Kaip išsirinkti tinkamą veido kremą?

Veido kremas

Kaip išsirinkti tinkamą veido kremą?

Galbūt manote, kad visi drėkinamieji veido kremai yra vienodi? Tai tik kremas, kurį tepate ant veido, kad išlaikytumėte hidrataciją, tiesa? Ne visai! Drėkinamųjų produktų yra labai daug, jie visi jaučia, kvepia ir suteikia odai skirtingą naudą. Taigi, kaip išsirinkti sau tinkamiausią? Vadovaukitės toliau pateiktais patarimais, kad surastumėte sau tinkamą!

Atsižvelkite į savo odos tipą

Ar jūsų oda sausa, riebi, normali ar įvairių tipų derinys? Ar esate linkęs į spuogus arba turite jautrią odą? Atsakymai į šiuos klausimus turėtų lemti, kokio tipo drėkintuvą pasirinksite, nes skirtingi produktai yra sukurti skirtingiems odos tipams.

Jums tinkamo drėkinamojo kremo tekstūra taip pat susijusi su jūsų odos tipu. Normaliai odai geriausiai tinka lengvas, neriebus drėkinamasis kremas, o sausai odai gali prireikti sunkesnės, kreminės formulės, kuri labiau „užrakina“ drėgmę. Atkreipkite dėmesį ne tik į produkto tekstūrą talpykloje, bet ir į tai, kaip jūs jaučiatės jį užtepus ant veido.

Patikrinkite jo kvapą

Drėkinamasis kremas tiesiogine prasme bus šalia nosies, kai tik jį tepsite, todėl jo kvapas yra svarbus. Jau vien dėl to verta apsipirkti įstaigoje, kur galima išbandyti įvairių rūšių drėkinamųjų kremų ar bent jau atsukti indelius, kad užuostumėte kvapą. O jei turite į spuogus linkusią ar jautrią odą, stenkitės vengti bet kokių kvapnių drėkinamųjų priemonių su kvapais ar kvepalais.

Naudokite SPF

Ar kasdien tepate kremą nuo saulės? Tikriausiai jau žinote, kad tai svarbus žingsnis jūsų odos priežiūros rutinoje. Geriausias būdas kovoti su odos pažeidimais, kuriuos sukelia saulės UV spinduliai, yra kasdien tepti kremą nuo saulės. Štai čia gali pasirodyti jūsų drėkinamasis kremas – pabandykite pasirinkti drėkinamąjį kremą, kurio SPF yra 15 ar didesnis, ir tepkite jį kiekvieną dieną, kaip nurodyta.

Skaitykite etiketes

Bet kurio odos gaminio etiketė gali atrodyti visiškai nesuprantama, tačiau atidžiai ją perskaitę galite daug sužinoti. Tiksliau, ieškokite drėkinamųjų kremų, kurie pažymėti „ištirta nuo alergijos“ (mažiau tikėtina, kad sukels alergines reakcijas) ir „nekomedogeniški“ (mažiau tikėtina, kad užkimš poras). Šios etiketės negarantuoja, kad drėkinamasis kremas nedirgins jūsų odos, tačiau tai yra tvirtas atspirties taškas dabartiniams žmonėms.

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą

Naujausi straipsniai

Veido tonikai yra vienas iš pagrindinių odos priežiūros produktų, padedančių išlaikyti sveiką ir švytinčią odą. Jie padeda atkurti pH balansą po veido prausiklių naudojimo, drėkina, atjaunina ir gaivina odą. Tačiau, koks tonikas tinkamas Jūsų odai ir kaip jį tinkamai naudoti? Šiame straipsnyje mes aptarsime tai, kaip tonikai veikia, kodėl reikalingi odai ir kaip pasirinkti tinkamą toniką.
Raben Group yra tarptautinė logistikos ir transporto paslaugų bendrovė, kuri siūlo savo klientams platų paslaugų spektrą visame pasaulyje. Ji yra orientuota į aukščiausios kokybės paslaugų teikimą ir užtikrina, kad kiekvienas klientas gautų aukščiausios kokybės paslaugas. Įmonė turi didelį klientų ratą visame pasaulyje, o Lietuvoje teikia platų paslaugų spektrą – nuo krovinių pervežimo iki užsakymų tvarkymo ir sandėliavimo.
Kiekvienas norime būti laimingas. Ir tai galioja viskam – ir, žinoma, laimei asmeniniame gyvenime. Tačiau, kaip siekti laimės, kai esate ne vieni, o savo gyvenimu dalinatės su kitu žmogumi? Laimingos poros jau įminė ne vieną svarbią paslaptį, tad belieka apie tai sužinoti ir jums.