Riedlentės ir ESportas_ 7,2 mln. dolerių vertės milžinas pristato milžinišką atnaujinimą

pagal | 8 rugsėjo, 2023

Riedlentės daro didelę įtaką daugeliui sektorių. Be žmonių, kurie padarė karjerą naudodamiesi savo riedlenčių sporto įgūdžiais arenose, riedlentės taip pat tapo garsiu internetinių vaizdo žaidimų žanru. Esporto žaidimas “Skate Sim” yra vienas populiariausių riedlenčių sporto žaidimų internete.

2019 m. pasirodžiusį žaidimą sukūrė Monrealio nepriklausoma kūrėja “Crea-ture”. Taip pat manoma, kad žaidimą įkvėpė garsi žaidimų serija “Skate Series”, kuri praėjusiais metais paskelbė apie savo ketvirtąjį įrašą. Neseniai “Skate Sim” taip pat paskelbė žaidėjams įdomų riedlenčių atnaujinimą.

Skate Sim paskelbė įdomų atnaujinimą

Šią savaitę pasirodė nemokamas “Skate Sim” atnaujinimas. Į žaidimų montažą įtraukti garsūs nindzių personažai paaugliai mutantai Leonardo, Donatello, Rafaelis ir Mikelandželas. Rugpjūčio 1 d. oficiali “Skate Sim” “Twitter” paskyra paskelbė erzinantį vaizdo įrašą su prierašu: “Patvirtinta išskirtiniame komikse: paauglių vėžliukų nindzių personažai rytoj atvyks nemokamai”. Vaizdo įraše buvo matyti, kaip vienas iš komiksų serijos vėžliukų nindzių – Leonardas – čiuožia ant bėgių.

Žaidime vėžliuką galima pamatyti čiuožiantį Niujorko kanalizacijos kanalais su visiškai nauju filtru. Be to, į žaidimą taip pat įtrauktos pagrindinės komiksų serijos kūrybinės grupės sukurtos temos. Atnaujinimą galima įsigyti beveik visuose pagrindiniuose žaidimų modeliuose, įskaitant “PlayStation 4”, “PlayStation 5”, “Xbox One”, “Xbox” X|S seriją ir asmeninius kompiuterius. Šį žaidimą žaidėjai gali žaisti naudodami analogines lazdeles, kuriomis valdo savo veikėjo, važiuojančio riedlente, kojas, o GGBet Kazino priseda prie šio žaidimo populiarinimo. Vėžliukai prisijungė prie “Skate Sim” reklamuodami būsimą naują filmą “Teenage Mutant Ninja Turtles” (Vėžliukai nindzės): Jis bus išleistas rugpjūčio 3 d.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *