksta labai greitai tiesiog per keletą minučių.

Vertėtų išsiaiškinti kokios gi buna skelbimų lentos.

Egzistuoja skelbimų lentos, kur skelbimus talpina moderatorius, tai yra moderuojamos skelbimų lentos. Bet yra ir tokios, kur talpinimas vyksta automatiškai, tai yra skelbimą talpina robotas.

Taip pat buna skelbimų lentos kur talpinami tam tikros sryties skelbimai tai yra temines skelbimų lentos. Tačiau buna ir tokios, kur talpinami skirtingų temų skelbimai.Tame pačiame tinklapyje galima patalpinti skelbimą apie parduodama elektroniką, vaikiskus daiktus, automobilius ir kitus daiktus. Ir tada tinklapio pagrindiniame puslapyje atsiras meniu su skelbimų temomis.

Skelbimų lentos skirstomos ir pagal veiklos geografiją kai talpinamą skelbimą mato tam tikro miesto, rajono, apskryties gyventojai.

Įprastai visi skelbimai skirstomi pagal sandorio tipą: viskas priklauso nuo to, ko nori žmogus, talpinantis skelbimą (parduoti arba nusipirkti, išsinuomoti arba išnuomoti ką nors ir pan.). Jeigu kalba eina apie nekilnojamąjį turtą tai nurodoma jo rūšis: namas, butas, biuras ir taip toliau o taip pat nurodomas objekto plotas ir turima infrastruktūra.

Talpinamų skelbimų efektyvumas tiesiogiai priklauso nuo jame esančios informacijos kiekio. Kuo išsamiau aprašytas objektas, tuo daugiau šansų, kad į skelbimą kažkas atsilieps. Taip pat galima patalpinti objekto nuotraukas ir tai daug kartų padidina skelbimo peržiūrų kiekį. Bet svarbiausia – nepamiršti apie kontaktinę informaciją: telefoną ir el. paštą.

Taip pat svarbu yra nurodyti Jūsų skelbime raktažodžius nes būtent jie padeda paieškos sistemoms surasti Jūsų skelbimą. O skelbimo kaina pades atmesti tuos, kurie nori paskambinti tik iš smalsumo.

Be abejo, daugiausia dėmesio sulaukia skelbimai esantys pirmame pagrindiniame tinklapio puslapyje. Ir būtent todėl reikia pastoviai atnaujinti savo skelbimą. Kai kur tai nemokama, tačiau kitur už šią paslaugą teks sumokėti.

Daug tinklapių gali sugrupuoti skelbimus pagal kliento užklausą. Reikia įvesti į specialią formą dominančias objekto charakteristikas ir sistema pati atrinks objektus pagal šiuos parametrus. Taip daug geriau negu gaišti daug laiko nereikalingo turinio skaitymui.


Kaip matote elektroninė skelbimų lenta – tai puiki popierinių skelbimų alternatyva. Skelbimų talpinimas vyksta daug greičiau, o efektyvumas daug didesnis negu popierinų skelbimų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *