Kaip komfortiškai nukeliauti iki Vokietijos?

pagal | 2 sausio, 2022

Vokietija turi daug ką pasiūlyti kaip turistinė vieta. Ji siūlo nuostabų miesto ir meninį kraštovaizdį bei nuostabius gamtos vaizdus. Turistai negali nustatyti tikslios vienos lankytinos vietos Vokietijoje, nes ji turi kažką kiekvienam. Vokietijos didžiausias miestas yra sostinė – Berlynas. Šis miestas populiarus ir sulaukia daug turistų. Berlyne yra daugybė lankytinų vietų, kurios pritraukia daug žmonių. Taip pat, Vokietija yra didžiausia pagal gyventojų skaičių Europoje.

Taigi, jei ieškojote vietos keliauti ir pasirinkote Vokietiją, padarėte puikų pasirinkimą. Priėmę šį sprendimą ir užsisakę skrydį bei apgyvendinimą, o galbūt pasinaudosite keleivių pervežimo paslauga, norėsite žinoti, ką pasiimti su savimi. Keleiviu pervežimas autobusu gali būti toks pats patogus, kaip ir skrydis lėktuvu.

Pradėkite nuo pagrindų – transporto, dokumentų ir kelionių draudimo. Skrydžio į Vokietiją užsakymas nėra vienintelė kelionės užduotis, kurią turite atlikti. Taip pat turite apgalvoti savo maršrutą, kur norite eiti ir ką norite pamatyti.

Pasas – pasiimkite paso dėklą arba įdėkite pasą į maišelį su užtrauktuku, kad nepažeistumėte;Vairuotojo pažymėjimas – ypač jei planuojate vairuoti;

Kita asmens tapatybės dokumento forma, pvz., vyriausybės išduotas asmens tapatybės dokumentas;

Studento pažymėjimas – jei esate studentas, galite gauti daug nuolaidų ir pasiūlymų. Pabandykite gauti tarptautinę studento tapatybės kortelę (ISIC), kuri pripažįstama maždaug 130 šalių;

Debeto ir kredito kortelės – būtinai jas turėkite su savimi, bet taip pat vežkitės grynųjų. Geriau naudoti grynuosius, nes sutaupysite tarptautinių mokesčių, kuriuos taikys bankai. Konvertuokite grynuosius pinigus į eurus, nes tai yra oficiali Vokietijos valiuta;

Skrydžio bilietai ir apgyvendinimo patvirtinimai – tik tuo atveju, jei jūsų paprašys juos parodyti registruojantis.

Galiausiai, nors ir tikitės, kad kelionė pavyks puikiai, taip pat turite atsižvelgti į tai, kad kelyje visko gali nutikti. Štai kodėl kelionių draudimas yra labai svarbus, kai vykstate bet kur.

Vokietija yra gana saugi šalis, tačiau tai nereiškia, kad neturėtumėte imtis jokių atsargumo priemonių. Galite supakuoti keletą daiktų, dėl kurių jūs ir jūsų daiktai bus saugesni.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *