Betono maišyklės nuoma ar pirkimas?

pagal | 9 birželio, 2024

Betono maišyklės priežiūra

Statybose gan dažnai prireikia betono/skiedinio maišytuvo. Šis įrankis puikiai pasitarnauja, sutaupo laiko,leidžia greičiau pasigaminti reikiamą mišinį. Kad šis įrankis tarnautų ilgai – reikia jį prižiūrėti.

Kaip pašalinti užsilikusį cementą?

  • Įpilkite į maišyklės vidų vandens ir keletą kartų prasukite, tuomet išpilkite visą turinį lauk.
  • Jei po pirmojo valymo dar liko cemento, įpilkite vandens ir įdėkite žvyro. Žvyras padės pašalinti likusį cementą.
  • Pasinaudodami kelne – mentele rankiniu būdu pravalykite užsilikusį cementą.

Sudžiūvusio betono valymas

Nevykdant prieš tai aptarto priežiūros metodo, dažnai betono maišyklėje užsilikęs cementas sukietėja ir prilmpa prie bugno kraštų.

  • Įpilkite į maišyklę vandens ir įjunkite, kad ji suktusi. Tuomet švelniais judesiais keletą kartų bakstelkite per bugno šonus. Taip didesni cemento gabalai turėtų nukristi nuo maišyklės šonų. Pašalinkite didesnius gabalus rankomis, o mažesnius išpilkite kartu su vandeniu.
  • Jeigu cemento vistiek lieka, tokiu atveju teks gaminti druskos rugšties tirpalą. Šį tirpalą supilkite į maišyklės vidų ir palaikykite kurį laiką, tuomet nuplaukite viską su vandeniu.

Betono maišyklės nuoma ar pirkimas

Betono maišyklė vienas iš brangesnių įrankių, todėl normalu, kad žmonės renkasi tarp betono maišyklėsnuomos ir pirkimo. Už gerą betono maišyklę galima sumokėti virš tukstančio eurų. Jeigu jus planuojatevienkartinius betonavimo darbus, pavyzdziui statote savo namą, ar rekonstruojate jį – tuomet betono maišyklės nuoma bus tinkamesnis pasirinkimas. Tačiau jei užsiemate tuo nuolatos, tuomerekomenduotume įsigyti nuosavą betono maišyklę. Bet kokiu atveju galite išsinuomoti betono maišyklęir pasižiūrėti, pasinagrinėti, kuri jums tinkamesnė ir tik tuomet įsigyti savo.

Kaip išsirinkti tinkamą betono maišyklę?

Viskas priklauso nuo jūsų poreikių. Patys svarbiausi faktoriai – dydis ir galingumas. Jeigu planuojate daugbetonuoti, tuomet jums patogiau pirkti ar nuomotis didesnės talpos. Kitu atveju rinkitės mažesnę,kompaktiškesnę. Visida prieš pirkdamas betono maišyklę atsižvelkite į jos galingumą. Jei šios mašinosgalingumo ir dydžio santykis bus prastas – betoną maišyti bus gan sudėtinga. Rekomenduojamasgalingumas nuo 700 w. Taip pat atsižvelkite į betono maišyklės gamintoją. Rekomenduojame rinktis tarpDynapack ir Weber.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *