Ką daryti jeigu apipylėte savo nešiojamą kompiuterį?

Ką daryti jeigu apipylėte savo nešiojamą kompiuterį?

Visiems nutinka klaidos. Vieną akimirką mėgaujatės puodeliu kavos ar stikline vandens, o kitą – skystis netyčia atsiduria ant jūsų brangaus nešiojamo kompiuterio. Tokie įvykiai gali sukelti nemažai streso, tačiau svarbu žinoti, kaip elgtis tokiomis aplinkybėmis, kad maksimaliai sumažintumėte galimus pažeidimus. Be to, jei pažeidimas yra rimtas, visada galite kreiptis į specialistus dėl apipilto kompiuterio remonto.

1. Išjunkite kompiuterį.

Jei tik skystis patenka į kompiuterio vidų, tuoj pat išjunkite kompiuterį. Taip užtikrinsite, kad trumpalaikiai elektriniai pažeidimai nesukeltų dar didesnės žalos.

2. Atjunkite maitinimo šaltinį.

Nedelsdami atjunkite maitinimo šaltinį ir bet kokius kitus prijungtus įrenginius. Jei kompiuteryje yra baterija, kuri gali būti pašalinta, pašalinkite ją.

3. Apverkite kompiuterį.

Apverkite kompiuterį, kad skystis nutekėtų lauk. Tačiau būkite atsargūs, kad skystis nepatektų į kitas dalis.

4. Nuvalykite skystį.

Naudodamiesi minkštu audiniu, švelniai nuvalykite visą matomą skystį. Stenkitės nuvalyti kiek įmanoma daugiau, bet būkite švelnūs, kad nepadarytumėte papildomos žalos.

5. Palikite kompiuterį džiūti.

Palikite kompiuterį sausoje vietoje džiūti mažiausiai 48 valandas. Taip užtikrinsite, kad skystis visiškai išgaruos iš kompiuterio vidinės dalies.

6. Pasikonsultuokite su specialistais.

Jei nesate tikri dėl to, ar kompiuteris yra saugus naudojimui, kreipkitės į specialistą. Profesionalai gali atlikti apipilto kompiuterio remontą, jei reikia, ir patikrinti, ar visos kompiuterio dalys veikia tinkamai.

Apipilimas yra bet kurio technologijų mėgėjo košmaras, bet su teisingu požiūriu ir šiek tiek kantrybės, jūs galite sumažinti sužeidimų tikimybę. Jei vis dėlto susiduriate su problemomis, nesijaudinkite. Dėl apipilto kompiuterio remonto yra specializuotų servisų, kurie gali padėti jūsų įrenginiui grįžti į gyvenimą.

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą

Naujausi straipsniai

Darbas lauke žiemą kelia unikalių iššūkių, todėl tiek darbdaviai, tiek darbuotojai turi būti tinkamai pasiruošę. Tinkama žieminė darbo apranga gali apsaugoti nuo šalčio, paslydimo ir kitų žiemos sąlygoms būdingų pavojų.
Nuolat besikeičiančiame sveikatingumo pasaulyje mitų ir klaidingų įsitikinimų yra tiek pat daug, kiek ir socialiniuose tinkluose plintančių „stebuklingų“ dietų ar „viską išgydančių“ sveikatos papildų.
Hipertenzijos gydymas visada pradedamas nemedikamentiniais metodais. Tai apima sveiką gyvenimo būdą, tinkamą mitybą, metimą rūkyti ir saikingą fizinį krūvį. Jei šie metodai nesumažina kraujospūdžio, gydytojas gali paskirti gydymą vaistais. Yra įvairių grupių vaistų hipertenzijai gydyti, įskaitant diuretikus, beta adrenoblokatorius, AKF inhibitorius ir kitus, tokius kaip - Welltone, prieš vartojimą reikia pasitarti su gydytoju.