Veiksmai, kurių dėka mirusiojo parvežimas iš užsienio greitas ir sklandus

Sužinoti apie mirusiojo mirtį yra labai skaudi žinia. Jei asmuo mirė užsienyje, kai jūs esate namuose Lietuvoje, o apie mirtį buvo pranešta iš kitos užsienio šalies konsulato įstaigos, kurioje asmuo mirė, jie paprašys policijos pranešti artimiausiems giminaičiams. Jei apie mirtį sužinosite iš kito asmens, pavyzdžiui, kelionių organizatoriaus, turėtumėte susisiekti su tos šalies konsuline įstaiga. Konsuliniai darbuotojai toje šalyje palaikys ryšį su šeima ir konsulatu užsienyje iki palaidojimo ar kremavimo užsienyje arba tol, kol velionis bus sugrąžintas į užsienio šalies. Jie taip pat bendradarbiaus ir papasakos konsului apie jūsų pageidavimus dėl laidotuvių ir išsiaiškins, kas bus atsakingas už sumokėtas išlaidas, pvz., kūno grąžinimą į tos šalies. Jei asmuo miršta jums būnant užsienyje, Didžiosios Britanijos konsulas jums padės teikdamas praktinių patarimų ir padės surengti laidotuves bei kitus formalumus, pavyzdžiui, apklausas.
Jei asmuo mirė per atostogų paketą, kelionių organizatorius galės už jus susisiekti su laidotuvių direktoriais ir konsulinės tarnybos darbuotojais. Raskite toje šalyje esančią ambasadą, aukštą komisiją ar konsulatą užsienyje (išorinė nuoroda atsidaro naujame lange / skirtuke). Mirties registravimas ten, kur asmuo mirė. Turėsite užregistruoti mirtį pagal vietines taisykles ir gauti mirties liudijimą. Vietos policija, konsulas arba kelionių vadovas gali patarti, kaip tai padaryti. Taip pat dažnai galite užregistruoti mirtį ir konsulate. Mirties liudijimo kopiją taip pat galėsite gauti vėliau iš generalinės registro tarnybos arba iš konsulo atitinkamoje šalyje.
Laidotuvių išlaidos. Jei mirusiojo laidotuvių išlaidas apmoka kelionės draudimas, reikėtų kuo skubiau kreiptis į draudimo bendrovę. Jie galės susisiekti su jūsų laidotuvių vadovais ir susitarti. Jei mirusiojo laidotuvių išlaidų draudimas nepadengia, turėsite sumokėti visas išlaidas, įskaitant ligoninės sąskaitas ir kūno bei daiktų repatriaciją (parvežimą namo). Laidotuvių organizavimas. Turėsite nunešti patvirtintą mirties liudijimo vertimą į metrikacijos skyrių toje vietovėje, kurioje planuojate surengti laidotuves. Tada registras išduos „atsakomybės registruotis pažymėjimą“. Šis pažymėjimas paprastai išduodamas laidotuvių organizatoriui, kad būtų galima tęsti laidotuves. Pažyma nereikalinga, jei specialistas išdavė kremavimo pažymą arba įsakymą laidoti.
Naujausi straipsniai
Naujausi straipsniai
- Bal 28, 2023 Veido tonikai – kaip jie veikia ir kodėl reikalingi Jūsų odai?
- Bal 28, 2023 Raben Group Lietuvoje – individualiai pritaikytos ir konkurencingos logistikos paslaugos
- Bal 27, 2023 Laimingos poros: kaip jos elgiasi?
- Kov 29, 2023 Kas yra švediškas masažas?
- Kov 26, 2023 Belaidžių signalizacijų tipai ir jų unikalios funkcijos, skirtos skirtingiems saugumo poreikiams tenkinti
- Kov 16, 2023 Masažas: Namuose ar SPA salone. Kur slypi skirtumas?
- Vas 25, 2023 Kur pirkti pinigų tikrinimo aparatus?
- Vas 21, 2023 Kodėl reikia rinktis vibratorių?
- Vas 5, 2023 Sportas kasdien – būtinybė ar nereikalingas darbas?
- Sau 29, 2023 Statybų mastai Lietuvoje nelėtėja
- Sau 14, 2023 Kaip išsirinkti tobulą dildo pagal savo poreikius
- Sau 6, 2023 Papuošalų tendencijos moterims
- Gru 16, 2022 Pjūklų dalys: kur ir kaip jas įsigyti?
- Gru 12, 2022 Nuostabios natūralaus kailio dovanų idėjos šventų Kalėdų proga artimiesiems
- Lap 14, 2022 Kaip pasirinkti regioną ir viešbutį Turkijoje?