Patarimai rengiant ES projektus

Patarimai rengiant ES projektus

Pasaulis žengia mažais žingsneliais tvaresnio pasaulio link, todėl manau, mes visi turime judėti šių pokyčių link taip pat. Mes rūšiuojame šiukšles, tačiau, nei kiek jų nesumažiname, taigi jei ir toliau nesiimsime kardinalių pokyčių ne tik savo gyvenime, tačiau ir nesistengsime pakeisti kitų žmonių įpročių, mes nieko nepasieksime tvaresnio, švaresnio pasaulio labui. Europos Sąjunga jau daug metų finansuoja įvairius projektus, kurie gerina ne tik mūsų buitį, tačiau ir gerina mūsų aplinką, taigi jei Jums norisi prisidėti prie šių projektų, tačiau vis trūksta informacijos apie tai, arba tiesiog jaučiate, kad Jums gali nepavykti. Pasiūlymas labai paprastas, paprasčiau pasinaudokite internete esančių internetinių svetainių pagalba, kur susikūrusios įmonės jau senai teikia pagalbą žmonėms norintiems sudalyvauti Europos Sąjungos paramos gavimo etapuose.

Rengiant projektą Europos Sąjungos paramai gauti labai svarbu persiskaityti jų keliamus reikalavimus, bei žinoma suspėti ir pateikti paraišką laiku, kai yra paskelbtas dokumentų pateikimo terminas, iki šio termino Jūs ir turite pateikti reikiamus dokumentus. Viskas labai paprasta įsigilinę į esamo etapo sąlygas, Jūs teikiate projektą paramai gauti. Viena iš populiariausių paramos projektų sfera yra skaitmeninių technologijų diegimas. Pasaulis be technologijų šiais laikais neįsivaizduojamas, todėl ši skaitmeninių technologijų sfera labai plati ir labai populiari. Visi ir visur randa vietų kurias galėtų patobulinti, bei papildomai įsidiegti.

Visada atsiminkite, kad vertintojai vertindami paraiškas teigia pirmenybę tiems projektams, kurie greičiau atsiperka ir yra pelningesni, taigi turite viską labai gerai paskaičiuoti ir įvertinti teigdami dokumentus šiai paraiškai gauti, na, o jei Jums trūksta įgūdžių tai padaryti visada galite kreiptis į šios srities profesionalus, kurie jau daug metų dirba su šiais projektais ir jau senai yra įsigilinę į šiuos reikalavimus paramai gauti. 

 Paraiškos gali būti tikslinamos ir paraiškas pridavus vertinimui, todėl Jums tikrai gali pravesti profesionalų pagalba jas papildyti, bei pateikti visus trūkstamus dokumentus vertintojams. Būkite pasiryžę pokyčiams ir Jums pavyks. Tereikia tiek ne daug, - pasirūpinti, kad viskas būtų tikslu ir pelninga ir Jūsų svajonės bus įgyvendintos.

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą

Naujausi straipsniai

Ieškote kieto kuro katilo? Natūralu, kad kaina dažnai yra vienas esminių aspektų, kuris vertinamas lyginant variantus. Taip, kieto kuro katilai kainuoja labai įvairiai ir kainas lemia ne tik pati įranga, tačiau ir iš kur yra perkama. Bandysime aptarti esminius aspektus, kurie padės Jums suprasti, kiek įprastai kainuoja kieto kuro katilai ir kiek verta mokėti.
Ieškote geriausio šildymo sprendimo savo namams ar biurui? Norite, kad patalpos būtų šildomos kokybiškai ir moderniai? Vienas geriausių sprendimų – oras oras šilumos siurblys. Jis lengvai pritaikomas įvairiose patalpose, yra šiuolaikiškas ir ekonomiškas sprendimas. Lietuvoje pastaruoju metu tokius renkasi vis daugiau žmonių.
Aplinkos ministerija ir Energetikos ministerija yra bendrai atsakingos už EPBD perkėlimą ir įgyvendinimą Lietuvoje. Direktyva 2010/31/ES ir nacionalinis sąnaudų atžvilgiu optimalių minimalių energinio naudingumo reikalavimų lygių apskaičiavimas, kaip ir planuota, perkelti į Lietuvos įstatymus, todėl Lietuva žengia kelyje atitinkamų reikalavimų įgyvendinimo link.