Šviežias sviestas - visą žiemą

Šviežias sviestas - visą žiemą

Sūriai ir sviestas dažniausiai valgomi švieži, nors neilgai laikyti šaldytuve ir nepraranda vertingų vitaminų bei skonio. Tačiau juos galima laikyti ir šaldiklyje - visuomet turėsite atsargų patiekalams ruošti. Kaip šaldyti šiuos maisto produktus, aprašome žemiau pateiktame tekste.

Prieskoniniam sviestui paruošti reikia 250 g natūralaus sviesto. Iš minkšto, su prieskoniais ištrinto sviesto suformuoti volelį, dėti ant pergamentinio popieriaus, išlyginti, apvynioti popieriumi, supjaustyti porcijomis ir užšaldyti. Tokį sviestą šaldiklyje galima laikyti apie 5 mėnesius, o vasarą paruošto sviesto, kuris turi daugiau vitaminų, galima laikyti net 8 mėnesius. Iš vakaro iš šaldiklio išimtas sviestas, iš ryto bus kaip ką tik paruoštas.

Pjaustytą fermentinį sūrį šaldytuve galima laikyti 2 savaites, kietesnes sūrių rūšis - savaite ilgiau. Juos reikia apsaugoti, kad neperdžiūtų (patariama įvynioti į drėgną marlę ar į pergamentinį popierių). Lydytus sūrius pakuotėse galima saugoti 3 mėnesius ar net ilgiau (atkreipkite dėmesį į galiojimo laiką). Šaldiklyje galima užšaldyti minkštus sūrius, bet jie turi būti visiškai prinokę. Užsaldžius galima laikyti apie 7 mėnesius. Kambario temperatūroje sūris atšils per 3 valandas. Atšilusį sūrį reikia laikyti sūrių ar daržovių šaldytuvo skyriuje, patariama suvalgyti per 2 dienas. Nors produktų užšaldymas išsprendžia nemažai laikymo problemų, tačiau tuo nereikėtų piktnaudžiauti. Be to, visada patartina pažymėti produktų užšaldymo datą.

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą

Naujausi straipsniai

Kvepiantys namai ne tik džiugina nosį, bet ir sukuria jaukią atmosferą jums ir jūsų svečiams. Kas šią atmosferą gali gerokai sugadinti? Taip – nemalonūs kvapai, atsirandantys gaminant maistą, laikant naminius gyvūnus, per retai valant kambarius ir dar dėl daugybės kitų priežasčių.
Visiems nutinka klaidos. Vieną akimirką mėgaujatės puodeliu kavos ar stikline vandens, o kitą – skystis netyčia atsiduria ant jūsų brangaus nešiojamo kompiuterio. Tokie įvykiai gali sukelti nemažai streso, tačiau svarbu žinoti, kaip elgtis tokiomis aplinkybėmis, kad maksimaliai sumažintumėte galimus pažeidimus.
Klausos praradimas gali turėti didelės įtakos gyvenimo kokybei, todėl klausos aparatai yra labai svarbus sprendimas tiems, kurie kenčia nuo klausos praradimo. Tačiau klausos aparatų kompensavimo galimybės labai skiriasi. Šio straipsnio tema kompensuojami klausos aparatai, kokie yra norminiai reikalavimai, kurių turite laikytis draudimo ir esamus kompensavimo skirtumus.