Straipsnių katalogai ar nuorodų katalogai? Pliusai ir minusai!
Straipsnių katalogai ar nuorodų katalogai - Tai ką geriau rinktis? Keli mūsų patarimai padėsiantis apsispręsti!

Atgalinių nuorodų rinkimas – gana rimtas iššūkis bet kurios srities interneto puslapių savininkams. Už 50 dolerių iš indų užpirksite 100 kokybiškų nuorodų? Tai tikrai ne pats geriausias variantas, nes neaišku, kiek tos nuorodos išliks veiksmingos. Norint susikurti kokybiškų atgalinių nuorodų portfelį teks padirbėti pasiraitojus rankoves. Šiandien norime pasidalinti mintimis apie tai, kur geriau rinkti nuorodas – straipsnių kataloguose ar nuorodų kataloguose. Tai gana nesudėtingas būdas gauti atgalinių nuorodų. Kartais net ir nemokamas!
Kas yra nuorodų katalogai?
Nuorodų katalogai yra puslapiai, kuriame registruoti arba neregistruoti vartotojai pasiūlo nuorodą į savo puslapį, pateikia trumpą puslapio aprašymą, raktinius žodžius, puslapio „nuotrauką“. Visos puslapių nuorodos yra suskirstytos į kategorijas ir subkategorijas. Kai kur už tam tikrą mokestį nuorodas galima iškelti į viršų, kad jos nebūtų nustumtos į archyvinį puslapį. Tai aktualu, kai nuorodų yra daug.
Nuorodų katalogas turi vieną tikslą – reklamuoti jūsų puslapio nuorodą. Kai nuoroda yra pasiūloma, ją turi peržiūrėti ir patvirtinti moderatorius. Tai kartais užtrunka keletą savaičių, nes nuorodų pasiūloma labai daug.
Vertinami nuorodų katalogai:
Kas yra straipsnių katalogai?
Straipsnių katalogai yra internetiniai leidiniai, kuriame talpinami įvairūs straipsniai. Straipsniuose įdedama viena ar daugiau nuorodų. Straipsniai taip pat priskiriami tam tikroms kategorijoms, tačiau toks puslapis atrodo labiau kaip interneto leidinys, tinklaraštis ar laikraštis, negu paprastas nuorodų sąrašas.
Straipsniai gali būti reklaminiai, informaciniai, istorijos (storytelling). Juose yra paminėti reikalingi raktiniai žodžiai, pritaikytas internetui būdingas formatavimas (sąrašai, paragrafų pavadinimai, H2, H3 antraštės ir t.t.). Svarbu, kad straipsniuose būtų viena ar dvi nuorodos. Jei nuorodų labai daug, toks straipsnis atrodo ne itin profesionaliai, ypač, jei jo apimtis nėra didelė. Rekomenduojama straipsnio apimtis – bent 300 žodžių, bet didesni kūriniai tinka dar labiau.
Straipsnio parašymas dažniausiai kainuoja, todėl reikia numatyti tam lėšų. Kai kurie straipsnių katalogai yra mokami, tad reiktų pasidomėti, kiek tai kainuoja.
Vertinami straipsnių katalogai:
Tad kur talpinti nuorodą?
Pliusai ir minusai
... | Nuorodų katalogai | Straipsnių katalogai |
+ |
|
|
- |
|
|
* Nuorodų katalogai neturi naudingo turinio, taip pat turinys nėra unikalus, dažnai nukopijuotas nuo kitų puslapių, dėl to prieš keletą metų tokius puslapius Google pradėjo vertinti prasčiau.
Išvada gana akivaizdi – geriau nuorodas rinkti straipsnių kataloguose, o ne nuorodų kataloguose, kurių Lietuvoje nėra labai daug. Straipsnių katalogų, kurie priima straipsnius nemokamai irgi nėra daug, tačiau kai kurie jų yra pakankamai gerai ir aukštai vertinami Google, tad nuoroda juose yra itin vertinga.
Naujausi straipsniai
Naujausi straipsniai
- Bal 28, 2023 Veido tonikai – kaip jie veikia ir kodėl reikalingi Jūsų odai?
- Bal 28, 2023 Raben Group Lietuvoje – individualiai pritaikytos ir konkurencingos logistikos paslaugos
- Bal 27, 2023 Laimingos poros: kaip jos elgiasi?
- Kov 29, 2023 Kas yra švediškas masažas?
- Kov 26, 2023 Belaidžių signalizacijų tipai ir jų unikalios funkcijos, skirtos skirtingiems saugumo poreikiams tenkinti
- Kov 16, 2023 Masažas: Namuose ar SPA salone. Kur slypi skirtumas?
- Vas 25, 2023 Kur pirkti pinigų tikrinimo aparatus?
- Vas 21, 2023 Kodėl reikia rinktis vibratorių?
- Vas 5, 2023 Sportas kasdien – būtinybė ar nereikalingas darbas?
- Sau 29, 2023 Statybų mastai Lietuvoje nelėtėja
- Sau 14, 2023 Kaip išsirinkti tobulą dildo pagal savo poreikius
- Sau 6, 2023 Papuošalų tendencijos moterims
- Gru 16, 2022 Pjūklų dalys: kur ir kaip jas įsigyti?
- Gru 12, 2022 Nuostabios natūralaus kailio dovanų idėjos šventų Kalėdų proga artimiesiems
- Lap 14, 2022 Kaip pasirinkti regioną ir viešbutį Turkijoje?