Belaidžių signalizacijų tipai ir jų unikalios funkcijos, skirtos skirtingiems saugumo poreikiams tenkinti

Belaidžių signalizacijų tipai ir jų unikalios funkcijos,

Belaidžių signalizacijų tipai ir jų unikalios funkcijos, skirtos skirtingiems saugumo poreikiams tenkinti Belaidė signalizacija apsaugo nuo įsilaužimo, taip pat gali informuoti gyventojus apie kitas grėsmes. Šiuolaikinės signalizacijos sistemos taip pat leidžia integruoti jas su išmaniąja pastato įranga.

Namų signalizacijos sistemos

Namo signalizacija – sprendimas, leidžiantis apsaugoti butą nuo įsilaužimo ir vagystės. Namų signalizacija gali atlikti ir papildomas apsaugos funkcijas – pavyzdžiui, informuoti gyventojus apie galimas grėsmes, susijusias su tokiomis situacijomis kaip gaisras ar dujų nuotėkis. Dauguma signalizacijos sistemų gali būti pritaikytos atlikti skirtingus vaidmenis, o jų veikimas visų pirma susijęs su name naudojamų signalizacijos jutiklių tipu.

Belaidė namų signalizacija

Namų signalizacija gali būti tiek laidinė, tiek bevielė. Belaidės signalizacijos sistemos maitinamos baterijomis, o atskiri jų elementai bendrauja atitinkamų modulių pagalba, įgalinančių perduoti ir priimti radijo bangas. Belaidė signalizacija namams itin populiarūs, nes yra lanksti, lengvai montuojama ir nebrangi, o jos veikimas itin efektyvus.

Bevielis signalizacijos komplektas - elementai

Signalizacijos komplektas belaidėje versijoje dažniausiai susideda iš valdymo pulto, valdančio visos sistemos darbą, klaviatūros ar nuotolinio valdymo pulto, leidžiančio įjungti ir išjungti signalizaciją bute, optinių ar akustinių patalpų ir lauko sirenų, taip pat aliarmo jutiklių tinklas, leidžiantis aptikti įvairaus tipo galimas grėsmes.

Apsaugos signalizacijos - tipai

Signalizacija butui, priklausomai nuo dizaino ir naudojamų jutiklių tipų, gali apsaugoti nuo labai skirtingų grėsmių. Dažniausias:

  • apsaugos nuo įsilaužimo signalizacijos – namų signalizacijos komplektai su judesio davikliais bei langų ir durų atidarymo davikliais, apsaugančiais nuo įsilaužimo ir priešgaisrinės signalizacijos, kuriose naudojami optiniai ir cheminiai dūmų detektoriai bei temperatūros jutikliai,
  • signalizacijos sistemos, aptinkančios pavojingas medžiagas (pvz., anglies monoksidą),
  • potvynio jutiklio signalizacija.

Namo signalizacijos integravimas su išmaniąja instaliacija

Namo signalizacijos integravimas su išmaniąja pastato sistema leidžia išnaudoti visas signalizacijos sistemos galimybes ir dar labiau efektyvinti jos veikimą.

Sujungę namų signalizaciją su automatikos instaliacija, įgyjate galimybę naudoti signalizacijos jutiklius (pavyzdžiui, informaciją apie apsaugos išjungimą ir įjungimą, langų atidarymą ar aptiktą judesį) kitiems procesams namuose valdyti. Dėl šios priežasties išmaniojo namo įrengimas, remiantis jutiklių duomenimis, gali dar geriau optimizuoti tokių sistemų, kaip oro kondicionavimas, vėdinimas ar šildymas, veikimą, taip pat apšvietimo ar įeigos kontrolės įrenginių veikimą.

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą

Naujausi straipsniai

Veido tonikai yra vienas iš pagrindinių odos priežiūros produktų, padedančių išlaikyti sveiką ir švytinčią odą. Jie padeda atkurti pH balansą po veido prausiklių naudojimo, drėkina, atjaunina ir gaivina odą. Tačiau, koks tonikas tinkamas Jūsų odai ir kaip jį tinkamai naudoti? Šiame straipsnyje mes aptarsime tai, kaip tonikai veikia, kodėl reikalingi odai ir kaip pasirinkti tinkamą toniką.
Raben Group yra tarptautinė logistikos ir transporto paslaugų bendrovė, kuri siūlo savo klientams platų paslaugų spektrą visame pasaulyje. Ji yra orientuota į aukščiausios kokybės paslaugų teikimą ir užtikrina, kad kiekvienas klientas gautų aukščiausios kokybės paslaugas. Įmonė turi didelį klientų ratą visame pasaulyje, o Lietuvoje teikia platų paslaugų spektrą – nuo krovinių pervežimo iki užsakymų tvarkymo ir sandėliavimo.
Kiekvienas norime būti laimingas. Ir tai galioja viskam – ir, žinoma, laimei asmeniniame gyvenime. Tačiau, kaip siekti laimės, kai esate ne vieni, o savo gyvenimu dalinatės su kitu žmogumi? Laimingos poros jau įminė ne vieną svarbią paslaptį, tad belieka apie tai sužinoti ir jums.