Oras oras šilumos siurblys: kaip išsirinkti?

Oras oras šilumos siurblys

Ieškote geriausio šildymo sprendimo savo namams ar biurui? Norite, kad patalpos būtų šildomos kokybiškai ir moderniai? Vienas geriausių sprendimų – oras oras šilumos siurblys. Jis lengvai pritaikomas įvairiose patalpose, yra šiuolaikiškas ir ekonomiškas sprendimas. Lietuvoje pastaruoju metu tokius renkasi vis daugiau žmonių.

Koks gali būti šilumos siurblys?

Dažniausiai oras oras šilumos siurblio sistemą sudaro pagrindinis sieninis blokas, galinis blokas, tvirtinamas išorėje ir valdymo pultelis. Priklausomai nuo siurblio modelio, komplektacija gali kiek skirtis. Jeigu kaip tik dairotės naujo šilumos siurblio namams, taip pat pastebėsite, kad labai skiriasi ir jų dizainai. Geriausiai rinktis tokį, kuris lengvai bus pritaikomas prie Jūsų namų interjero. Šiandien kai kurie gamintojai jau netgi siūlo dizainerių kurtus šilumos siurblius, kurie nepriekaištingai atrodo įvairiuose namų interjeruose. Tad šiandien šilumos siurblys nebūtinai turi būti baltas, jis gali būti smėlio, juodos ar net raudonos spalvos.

Kaip išsirinkti geriausią sprendimą?

Svarbiausias kriterijus, pagal kurį reikėtų rinktis šilumos siurblį, yra jo galingumas. Nuo to priklauso, kaip efektyviai įrenginys veiks. Kai kurie siurbliai skirti vienai patalpai, o kiti gali sušildyti ir daugiau patalpų. Pavyzdžiui, sumontuotas galingas oras oras šilumos siurblys su papildomais išvedimais į kitas patalpas gali efektyviai šildyti orą visuose namuose. Todėl labai svarbu pasirinkti tinkamos galios įrenginį, kuris galėtų pateisinti Jūsų lūkesčius.

Taip pat skirkite dėmesio ir tam, koks yra šilumos siurblio funkcionalumas. Šiandien šilumos siurbliai gali ne tik šildyti ir vėsinti orą, bet ir jį valyti. Tai labai naudinga funkcija, jeigu norite apsaugoti namus nuo bakterijų ir būti tikri, kad namuose visuomet yra kokybiškas oras.

Gamintojai taip pat siūlo tokius funkcionalumus, kaip oro srauto nukreipimas. Pavyzdžiui, modernus šilumos siurblys gali pats aptikti žmogų, kuris yra kambaryje ir užtikrinti, kad pučiant vėsų orą, jis nebūtų tiesiai pučiamas į žmogų. O štai šaltuoju metų laiku galima numatyti kad šiltas oras kaip tik būtų nukreiptas tiesiai į Jus.

Ar siurblys skirtas tik šildymui?

Jeigu Jus domina oras oras šilumos siurblys, reikėtų žinoti, kad šis įrenginys Jums padės sukurti jaukumą namuose ne tik žiemą, bet ir vasarą. Didžiausias šio įrenginio privalumas ir yra jo universalumas. Žiemą jis bus atsakingas už patalpų šildymą, tačiau vasarą jis gali veikti kaip kondicionierius ir vėsinti patalpas.

Tai labai svarbus privalumas, jeigu nenorite įrenginėti namuose skirtingų sprendinių šildymui ir vėsinimui. Vienas įrenginys gali atlikti abu šiuos darbus. Jums tereikia nustatyti, kokią temperatūrą vasarą reikėtų palaikyti patalpoje ir pasirūpinti, kad šilumos siurblio sistemoje būtų pakankamai freono. Vasarą džiaugsitės vėsa kambariuose.

Ar galima įsirengti bute

Labai dažnai manoma, kad oras oras šilumos siurblys gali būti montuojamas tik nuosavuose namuose, biuruose ar komercinėse patalpose. Dažniausiai taip galvojama dėl to, kad šiam siurbliui reikalingas galinis blokas, kuris yra montuojamas patalpų išorėje. Tokius dažniausiai pastebime ant nuosavų namų ar biurų sienų.

Tačiau vis dažniau šilumos siurbliai montuojami ir daugiabučiuose. Tad jeigu norite savo bute įsirengti tokį siurblį, tikrai galite. Dėl to reikėtų pasikonsultuoti su profesionaliais pardavėjais, kurie padėtų išsirinkti Jūsų lūkesčius geriausiai atitinkantį siurblį.

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą

Naujausi straipsniai

Renkantis pinigų patikros aparatą siūlome kuo daugiau dėmesio skirti kokybei, taip pat ir techniniams jo parametrams, kadangi rinkoje atsiranda vis daugiau modelių, kurie pranoksta senesnius variantus. Žinoma, pirmiausia reikalinga gera prekybos vieta. Tokiu atveju rasti pinigų tikrinimo aparatai bus ne tik geros kokybės, tačiau taip pat ir parduodami su garantijomis, kurios yra tarsi saugumo rodiklis.
Tai oficialiai tapo pagrindine tendencija: Tyrimai rodo, kad bent pusė Amerikos moterų yra naudojusios vibratorių. Ne veltui moterys plūsta į sekso žaislų parduotuves: Moterys, kurios yra naudojusios vibratorių, teigia, kad susijaudinimas, potraukis ir orgazmas yra geresni nei tų, kurios jo nenaudojo.
Net neverta sakyti, kad fizinis aktyvumas yra būtinas kiekvienam žmogui. Atrodo, kad tai daugelis supranta, tačiau vis tiek dienas leidžia gana pasyviai, juda mažai ir dėl to dažnai jaučiasi kur kas labiau pavargę nei tie, kurie sportuoja kasdien.