Straipsnių katalogas


Jei ieškote greito ir paprasto būdo publikuoti SEO straipsnius internete, tai e-nuoroda.lt straipsnių katalogas puikus pasirinkimas! Mes leidžiame paprastai ir greitai skelbti straipsnius, todėl galite be jokio vargo skelbti savo idėjas. Tiesiog užpildykite straipsnio formą arba parašykite mums el. laišką, o mes pasirūpinsime visu kitu. Skelbiame tik kokybišką, mūsų standartus atitinkantį turinį, todėl galite būti tikri, kad jūsų straipsnį pamatys daugybė žmonių. O kadangi esame vienas iš populiaresnių SEO straipsnių katalogu, tai jūsų straipsnis tikrai sulauks didesnio dėmesio. Tad kam laukti? Talpiname jau šiandien ir pamatysite, kad jūsų straipsniai pasieks platesnę auditoriją nei bet kada anksčiau!

Erekcijos sutrikimai kyla dėl psichologinių problemų? Atsako specialistas

Erekcijos sutrikimai

Geras seksas reikalauja ne tik žmogaus kūno galimybių, tačiau taip pat ir noro mylėtis. Kadangi šiuo metu galimybės mylėtis kada, kaip ir su kuo yra atviros – keista, kad yra žmonių, kurie nenori priimti malonumų, kurie atveria galimybes mėgautis gyvenimu.

Tiesa, ne visada toks galimybės yra ribotos dėl žmogaus noro. Pasitaiko atvejų, kad vyrai paprasčiausiai negali... susijaudinti. Džiugu, kad šiuo metu yra daug vitaminų erekcijai gerinti. Tačiau greta jų vartojimo taip pat reikia ieškoti priežasčių, kurios gali būti šios problemos sukėlėjos. Ir tikrai – jos gana dažnai yra psichologinės. Apie tai kalbamės su urologu Pauliumi.

Žmonės pavargsta

Erekcijos sutrikimai labai dažnai kankina tuos vyrus, kurie daug dirba ir tuo pačiu iškelia sau didelius tikslus. Natūralu, kad dėl to labai pavargsta, o poilsio valandos, kai jos yra turimos – paprasčiausiai būna neproduktyvios.

„Tai, kad žmogus nebemoka atsipalaiduoti, išties, yra XXI amžiaus problema, kuri kankina ne tik vyrus“,-teigia Paulius. „Dažniausiai žmonės kasdien tiek daug veikia ir tuo pačiu jaučia tiek daug streso, kad jiems paprasčiausiai būna per sunku atsipalaiduoti ir tuo pačiu mėgautis akimirka. Tada dažniausiai ir pamatoma, kad sunku susijaudinti, erekcija dingo. Noras mylėtis – ne, tačiau to vyras padaryti paprasčiausiai nebėra gebus“.

Žinoma, nereikia atsisakyti savo gyvenimo planų tik dėl to, kad jie gali kiek apsunkinti mūsų mintis. Nebūtinai. Tačiau reikia nepamiršti, kad saikas visose gyvenimo sferose yra labai svarbus. Ne veltui sakoma, kad žmogus per parą 8 valandas turi skirti poilsio. Nors dažniausiai ir daugelis teigia, kad tik 8 valandos darbui yra per mažai, tačiau saikas – būtinas. Kitu atveju kankina ne tik erekcijos sutrikimai, tačiau ir kitos sveikatos problemos.

Fizinis kūno patenkinimas

Psichologinis savo kūno gerinimas pirmiausia yra neatsiejamas nuo fizinio kūno gerinimo. Šiuo metu vitaminai erekcijai gerinti yra labai įvairūs, tad visada geriausia yra rinktis tuos, kuriuose yra komplektuojama kuo daugiau skirtingų vitaminų, mineralų, medžiagų, kurios pirmiausia papildo organizmą, o kai jis geriau jaučiasi – atsiranda daugiau jėgų ir žmogus ne taip greitai pavargsta atlikti įprastus darbus, tad lieka jėgų ir seksui.

„Visada savo pacientams siūlau rinktis tokius kompleksus, kurie yra skirti būtent erekcijai gerinti. Tai yra didžiausia tikimybė, kad šis problema išnyks ir tuo pačiu, kad vyras vėl galės mylėtis audringai ir be jokio vargo“,- teigia Paulius.

Reikia ir daugiau miego

Žinoma, poilsis apima ne tik tas veiklas, kurios Jums kelia pasitenkinimą, tačiau taip pat ir miegą, kuris turi trukti ne tik po 8 valandas per parą, tačiau taip pat ir būti kokybiškas. Taip, daugelis žmonių pamiršta, kad miego kokybė lemia savijautą, tad reikia, kad aplinks miego metu nebūtų dirgiklių, kurie gali pabloginti miegą.

„Tikrai, dažniausiai erekcijos sutrikimai kankina tuos vyrus, kurie mažai miega. Tai yra įrodymas net tyrimais, moksliškai. Tad nors pati geresnė miego kokybė galbūt ir neišgydomos problemos, tačiau bus vienas iš tikrai veiksmingų gydymo metodų“,- pataria medikas.

Jeigu Jums labai sunku užmigti – tokiu atveju siūlome geri melaniną, kuris gali būti parduodamas tose pačiose prekybos vietose, kur taip pat galima įsigyti vitaminus, kurie padeda vyrui kur kas paprasčiau pergyventi erekcijos sutrikimus.

O kur yra nepasitikėjimas savimi?

Medikai pastebi, kad gana dažnai jauni vyrai skundžiasi sutrikimais tik dėl to, kad jie paprasčiausiai nepasitiki savimi ir tuo pačiu bijo, kad gali sekso metu suklysti. Natūralu, kad pačių pirmų kartų metu taip gali nutikti ir nereikia galvoti, kad tai reiškia, kad Jūsų liga yra didelė. Tai yra pats paprasčiausias jaudulys.

Tačiau jeigu nesate naujokas sekse, tačiau Jums vis tiek atrodo, kad galite kažką padaryti blogai – tokiu atveju siūlome bandyti įgauti kuo daugiau pasitikėjimo savimi. Tai gali būti ir knygos, kurios motyvuoja, ir tuo pačiu pokalbis su psichologu, kuris šiuo atveju gali padaryti stebuklus.

Geras partneris

Galiausiai, erekcijos problemos taip pat gali kankinti tuos vyrus, kurie paprasčiausiai nepasitiki savo partnere arba dėl kažkokių priežasčių seksas su ja tampa nemalonus. Dėl to gali atsirasti ir lytinė disfunkcija. Yra tikimybė, kad su kita pertnere tokios problemos jau nebekankins. Štai todėl siūlome seksui rasti žmogų, kuris tikrai Jums keltų pasitikėjimą. Tik tiek dažniausiai ir tereikia, kad erekcija būtų visada laiku ir tokia galinga, kas kiekviena naktis būtų nepamirštama. O rasti savą žmogų reikia laiko. Tai yra normalu.

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą

Naujausi straipsniai

Vilniuje, istorijos ir kultūros mieste, slėpiasi ne tik architektūriniai perlai, bet ir šiuolaikinės pramogos, kurios leidžia gyventojams bei svečiams išbandyti savo intelektą, logiką ir komandinio darbo įgūdžius. Pabėgimo kambariai šioje sostinėje išsiskiria savo originalumu ir kokybe, o kiekvienas jų siūlo unikalų nuotykį.
Master City – tai vieta, kur verslo profesionalai ir entuziastai gali rasti aukščiausios kokybės įrankius už geriausią kainą. Ar esate susidomėjęs akumuliatoriniu smūginiu veržliasukiu bosch ar dewalt? Ar gal jums reikia akumuliatorinio veržliasukio makita? Jei taip, jūs esate tinkamoje vietoje.
Gimtadienio sveikinimas – tai daug daugiau nei paprastas žodžių rinkinys. Tai asmeniškumo, šilumos ir nuoširdumo išraiška, per kurią galime parodyti mūsų meilę, pagarba ir vertinimą švenčiančiam asmeniui. Kiekvienas gimtadienis yra unikalus, atspindintis kito žmogaus gyvenimo metus, patirtis ir svajones.