Straipsnių katalogas


Jei ieškote greito ir paprasto būdo publikuoti SEO straipsnius internete, tai e-nuoroda.lt straipsnių katalogas puikus pasirinkimas! Mes leidžiame paprastai ir greitai skelbti straipsnius, todėl galite be jokio vargo skelbti savo idėjas. Tiesiog užpildykite straipsnio formą arba parašykite mums el. laišką, o mes pasirūpinsime visu kitu. Skelbiame tik kokybišką, mūsų standartus atitinkantį turinį, todėl galite būti tikri, kad jūsų straipsnį pamatys daugybė žmonių. O kadangi esame vienas iš populiaresnių SEO straipsnių katalogu, tai jūsų straipsnis tikrai sulauks didesnio dėmesio. Tad kam laukti? Talpiname jau šiandien ir pamatysite, kad jūsų straipsniai pasieks platesnę auditoriją nei bet kada anksčiau!

Kaip savo namuose atrasti daugiau erdvės

Kaip savo namuose atrasti daugiau erdvės

Pavasarį atgimstanti gamta atneša šviežių idėjų kaip atnaujinti savo gyvenamąją aplinką. Namų jaukumas – nesibaigiantis kūrybos procesas, todėl nuolatos ieškome būdų kaip į juos įnešti naujų spalvų, sukurti aplinką džiugioms akimirkoms.

Per ilgus metus, išsikvėpusius daiktus keičiant naujais, įvairiose namų vietose prisikaupia nenaudojamų, kažkada džiuginusių rakandų. Sakoma, kad seni, nenaudojami daiktai slegia, todėl neretai net ir šviežias oro gurkšnis namų jaukumui, nepateisina susikurtų lūkesčių.

Metas sprendimams

Turbūt daugelis pastebėjo, kad interjero dizaino tendencijos turi savo cikliškumą, kuomet seni, atrodo jau išsikvėpę daiktai naujose erdvėse nušvinta naujomis formomis. Todėl neretai sudvejojame ar jau kuris laikas dulkes renkančią detalę pasilikti ar tiesiog išmesti.

Todėl prieš pradedant darbus verta tvirtai apsispręsti kurie daiktai dar turi potencialą suspindėti naujoje šviesoje, o kurie savo laiką jau atitarnavo. Nors norėtųsi tą sprendimą atidėti dar sekančiai dienai, tačiau su perspektyvos nebeturinčiais rakandais verta atsisveikinti “čia ir dabar”, o tiems keliems, kurie dar gali atrasti savo paskirtį, rasti tinkamą vietą laukti savo dienos.

“Kiekvienas turime savo svajonių namų viziją. Jei gyvenate “tarpiniame būste” ir planuose turite naujus namus, pabandykite įsivaizduoti kurioje vietoje kiekvienas daiktas ten galėtų stovėti. Jei daiktui vietos rasti nepavyksta, tuomet tikrai laikas su juo atsisveikinti”, - patarė architektas Julius Paliukaitis.

Idėjų kaip atnaujinti namus – apstu. Tam gali užtekti vos kelių naujų dekoratyvinių sprendimų arba užsimojus plačiai - pilno buto remonto.

Siekiantiems tiesiog naujo, gaivaus oro gurkšnio, esminės pertvarkos nėra būtinos. Svarbiausia, kad būtų išpildytos vos kelios sąlygos: erdvės pojūčio vientisumas bei sukurta savita, kiekvienam skirtingais pavidalais apsireiškianti namų atmosfera. “Tam galima sukurti kampelius kuriuose pats žmogus rastų užuovėją nuo kasdienybės, aplinka nuramintų, arba atvirkščiai – įkvėptų, energizuotų, skatintų svajoti ir kurti”, - teigė specialistas. Naujai atsiradusias erdvės, priklausomai nuo jų dydžio, galima išnaudoti įvairiai.

Oazė pabėgimui

Žengiant į namus už durų svarbu palikti visas per dieną susikaupusias negatyvias emocijas. Tai išpildyti padeda ryškaus kontrasto tarp darbo, miesto ir namų aplinkos sukūrimas. “Pagalvokite ko labiausiai pasigendate žengę už namų ribų. Jei gyvenate mieste, tai gali būti žalia augmenija. Tam, kad išpildyti žalumos poreikį nebūtina visų namų užpildyti augalais, pakanka vos kelių, tinkamai parinktose vietose įsikūrusių lapuočių. Siekiant sukurti egzotiškesnę erdvę, galima paieškoti retų, šio klimato sąlygomis natūraliai neaugančių augalų”, - idėjomis dalinosi architektas.

Pažinimui ir kūrybai

Net ir kompaktiškame kambaryje, atlaisvinus kampą, galima susikurti jaukią užuovėją atskirtą nuo bendros erdvės, kuri gali patapti mėgstama vieta atokvėpiui skaitymui ar kūrybai. Susikurti naują erdvę kambaryje galima pastatant aukštą knygų lentyną. Šis sprendimas gali funkcionuoti ir kaip pertvara už kurios galima susikurti naują, nuo likusios patalpos atskirtą erdvę pabėgimui. Ją galima užpildyti įvairiais meno kūriniais įkvėpimui, augalais pabėgimui nuo miesto šurmulio, o akcentu gali patapti patogus krėslas atokvėpio akimirkoms.

Kuo labiau erdvė - apkrauta, tuo sunkiau tampa įžvelgti ir pajusti namų atmosferą sukuriančias ir išpildančias detales. Atlaisvinus savo gyvenamąją erdvę nuo beverčių smulkmenų ir nereikalingų senienų ar sezoninių, daiktų kartu mes apvalome ir savo protą. Mintys tampa šviesesnės, atsiveriame naujoms galimybėms.

Naujai atrastas erdvės galima įprasminti ir vasaros sezonui reikalingomis priemonėmis, kurios primintų apie artėjančias džiugias akimirkas bei vasaros pramogas. “Juk žymiai smagiau dar žvarbų pavasario vakarą grįžus po dienos darbų, vietoje įprastų dulkes renkančių rakandų pamatyti iš giliausios ir tamsiausios sandėliuko pakampės į dienos šviesą ištrauktus taip išsiilgtus riedučius bei mintimis nusikelti į laukiančias smagias akimirkas”, - pasakojo daiktų saugojimo cento Box Inn atstovas Nerijus Urbonavičius.

Pasak Nerijaus Urbonavičiaus, priežastys dėl kurių žmonės renkasi pasinaudoti daiktų saugojimo paslaugomis – įvairios. Bene dažniausiai pasitaikančios – sezoninių daiktų sandėliavimas bei dėl atliekamo būsto remonto. “Nuo pašalinių daiktų laisvos erdvės remonto kaina būna mažesnė, skirtingai nei tokiu atveju kai samdomiems darbuotojams daiktus reikia perkėlinėti iš vienos vietos į kitą, kad pasiektų tvarkomą vietą”- pasakojo N. Urbonavičius, pridurdamas, kad šiuo metu populiariausi - 2,5 kv.m sandėliukai, kuriuos žmonės dažniausiai nuomojasi laikotarpiui iki 3 mėn.


Egzistuoja daugybė būdų kaip net su mažomis sąnaudoms atnaujinti savo namus, paversti juos vieta rekreacijai. Pabaigai architektas patarė, kad pradžioje, svarbiausia – susikurti sau artimą viziją bei susiplanuoti darbus. “Tinkamai apgalvotos pertvarkos gali palengvinti atsinaujinimo procesą ir sukurti iš ties įtraukiančią namų atmosferą”, - pasakojimą užbaigė Julius Paliukaitis, linkėdamas sklandaus kūrybinio proceso.

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą

Naujausi straipsniai

Vilniuje, istorijos ir kultūros mieste, slėpiasi ne tik architektūriniai perlai, bet ir šiuolaikinės pramogos, kurios leidžia gyventojams bei svečiams išbandyti savo intelektą, logiką ir komandinio darbo įgūdžius. Pabėgimo kambariai šioje sostinėje išsiskiria savo originalumu ir kokybe, o kiekvienas jų siūlo unikalų nuotykį.
Master City – tai vieta, kur verslo profesionalai ir entuziastai gali rasti aukščiausios kokybės įrankius už geriausią kainą. Ar esate susidomėjęs akumuliatoriniu smūginiu veržliasukiu bosch ar dewalt? Ar gal jums reikia akumuliatorinio veržliasukio makita? Jei taip, jūs esate tinkamoje vietoje.
Gimtadienio sveikinimas – tai daug daugiau nei paprastas žodžių rinkinys. Tai asmeniškumo, šilumos ir nuoširdumo išraiška, per kurią galime parodyti mūsų meilę, pagarba ir vertinimą švenčiančiam asmeniui. Kiekvienas gimtadienis yra unikalus, atspindintis kito žmogaus gyvenimo metus, patirtis ir svajones.