Kada gali prireikti higienos kursų

Kada gali prireikti higienos kursų

Kokiame darbe bedirbate ar planuojate įsidarbinti, kiekviena veikla pareikalaus  specifinių žinių. Labai dažnai, kad palaikyti reikiamą kvalifikaciją ar ją patobulinti, prireikia papildomų mokymų. Dažnai jie būna privalomi. Vieni tokių – higienos kursai. Jų metu būsimi darbuotojai yra supažindinami su esminiais higienos reikalavimais, užkrečiamų ligų prevencija. Pabaigus šiuos kursus,  išduodamas higienos pažymėjimas dažnai vadinamas žalia korta darbui.

Šiek tiek plačiau kokiose srityse reikalingas šis higienos pažymėjimas. Pirmiausia – maisto sektorius. Tai yra viena dažniausių  sričių, kuomet prireikia išklausyti higienos kursus. Žalioji korta darbui reikalinga ne tik virėjams ir padavėjams, bet ir darbuotojams, kurie susiduria su maisto produktų sandėliavimu bei transportavimu. Gal ir keista, bet turėtumėte žinoti, jog toks pažymėjimas reikalingas ir su žvejyba susijusiuose darbuose.

Antra sritis – apgyvendinimo paslaugos. Specifinių higienos žinių prireiks tiems, kurie dirba bendrabučiuose, kaimo turizmo sodybose, globos įstaigose, nakvynės namuose ir kitose su apgyvendinimu susijusioje įstaigose. Beje, šie kursai tikrai bus privalomi ir tiems, kurie tokias paslaugas teiks namų sąlygomis.

Higienos pažymėjimo pareikalaus ir grožio industrijos įmonės. Įvairios grožio ir sveikatinimo procedūros klientams siejasi su atsipalaidavimu ir smagiu laiko praleidimu. Tuo tarpu, šioje srityje dirbantiems specialistams prireikia nemažai žinių ir įgūdžių. Dalį tokios naudingos informacijos suteiks minimi higienos kursai. O kirpykloms, grožio salonams ir manikiūro specialistams šie kursai yra privalomi.

Paminėjome tik pačias svarbiausias veiklos sritis, kuriose žalia korta yra būtina ir labai naudinga. Tačiau žinokite, jog tokios informacijos ir higienos pažymos jums gali prireikti jeigu planuojate ieškoti darbo švietimo ar ugdymo įstaigose, areštinėse ar kitose laisvės atėmimo vietose, vandens tiekimo įmonėse, medicininių atliekų tvarkymo vietose, pavojingų veiksnių ir nuodingų medžiagų kupinuose darbo objektuose.

Kaip vyksta higienos kursai? Turėtumėte žinoti, jog higienos kursų programą galite išklausyti tiek lankant lektorių vedamas paskaitas, tiek nuotoliniu būdu internetu. Pastaruoju atveju visi mokymai yra elektroniniai, tad mokytis ir gauti higienos pažymėjimą galite visoje Lietuvoje ir net užsienyje. Higienos pažymėjimas į jūsų rankas atkeliaus elektroniniu paštu. Tereiks jį atsispausdinti ir pateikti darbdaviui. Tad renkantis įmonę, teikiančią higienos kursų paslaugas, įsitikinkite, jog turėsite galimybe mokytis savarankiškai nuotoliniu būdu. Dažnai nutinka taip, jog planai keičiasi ir į mokymus nebūna galimybės atvykti. Tuomet mokslo tęsimas internetu – puiki išeitis.

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą

Naujausi straipsniai

Ieškote kieto kuro katilo? Natūralu, kad kaina dažnai yra vienas esminių aspektų, kuris vertinamas lyginant variantus. Taip, kieto kuro katilai kainuoja labai įvairiai ir kainas lemia ne tik pati įranga, tačiau ir iš kur yra perkama. Bandysime aptarti esminius aspektus, kurie padės Jums suprasti, kiek įprastai kainuoja kieto kuro katilai ir kiek verta mokėti.
Ieškote geriausio šildymo sprendimo savo namams ar biurui? Norite, kad patalpos būtų šildomos kokybiškai ir moderniai? Vienas geriausių sprendimų – oras oras šilumos siurblys. Jis lengvai pritaikomas įvairiose patalpose, yra šiuolaikiškas ir ekonomiškas sprendimas. Lietuvoje pastaruoju metu tokius renkasi vis daugiau žmonių.
Aplinkos ministerija ir Energetikos ministerija yra bendrai atsakingos už EPBD perkėlimą ir įgyvendinimą Lietuvoje. Direktyva 2010/31/ES ir nacionalinis sąnaudų atžvilgiu optimalių minimalių energinio naudingumo reikalavimų lygių apskaičiavimas, kaip ir planuota, perkelti į Lietuvos įstatymus, todėl Lietuva žengia kelyje atitinkamų reikalavimų įgyvendinimo link.