Ką daryti jeigu apipylėte savo nešiojamą kompiuterį?

Ką daryti jeigu apipylėte savo nešiojamą kompiuterį?

Visiems nutinka klaidos. Vieną akimirką mėgaujatės puodeliu kavos ar stikline vandens, o kitą – skystis netyčia atsiduria ant jūsų brangaus nešiojamo kompiuterio. Tokie įvykiai gali sukelti nemažai streso, tačiau svarbu žinoti, kaip elgtis tokiomis aplinkybėmis, kad maksimaliai sumažintumėte galimus pažeidimus. Be to, jei pažeidimas yra rimtas, visada galite kreiptis į specialistus dėl apipilto kompiuterio remonto.

1. Išjunkite kompiuterį.

Jei tik skystis patenka į kompiuterio vidų, tuoj pat išjunkite kompiuterį. Taip užtikrinsite, kad trumpalaikiai elektriniai pažeidimai nesukeltų dar didesnės žalos.

2. Atjunkite maitinimo šaltinį.

Nedelsdami atjunkite maitinimo šaltinį ir bet kokius kitus prijungtus įrenginius. Jei kompiuteryje yra baterija, kuri gali būti pašalinta, pašalinkite ją.

3. Apverkite kompiuterį.

Apverkite kompiuterį, kad skystis nutekėtų lauk. Tačiau būkite atsargūs, kad skystis nepatektų į kitas dalis.

4. Nuvalykite skystį.

Naudodamiesi minkštu audiniu, švelniai nuvalykite visą matomą skystį. Stenkitės nuvalyti kiek įmanoma daugiau, bet būkite švelnūs, kad nepadarytumėte papildomos žalos.

5. Palikite kompiuterį džiūti.

Palikite kompiuterį sausoje vietoje džiūti mažiausiai 48 valandas. Taip užtikrinsite, kad skystis visiškai išgaruos iš kompiuterio vidinės dalies.

6. Pasikonsultuokite su specialistais.

Jei nesate tikri dėl to, ar kompiuteris yra saugus naudojimui, kreipkitės į specialistą. Profesionalai gali atlikti apipilto kompiuterio remontą, jei reikia, ir patikrinti, ar visos kompiuterio dalys veikia tinkamai.

Apipilimas yra bet kurio technologijų mėgėjo košmaras, bet su teisingu požiūriu ir šiek tiek kantrybės, jūs galite sumažinti sužeidimų tikimybę. Jei vis dėlto susiduriate su problemomis, nesijaudinkite. Dėl apipilto kompiuterio remonto yra specializuotų servisų, kurie gali padėti jūsų įrenginiui grįžti į gyvenimą.

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą

Naujausi straipsniai

Kvepiantys namai ne tik džiugina nosį, bet ir sukuria jaukią atmosferą jums ir jūsų svečiams. Kas šią atmosferą gali gerokai sugadinti? Taip – nemalonūs kvapai, atsirandantys gaminant maistą, laikant naminius gyvūnus, per retai valant kambarius ir dar dėl daugybės kitų priežasčių.
Visiems nutinka klaidos. Vieną akimirką mėgaujatės puodeliu kavos ar stikline vandens, o kitą – skystis netyčia atsiduria ant jūsų brangaus nešiojamo kompiuterio. Tokie įvykiai gali sukelti nemažai streso, tačiau svarbu žinoti, kaip elgtis tokiomis aplinkybėmis, kad maksimaliai sumažintumėte galimus pažeidimus.
Klausos praradimas gali turėti didelės įtakos gyvenimo kokybei, todėl klausos aparatai yra labai svarbus sprendimas tiems, kurie kenčia nuo klausos praradimo. Tačiau klausos aparatų kompensavimo galimybės labai skiriasi. Šio straipsnio tema kompensuojami klausos aparatai, kokie yra norminiai reikalavimai, kurių turite laikytis draudimo ir esamus kompensavimo skirtumus.