Naujos statybos būstas Vilniuje ir aktualėjantis gyvenamosios erdvės klausimas

Naujos statybos būstas Vilniuje

Kad naujos statybos būstas Vilniuje atitiktų visus jūsų lūkesčius, būtina įvertinti daug atskirų faktorių. Kaip rodo praktika, vienas svarbiausių, – erdvės klausimas. Ir čia svarbiausia ne kambarių skaičius (patalpų išdėstymą, esant reikalui, galima gana nesunkiai pakeisti), o pats erdvės pojūtis. Žinoma, daug kas priklauso tiek nuo pačių gyventojų poreikių, tiek nuo žmonių, kurie gyvens bute, skaičiaus, kadangi visi ieškome sprendimų, kurie leistų užtikrinti, kad namuose tiek mes, tiek mūsų šeimos nariai jaustųsi maksimaliai patogiai.

Kaip keitėsi būsto išplanavimas?

Ilgą laiką statomi daugiabučiai pasižymėjo gana vienodu kambarių išdėstymu. Vis dėlto, keičiantis rinkai ir augant gyventojų poreikiams, tradicinis būsto išplanavimas tapo nepatrauklus ir nepatogus, todėl atsirado poreikis būstams suteikti daugiau funkcionalumo perstatant pertvaras ir keičiant kambarių (ypatingai – virtuvės ir svetainės) išdėstymą. Bet atsirado kita bėda – keičiant tradicinį išdėstymą, naujos statybos būstas Vilniuje tam tikrais atvejais tapo nepatogus. Atsižvelgdamas į tai, šiandieninis pirkėjas vengia itin siaurų, suspaustų erdvių ir bereikalingų konstrukcijų, o vietoje jų pageidauja erdvios virtuvės, didesnio vonios kambario, šviesios svetainės. Minėtieji klausimai tampa ypatingai aktualūs tuomet, jei būstas perkamas ne investicijai, o gyvenimui. NT ekspertai atkreipia dėmesį, kad šeimos su mažais vaikais paprastai ieško būsto su atskirais kambariais (net ir tuo atveju, jei jie yra mažesnės kvadratūros), kad kiekvienas šeimos narys turėtų privačią erdvę.

Naujos statybos būstas Vilniuje vis dažniau siūlo erdvius balkonus ir terasas

Šiuolaikinis pirkėjas, dažniausiai, neapsiriboja vien tik buto plotu ir domisi balkono arba terasos dydžiu, t. y. auga poreikis turėti erdvią poilsio zoną, į kurią būtų galima išeiti pakvėpuoti grynu oru ar ramiai išgerti puodelį kavos. Tai tampa ypatingai aktualu tuomet, jei NT projektas statomas šalia parkų, upės ar kitose erdvėse, atveriančiose gražų panoraminį vaizdą. Terasos ir balkono dydis ypatingai svarbus dar ir todėl, kad šių sprendimų neįmanoma pakeisti. Pvz., jei vis daugiau pirkėjų domisi galimybe naujai statomame bute įrengti papildomas pertvaras arba jas išgriauti, balkono ar terasos sprendimai lieka nejudinami (keičiant pertvaras, reikėtų nepamiršti, kad remonto darbai negali turėti įtakos laikančiosioms konstrukcijoms ir bendroms inžinerinėms sistemoms).

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą

Naujausi straipsniai

Tikriausiai daugelis žino, kokią naudą suteikia CBD. Produktai, turintys savyje nemažą kiekį šio produkto vis labiau tampa populiarūs ir juos renkasi vis daugiau žmonių, dėl jų naudingų savybių. Tokie produktai gali būti labai įvairūs, tai yra guminukai, arbatos, aliejus ir panašiai. Aliejus turbūt yra vienas dažniausių pasirinkimų, nes tai yra universalus produktas, kurį galima naudoti įvairiai.
Kai sugenda telefonas daugelis pradeda nerimauti ne dėl to, kiek kainuos remontas, bet dėl kitų dalykų. Juk telefonas šiomis dienomis yra nepakeičiamas. Jis atstova ne tik žadintuvą, bet ir fotoaparatą, kompiuterį, kartais net televizorių, juk per telefoną galima žiūrėti mėgiamas laidas ir serialus.
Sezonines padangas pasirinkę vairuotojai būtinai turi sekti kalendorių, jog nepamirštų pakeisti padangų laiku. Vasarinių padangų sezonas prasideda balandžio 10 dieną. Būtent šią dieną oficialiai leidžiama pradėti važinėti vasarinėmis padangomis.