Ką veikti Vilniuje

Oras oras šilumos siurblys: kaip išsirinkti?

Oras oras šilumos siurblys

Ieškote geriausio šildymo sprendimo savo namams ar biurui? Norite, kad patalpos būtų šildomos kokybiškai ir moderniai? Vienas geriausių sprendimų – oras oras šilumos siurblys. Jis lengvai pritaikomas įvairiose patalpose, yra šiuolaikiškas ir ekonomiškas sprendimas. Lietuvoje pastaruoju metu tokius renkasi vis daugiau žmonių.

Koks gali būti šilumos siurblys?

Dažniausiai oras oras šilumos siurblio sistemą sudaro pagrindinis sieninis blokas, galinis blokas, tvirtinamas išorėje ir valdymo pultelis. Priklausomai nuo siurblio modelio, komplektacija gali kiek skirtis. Jeigu kaip tik dairotės naujo šilumos siurblio namams, taip pat pastebėsite, kad labai skiriasi ir jų dizainai. Geriausiai rinktis tokį, kuris lengvai bus pritaikomas prie Jūsų namų interjero. Šiandien kai kurie gamintojai jau netgi siūlo dizainerių kurtus šilumos siurblius, kurie nepriekaištingai atrodo įvairiuose namų interjeruose. Tad šiandien šilumos siurblys nebūtinai turi būti baltas, jis gali būti smėlio, juodos ar net raudonos spalvos.

Kaip išsirinkti geriausią sprendimą?

Svarbiausias kriterijus, pagal kurį reikėtų rinktis šilumos siurblį, yra jo galingumas. Nuo to priklauso, kaip efektyviai įrenginys veiks. Kai kurie siurbliai skirti vienai patalpai, o kiti gali sušildyti ir daugiau patalpų. Pavyzdžiui, sumontuotas galingas oras oras šilumos siurblys su papildomais išvedimais į kitas patalpas gali efektyviai šildyti orą visuose namuose. Todėl labai svarbu pasirinkti tinkamos galios įrenginį, kuris galėtų pateisinti Jūsų lūkesčius.

Taip pat skirkite dėmesio ir tam, koks yra šilumos siurblio funkcionalumas. Šiandien šilumos siurbliai gali ne tik šildyti ir vėsinti orą, bet ir jį valyti. Tai labai naudinga funkcija, jeigu norite apsaugoti namus nuo bakterijų ir būti tikri, kad namuose visuomet yra kokybiškas oras.

Gamintojai taip pat siūlo tokius funkcionalumus, kaip oro srauto nukreipimas. Pavyzdžiui, modernus šilumos siurblys gali pats aptikti žmogų, kuris yra kambaryje ir užtikrinti, kad pučiant vėsų orą, jis nebūtų tiesiai pučiamas į žmogų. O štai šaltuoju metų laiku galima numatyti kad šiltas oras kaip tik būtų nukreiptas tiesiai į Jus.

Ar siurblys skirtas tik šildymui?

Jeigu Jus domina oras oras šilumos siurblys, reikėtų žinoti, kad šis įrenginys Jums padės sukurti jaukumą namuose ne tik žiemą, bet ir vasarą. Didžiausias šio įrenginio privalumas ir yra jo universalumas. Žiemą jis bus atsakingas už patalpų šildymą, tačiau vasarą jis gali veikti kaip kondicionierius ir vėsinti patalpas.

Tai labai svarbus privalumas, jeigu nenorite įrenginėti namuose skirtingų sprendinių šildymui ir vėsinimui. Vienas įrenginys gali atlikti abu šiuos darbus. Jums tereikia nustatyti, kokią temperatūrą vasarą reikėtų palaikyti patalpoje ir pasirūpinti, kad šilumos siurblio sistemoje būtų pakankamai freono. Vasarą džiaugsitės vėsa kambariuose.

Ar galima įsirengti bute

Labai dažnai manoma, kad oras oras šilumos siurblys gali būti montuojamas tik nuosavuose namuose, biuruose ar komercinėse patalpose. Dažniausiai taip galvojama dėl to, kad šiam siurbliui reikalingas galinis blokas, kuris yra montuojamas patalpų išorėje. Tokius dažniausiai pastebime ant nuosavų namų ar biurų sienų.

Tačiau vis dažniau šilumos siurbliai montuojami ir daugiabučiuose. Tad jeigu norite savo bute įsirengti tokį siurblį, tikrai galite. Dėl to reikėtų pasikonsultuoti su profesionaliais pardavėjais, kurie padėtų išsirinkti Jūsų lūkesčius geriausiai atitinkantį siurblį.

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą

Naujausi straipsniai

Turkija yra kontrastų šalis. Įvairialypis kraštovaizdis ir turtinga kultūros istorija - nenuostabu, kad ši šalis yra tokia populiari turistų lankoma vieta. Tačiau kaip išsirinkti jums tinkamą regioną ir viešbutį, kai yra tiek daug ką pamatyti ir nuveikti? Štai keletas dalykų, į kuriuos reikėtų atsižvelgti priimant sprendimą.
Šiandieniniame pasaulyje rašymas yra svarbesnis nei bet kada anksčiau. Plintant socialinei žiniasklaidai ir populiarėjant tinklaraščiams, kiekvienas turi galimybę dalytis savo mintimis ir idėjomis su pasauliu. Tačiau su šia išaugusia saviraiškos galimybe didėja ir atsakomybė rašyti taisyklingai ir be klaidų.
Gyvulininkystė visada buvo laikoma viena brangiausių žemės ūkio šakų. Pastatų statyba, šildymas, apšvietimas ir priežiūra yra brangūs, o jei į šį sąrašą įtrauksime ir pašarų ruošimo išlaidas, nenuostabu, kad daugelis smulkių ūkių savininkų iš karto atsisako auginti gyvulius.