Belaidžių signalizacijų tipai ir jų unikalios funkcijos, skirtos skirtingiems saugumo poreikiams tenkinti

Belaidžių signalizacijų tipai ir jų unikalios funkcijos,

Belaidžių signalizacijų tipai ir jų unikalios funkcijos, skirtos skirtingiems saugumo poreikiams tenkinti Belaidė signalizacija apsaugo nuo įsilaužimo, taip pat gali informuoti gyventojus apie kitas grėsmes. Šiuolaikinės signalizacijos sistemos taip pat leidžia integruoti jas su išmaniąja pastato įranga.

Namų signalizacijos sistemos

Namo signalizacija – sprendimas, leidžiantis apsaugoti butą nuo įsilaužimo ir vagystės. Namų signalizacija gali atlikti ir papildomas apsaugos funkcijas – pavyzdžiui, informuoti gyventojus apie galimas grėsmes, susijusias su tokiomis situacijomis kaip gaisras ar dujų nuotėkis. Dauguma signalizacijos sistemų gali būti pritaikytos atlikti skirtingus vaidmenis, o jų veikimas visų pirma susijęs su name naudojamų signalizacijos jutiklių tipu.

Belaidė namų signalizacija

Namų signalizacija gali būti tiek laidinė, tiek bevielė. Belaidės signalizacijos sistemos maitinamos baterijomis, o atskiri jų elementai bendrauja atitinkamų modulių pagalba, įgalinančių perduoti ir priimti radijo bangas. Belaidė signalizacija namams itin populiarūs, nes yra lanksti, lengvai montuojama ir nebrangi, o jos veikimas itin efektyvus.

Bevielis signalizacijos komplektas - elementai

Signalizacijos komplektas belaidėje versijoje dažniausiai susideda iš valdymo pulto, valdančio visos sistemos darbą, klaviatūros ar nuotolinio valdymo pulto, leidžiančio įjungti ir išjungti signalizaciją bute, optinių ar akustinių patalpų ir lauko sirenų, taip pat aliarmo jutiklių tinklas, leidžiantis aptikti įvairaus tipo galimas grėsmes.

Apsaugos signalizacijos - tipai

Signalizacija butui, priklausomai nuo dizaino ir naudojamų jutiklių tipų, gali apsaugoti nuo labai skirtingų grėsmių. Dažniausias:

  • apsaugos nuo įsilaužimo signalizacijos – namų signalizacijos komplektai su judesio davikliais bei langų ir durų atidarymo davikliais, apsaugančiais nuo įsilaužimo ir priešgaisrinės signalizacijos, kuriose naudojami optiniai ir cheminiai dūmų detektoriai bei temperatūros jutikliai,
  • signalizacijos sistemos, aptinkančios pavojingas medžiagas (pvz., anglies monoksidą),
  • potvynio jutiklio signalizacija.

Namo signalizacijos integravimas su išmaniąja instaliacija

Namo signalizacijos integravimas su išmaniąja pastato sistema leidžia išnaudoti visas signalizacijos sistemos galimybes ir dar labiau efektyvinti jos veikimą.

Sujungę namų signalizaciją su automatikos instaliacija, įgyjate galimybę naudoti signalizacijos jutiklius (pavyzdžiui, informaciją apie apsaugos išjungimą ir įjungimą, langų atidarymą ar aptiktą judesį) kitiems procesams namuose valdyti. Dėl šios priežasties išmaniojo namo įrengimas, remiantis jutiklių duomenimis, gali dar geriau optimizuoti tokių sistemų, kaip oro kondicionavimas, vėdinimas ar šildymas, veikimą, taip pat apšvietimo ar įeigos kontrolės įrenginių veikimą.

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą

Naujausi straipsniai

Darbas lauke žiemą kelia unikalių iššūkių, todėl tiek darbdaviai, tiek darbuotojai turi būti tinkamai pasiruošę. Tinkama žieminė darbo apranga gali apsaugoti nuo šalčio, paslydimo ir kitų žiemos sąlygoms būdingų pavojų.
Nuolat besikeičiančiame sveikatingumo pasaulyje mitų ir klaidingų įsitikinimų yra tiek pat daug, kiek ir socialiniuose tinkluose plintančių „stebuklingų“ dietų ar „viską išgydančių“ sveikatos papildų.
Hipertenzijos gydymas visada pradedamas nemedikamentiniais metodais. Tai apima sveiką gyvenimo būdą, tinkamą mitybą, metimą rūkyti ir saikingą fizinį krūvį. Jei šie metodai nesumažina kraujospūdžio, gydytojas gali paskirti gydymą vaistais. Yra įvairių grupių vaistų hipertenzijai gydyti, įskaitant diuretikus, beta adrenoblokatorius, AKF inhibitorius ir kitus, tokius kaip - Welltone, prieš vartojimą reikia pasitarti su gydytoju.