Ką veikti Vilniuje

Straipsnių katalogai ar nuorodų katalogai? Pliusai ir minusai!

Straipsnių katalogai ar nuorodų katalogai - Tai ką geriau rinktis? Keli mūsų patarimai padėsiantis apsispręsti!

Straipsniu katalogas ar nuorodų katalogas

Atgalinių nuorodų rinkimas – gana rimtas iššūkis bet kurios srities interneto puslapių savininkams. Už 50 dolerių iš indų užpirksite 100 kokybiškų nuorodų? Tai tikrai ne pats geriausias variantas, nes neaišku, kiek tos nuorodos išliks veiksmingos. Norint susikurti kokybiškų atgalinių nuorodų portfelį teks padirbėti pasiraitojus rankoves. Šiandien norime pasidalinti mintimis apie tai, kur geriau rinkti nuorodas – straipsnių kataloguose ar nuorodų kataloguose. Tai gana nesudėtingas būdas gauti atgalinių nuorodų. Kartais net ir nemokamas!

Kas yra nuorodų katalogai?

Nuorodų katalogai yra puslapiai, kuriame registruoti arba neregistruoti vartotojai pasiūlo nuorodą į savo puslapį, pateikia trumpą puslapio aprašymą, raktinius žodžius, puslapio „nuotrauką“. Visos puslapių nuorodos yra suskirstytos į kategorijas ir subkategorijas. Kai kur už tam tikrą mokestį nuorodas galima iškelti į viršų, kad jos nebūtų nustumtos į archyvinį puslapį. Tai aktualu, kai nuorodų yra daug.

Nuorodų katalogas turi vieną tikslą – reklamuoti jūsų puslapio nuorodą. Kai nuoroda yra pasiūloma, ją turi peržiūrėti ir patvirtinti moderatorius. Tai kartais užtrunka keletą savaičių, nes nuorodų pasiūloma labai daug.

Vertinami nuorodų katalogai:

Kas yra straipsnių katalogai?

Straipsnių katalogai yra internetiniai leidiniai, kuriame talpinami įvairūs straipsniai. Straipsniuose įdedama viena ar daugiau nuorodų. Straipsniai taip pat priskiriami tam tikroms kategorijoms, tačiau toks puslapis atrodo labiau kaip interneto leidinys, tinklaraštis ar laikraštis, negu paprastas nuorodų sąrašas.

Straipsniai gali būti reklaminiai, informaciniai, istorijos (storytelling). Juose yra paminėti reikalingi raktiniai žodžiai, pritaikytas internetui būdingas formatavimas (sąrašai, paragrafų pavadinimai, H2, H3 antraštės ir t.t.). Svarbu, kad straipsniuose būtų viena ar dvi nuorodos. Jei nuorodų labai daug, toks straipsnis atrodo ne itin profesionaliai, ypač, jei jo apimtis nėra didelė. Rekomenduojama straipsnio apimtis – bent 300 žodžių, bet didesni kūriniai tinka dar labiau.

Straipsnio parašymas dažniausiai kainuoja, todėl reikia numatyti tam lėšų. Kai kurie straipsnių katalogai yra mokami, tad reiktų pasidomėti, kiek tai kainuoja.

Vertinami straipsnių katalogai:

Tad kur talpinti nuorodą?

Pliusai ir minusai

...
Nuorodų katalogai
Straipsnių katalogai

+

 • Nemokami;
 • Reikalingas trumpas 1-2 sakinių aprašymas.
 • Nuorodos galioja visą laiką, mėnesiniai ar metiniai apribojimai netaikomi.
 • Unikalus tekstas, vertinamas Google;
 • Galima dėti 2 ir daugiau nuorodas, priklausomai nuo teksto apimties;
 • Nuorodos dedamos ant raktinio žodžio, gali vesti į vidinius puslapius;
 • Viename straipsnyje galima naudoti nuorodas, vedančias į skirtingus puslapius;
 • Straipsnyje galima naudoti neribojamą skaičių iliustracijų, įterpti Youtube vaizdo klipų;
 • Straipsnyje gali būti pateikiami ir kontaktai, o tai jau traktuojama, kaip tiesioginė reklama.
 • Nuorodos galioja visą laiką, mėnesiniai ar metiniai apribojimai netaikomi (pasitaiko išimčių).
 • Gali būti suteikiama galimybė publikuoti straipsnius registruotiems vartotojams be moderatoriaus patvirtinimo.

-

 • Kai kurios nuorodos – „nofollow“;
 • Prastai vertinami Google dėl automatiškai generuojamo ir ne unikalaus turinio*;
 • Nuorodos dedamos ant puslapio pavadinimo arba adreso, o ne ant tikslaus raktinio žodžio;
 • Ilgai laukti moderatoriaus patvirtinimo;
 • Nuoroda išmetama, jei kurį laiką buvo neveikianti;
 • Galima dėti nuorodą tik į pagrindinį puslapį, o ne vidinius.
 • Nuorodos beveik niekada nerodomos pradiniame puslapyje, kurio autoritetas yra didžiausias;
 • Nedidelis kokybiškų nuorodų katalogų pasirinkimas.
 • Dažniausiai reikia mokėti už patalpinimą, nemokamų mažai;
 • Straipsniai greitai atsiduria archyviniuose puslapiuose, jų nebelieka pradiniame puslapyje.
 • Kartais tenka ilgai laukti, kol moderatorius pakoreguos tekstą ar nuorodą, jei ši pasikeičia su laiku.

* Nuorodų katalogai neturi naudingo turinio, taip pat turinys nėra unikalus, dažnai nukopijuotas nuo kitų puslapių, dėl to prieš keletą metų tokius puslapius Google pradėjo vertinti prasčiau.

Išvada gana akivaizdi – geriau nuorodas rinkti straipsnių kataloguose, o ne nuorodų kataloguose, kurių Lietuvoje nėra labai daug. Straipsnių katalogų, kurie priima straipsnius nemokamai irgi nėra daug, tačiau kai kurie jų yra pakankamai gerai ir aukštai vertinami Google, tad nuoroda juose yra itin vertinga.

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą

Naujausi straipsniai

Net neverta sakyti, kad fizinis aktyvumas yra būtinas kiekvienam žmogui. Atrodo, kad tai daugelis supranta, tačiau vis tiek dienas leidžia gana pasyviai, juda mažai ir dėl to dažnai jaučiasi kur kas labiau pavargę nei tie, kurie sportuoja kasdien.
Kai reikia išsirinkti tobulą dildo, tai gali būti nelengva užduotis. Šiandien rinkoje yra tiek daug formų, dydžių ir medžiagų, kad rasti tinkamą gali atrodyti neįveikiama. Nesijaudinkite! Šiame straipsnyje apžvelgsime visus svarbiausius veiksnius, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis dildo sau.
Nauji metai – puikus metas ne tik išsikelti motyvuojančius tikslus, bet ir atnaujinti savo įvaizdį. Paprasčiausia tai padaryti pasitelkiant papuošalus: tai labai svarbūs akcentai, kurie bet kuriai aprangai suteikia papildomų prieskonių. Tam, kad išsirinkti juos būtų paprasčiau, pravartu sužinoti, kokie papuošalai ateinančiais metais bus patys madingiausi – galbūt populiariausios tendencijos paskatins pokyčiams Jūsų papuošalų dėžutėje.