Straipsnių katalogas


Jei ieškote greito ir paprasto būdo publikuoti SEO straipsnius internete, tai e-nuoroda.lt straipsnių katalogas puikus pasirinkimas! Mes leidžiame paprastai ir greitai skelbti straipsnius, todėl galite be jokio vargo skelbti savo idėjas. Tiesiog užpildykite straipsnio formą arba parašykite mums el. laišką, o mes pasirūpinsime visu kitu. Skelbiame tik kokybišką, mūsų standartus atitinkantį turinį, todėl galite būti tikri, kad jūsų straipsnį pamatys daugybė žmonių. O kadangi esame vienas iš populiaresnių SEO straipsnių katalogu, tai jūsų straipsnis tikrai sulauks didesnio dėmesio. Tad kam laukti? Talpiname jau šiandien ir pamatysite, kad jūsų straipsniai pasieks platesnę auditoriją nei bet kada anksčiau!

Ką daryti jeigu apipylėte savo nešiojamą kompiuterį?

Ką daryti jeigu apipylėte savo nešiojamą kompiuterį?

Visiems nutinka klaidos. Vieną akimirką mėgaujatės puodeliu kavos ar stikline vandens, o kitą – skystis netyčia atsiduria ant jūsų brangaus nešiojamo kompiuterio. Tokie įvykiai gali sukelti nemažai streso, tačiau svarbu žinoti, kaip elgtis tokiomis aplinkybėmis, kad maksimaliai sumažintumėte galimus pažeidimus. Be to, jei pažeidimas yra rimtas, visada galite kreiptis į specialistus dėl apipilto kompiuterio remonto.

1. Išjunkite kompiuterį.

Jei tik skystis patenka į kompiuterio vidų, tuoj pat išjunkite kompiuterį. Taip užtikrinsite, kad trumpalaikiai elektriniai pažeidimai nesukeltų dar didesnės žalos.

2. Atjunkite maitinimo šaltinį.

Nedelsdami atjunkite maitinimo šaltinį ir bet kokius kitus prijungtus įrenginius. Jei kompiuteryje yra baterija, kuri gali būti pašalinta, pašalinkite ją.

3. Apverkite kompiuterį.

Apverkite kompiuterį, kad skystis nutekėtų lauk. Tačiau būkite atsargūs, kad skystis nepatektų į kitas dalis.

4. Nuvalykite skystį.

Naudodamiesi minkštu audiniu, švelniai nuvalykite visą matomą skystį. Stenkitės nuvalyti kiek įmanoma daugiau, bet būkite švelnūs, kad nepadarytumėte papildomos žalos.

5. Palikite kompiuterį džiūti.

Palikite kompiuterį sausoje vietoje džiūti mažiausiai 48 valandas. Taip užtikrinsite, kad skystis visiškai išgaruos iš kompiuterio vidinės dalies.

6. Pasikonsultuokite su specialistais.

Jei nesate tikri dėl to, ar kompiuteris yra saugus naudojimui, kreipkitės į specialistą. Profesionalai gali atlikti apipilto kompiuterio remontą, jei reikia, ir patikrinti, ar visos kompiuterio dalys veikia tinkamai.

Apipilimas yra bet kurio technologijų mėgėjo košmaras, bet su teisingu požiūriu ir šiek tiek kantrybės, jūs galite sumažinti sužeidimų tikimybę. Jei vis dėlto susiduriate su problemomis, nesijaudinkite. Dėl apipilto kompiuterio remonto yra specializuotų servisų, kurie gali padėti jūsų įrenginiui grįžti į gyvenimą.

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą

Naujausi straipsniai

Vilniuje, istorijos ir kultūros mieste, slėpiasi ne tik architektūriniai perlai, bet ir šiuolaikinės pramogos, kurios leidžia gyventojams bei svečiams išbandyti savo intelektą, logiką ir komandinio darbo įgūdžius. Pabėgimo kambariai šioje sostinėje išsiskiria savo originalumu ir kokybe, o kiekvienas jų siūlo unikalų nuotykį.
Master City – tai vieta, kur verslo profesionalai ir entuziastai gali rasti aukščiausios kokybės įrankius už geriausią kainą. Ar esate susidomėjęs akumuliatoriniu smūginiu veržliasukiu bosch ar dewalt? Ar gal jums reikia akumuliatorinio veržliasukio makita? Jei taip, jūs esate tinkamoje vietoje.
Gimtadienio sveikinimas – tai daug daugiau nei paprastas žodžių rinkinys. Tai asmeniškumo, šilumos ir nuoširdumo išraiška, per kurią galime parodyti mūsų meilę, pagarba ir vertinimą švenčiančiam asmeniui. Kiekvienas gimtadienis yra unikalus, atspindintis kito žmogaus gyvenimo metus, patirtis ir svajones.